trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Goldcath Hidrofilik Üriner Kateter, Tek Kullanımlık İdrar Sondası Kullananlar  (Okunma sayısı 343 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

resimArkadaşlar merhaba ve sağlıklı günler dilerim. Sitede Goldcath ve Primacath Hidrofilik Üriner Kateter kullanan arkadaşlar var ise aşağıdaki anket linkini doldurabilir misiniz? Yorum ve cevaplarınızı bekliyorum. Hepinize çok teşekkür ederim.
http://demersan.com.tr/hasta.html

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      11.11%

Farklı bir marka ürün kullandığım için anketinizi doldurmadım. Alternatif ürünler olması güzel. Rekabet kaliteyi getirir.

Aklıma geçmişte ne şekilde tak yaptığımız hakkında bir konu geldi. Linkini bırakıyorum. Nereden nereye? Güzel gelişmeler.

Eskiden nasıl tak yapardık?
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

Farklı bir marka ürün kullandığım için anketinizi doldurmadım. Alternatif ürünler olması güzel. Rekabet kaliteyi getirir.

Aklıma geçmişte ne şekilde tak yaptığımız hakkında bir konu geldi. Linkini bırakıyorum. Nereden nereye? Güzel gelişmeler.

Eskiden nasıl tak yapardık?

Okudum çok ilginç. Bunu siz mi buldunuz

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      11.11%

Okudum çok ilginç. Bunu siz mi buldunuz
Hayır ben bulmadım. 90'lı yılların başı idi. O yıllarda kendinden jelli hidrofilik kataterler ülkemizde yoktu. Doktorlarımız öyle öğretmişlerdi. Epeyce zahmetli oluyordu. 2001 yılına kadar o şekilde devam etmiştim. Sonra lofric diye bi firma getirdi bu yeni kendinden jelli sondaları. Şimdi çok kolay.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Goldcath Hidrofilik Üriner Kateter, Tek Kullanımlık İdrar Sondası Kullananlar Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none İdrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 10 - Gösterim: 16078 - none bolubeyi Çocuğumda ürolojik problemler olduğundan bu konuda epey bir tecrübe edindim. Aşağıdaki açıklamaları dikkate almanızı rica ederim... Devamı...
none İdrar yolu enfeksiyonları 2 none Yanıt: 0 - Gösterim: 6662 - none bolubeyi İzlemek için tıklayınız. Devamı...
none Hidrofilik jelli sonda kullanımı none Yanıt: 1 - Gösterim: 26439 - none bolubeyi Hidrofilik Jelli Sonda takılması ve çıkartılması kolay olduğu için üretranıza (Kolay Kullanımlı)uygundur. Bu kateterin (sonda). ... Devamı...
none üropan kullananlar none Yanıt: 16 - Gösterim: 13810 - none ömer faruk üropan kullanan arkadaşlar üropanı SGK rapor çıkarsak dahi  5 yaş altına vermiyo para ile almamız gerekiyo sürekli kullanan için... Devamı...
none Ortez kullananlar sorumu cevaplarmisiniz lutfen none Yanıt: 1 - Gösterim: 1973 - none AZERI  herkese merhaba. uzun yurume ortezınını yapılması ne kadar zaman alıyor yanı bız orada ne kadar kalmalıyız ortezı kulanandan so... Devamı...
none İdrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 25 - Gösterim: 15090 - none ummuseleme Ahmet'i bugün ishal ve idrar yolu enfeksiyonu için hastaneye yatırdılar. Bakalım kaç gün kalacağız? Devamı...
none İdrar yolları enfeksiyonu none Yanıt: 13 - Gösterim: 8089 - none gülsüm-erva Gülsüm Erva ilk kez böyle ciddi bir şekilde enfeksiyon geçiriyor. Çok zormuş. Sağ böbreği hassasiyet kazanmış ama çok şükür ilti... Devamı...
none İdrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 3 - Gösterim: 5770 - none ismailemre İyi aksamlar  6 gundur idrara cok sık çıkıyordum ve yanma şikayetim vardı. 3 gün sonra bacaklarımda şiddetli ağrılar başladı. Ağ... Devamı...
none Spina Bifidada Üriner Sistemin Değerlendirilmesi none Yanıt: 2 - Gösterim: 1846 - none bolubeyi Doç. Dr. Gülnur TOKUÇ'un hazırladığı Spina Bifidada Üriner Sistemin Değerlendirilmesi isimli pdf formatındaki dökümanı indirmek ... Devamı...
none Kızımın üriner enfeksiyonu none Yanıt: 9 - Gösterim: 4405 - none eminee Evet neyi nerden baslayip anlatacagimi bilemoyorum, icimden konusur oldum kac gundur. 22 haziran pazar aksami Melda'nın gecmeyen... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com