trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 222 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Merhaba
« : 09 Temmuz 2017, 19:55 »
Ben Bursadan Sinem sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim.

Ev Hanımı

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      100%

none
Merhaba
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2017, 12:47 »
Aramıza hoş geldiniz.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
Merhaba
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2017, 22:08 »
Hoşgeldiniz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      100%

none
Merhaba
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2017, 23:26 »
Sitemize hos geldiniz @Sinem hanim .
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Merhaba Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none merhaba none Yanıt: 12 - Gösterim: 3556 - none arzu76 Herkeze merhaba araniza malesef yeni katildim sizleri cok önceden bulmus olmayi dilerdim.Adim Arzu 33 yasindayim 13 yasinda sb l... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 25 - Gösterim: 6849 - none OKYANUS sadece benim başıma gelmiş sanıyodum bu durumu.. insan kendini gerçekten çaresiz hissediyo.benim 1 ay önce bi kızım oldu.41.haft... Devamı...
none merhaba none Yanıt: 11 - Gösterim: 4138 - none melegim merhaba benimde kızım sp meningomyolesel ameliyatı geçirdi şu an iki buçuk aylık ilk günler idrarını yapamamasından kaynaklı san... Devamı...
none merhaba none Yanıt: 16 - Gösterim: 6140 - none melegim merhaba  benim kızım şu an altı aylık fizik tedaviye başladık iki ay kadar oldu başlayalı faydaı olduğunu düşünüyorum ben hareke... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 17 - Gösterim: 7994 - none Yunus Efe Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.Rabbimin hepimize acil şifalar vermesini diliyorum ve dularım bu yönde. 28.12.2011 tarihind... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 3 - Gösterim: 1093 - none mehtap Öncelikle herkese sağlıklı bir ömür diliyorum benim buraya gelmemin sebebi arkadaşımın bebeğinin spina bifida ve anesefali oluşu... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 22 - Gösterim: 4615 - none aynur Merhaba ben yeni katıldım. Oğlum spina bifidalı. Baküd'en yaziyorum. Lutfen bana Nejat Akalın nasıl doktor bilen tanıyan var mı.... Devamı...
none merhaba none Yanıt: 15 - Gösterim: 3100 - none sine yıldız Merhaba benim oğlum sipina bifidalı. 8 ay hastanedeki uzun sıkıntılı tedavilerden sonra 2,5 aydır çok şükür evinde suan 11 aylık... Devamı...
none İzmir'den Merhaba none Yanıt: 13 - Gösterim: 2627 - none erkolay Merhaba;Ben İzmir'den Sinan.Eğitim emekçisiyim. 12 yıl sınıf öğretmenliğinden sonra, bu yıl İngilizce Öğretmenliğine geçiş yaptı... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 11 - Gösterim: 1475 - none aynur nur Selam  ben Aynur. Trafık  kazası geçirdim. Omurilik felçlisiyim. 13 sene oldu. Herkese çok geçmiş olsun. [size=20pt]الله[/size] acil şifalar vers... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com