trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: TEŞEKKÜR  (Okunma sayısı 128 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
TEŞEKKÜR
« : 25 Ekim 2021, 09:21 »
Bu siteyi kuran, sitenin kurulmasında emeği geçen, bilgilendirici mesajları ile tecrübelerini paylaşan çok kıymetli üyelerin istisnasız hepsinden ALLAH c.c. razı olsun, işlerini rast getirsin, kendilerine ve yakınlarına sıhhat ve afiyetler versin, hayırlı şifalar versin. Doktor bebeğiniz spina bifidalı olarak doğacak dediğinde yaşadığımız tarifi imkansız zorluklar, doğduktan sonraki zorluklar ve halen devam eden zorluklar Rabbimizin biz kullarına elbetteki birer imtihanıydı. Bu zorluklara karşı evvela Rabbimize sığınmaktan başka çare yoktu, manen öyle ayakta kaldık. Tevekkülün sebepler alemine sarılmaktan sonra yapılması gerektiği akidesi gereği, hastalık hakkında bilgi sahibi olmak, bilimsel olarak yapılması gereken her şeyi yapmak sonra her şeyi الله'a bırakmak gerekiyordu. İşte bu site doktorların dahi çok iyi bilmediği bu hastalık konusunda, içine düştüğümüz o zorlu dönemde bu eksikliği giderdi, bendenize bir rehber, tabiri caizse bir deniz feneri oldu, yolumuza ışık tuttu. Bu sitedeki tecrübeler bize yol gösterdi. Aradan geçen 2 yıla yakın zamanda iyi ki bu sitedeki herşeyi okumuşum, iyi ki böyle bir site kurulmuş diyorum. 25 Ekim Spina Bifidalılar Günü münasebetiyle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, her üye ve üye yakınına sıhhat, afiyet ve şifalar diliyorum.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      11.11%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
TEŞEKKÜR
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2021, 15:32 »
Güzel sözleriniz teşekkür ederim. Bundan sonraki gelişmelerin gönlünüzce şekillenmesini temenni ederim. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

TEŞEKKÜR Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Teşekkür... none Yanıt: 19 - Gösterim: 8530 - none Barnim Bugün postası geldi,posta kutusuna bir zarf bırakmış.Bahanurla birlikte terapiye giderken sanki çocuğun içine doğmuş gibi baba d... Devamı...
none Teşekkür Modu Aktif Edildi none Yanıt: 1 - Gösterim: 1605 - none bolubeyi Konulara teşekkür etme modifikasyonu aktif edilmiştir. Teşekkür etmek için konu içindeki teşekkür et butonuna tıklamanız yeterl... Devamı...
none teşekkür none Yanıt: 4 - Gösterim: 2445 - none hüsnanur herkese samimi duygularından dolayı teşekkür ederim. kızım doğmadan önce 4 aylıkken öğrendim adını bile duymadığım bir hastalığı... Devamı...
none Gülnihal adına teşekkür ederiz Hasan Amca none Yanıt: 9 - Gösterim: 3730 - none nazlı hilal Hasan Amcamızdan küçük kızımıza çok güzel bir hediye geldi. Hediyemiz güzel olmasına güzel de asıl güzel olan hatırlanmaktı. Çok... Devamı...
none Teşekkür none Yanıt: 6 - Gösterim: 1917 - none kosovalı geçen 10 günlük sürede yapmış olduğumuz istanbul ziyareti sırasında beni ve ailemi evlerinde ağırlayan erkut kardeşim ve ailesin... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com