trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hidrosefali  (Okunma sayısı 76 defa)

umutluanne ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      4.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Hidrosefali
« : 11 Temmuz 2017, 16:18 »
Merhaba..sipina bifida ve hidrosefalisi olan 24 günlük bebegimizin ateşi yok ama 2 kez beyaz süt renginde kusması oldu. Şant takılı 8 gündür henüz. Şant enfeksiyonu ya da bundan kaynaklı kusma nasıl olur bilgisi olanlar var mı

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%

none
Hidrosefali
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2017, 17:10 »
Sık tekrarlıyorsa ya da gözlerde kayma, yutkunmada güçlük çekiyorsa pediatrik nöroşirurjiye kontrol ettirin, şanttan kaynaklı problem olabilir.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      64.44%

none
Hidrosefali
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2017, 10:59 »
Vücut şantı yabancı bir madde olarak tanıyor,alışması gerekiyor.Hasan beyin bahsettiği belirtiler varsa doktora gösterin.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      4.44%

none
Hidrosefali
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2017, 21:47 »
Emdikten sonra oluyor kusması beyaz süt renginde. Normal çocuklarda da olur dedi doktor. Ama ben çok korkuyorum. Şimdi hastaneden çıktık evdeyiz yine aynı kusması oldu ateşi 37. Şantla ilgili mi acaba. Şantla alakalı kusmanın rengi yoğunluğu nasıl olur bilgisi olan var mı. Şimdiden teşekkürler

• seciniz
    • Verimlilik:
      40%

none
Hidrosefali
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2017, 22:22 »
Sitemize hos geldiniz o beyaz kusma normalde yeni doganlarda olur ama isin icine hidrosefali girince tedirgin oluyor insan bolubeyi'nin dediği gibi gozlerde kayma ve bu kusmalar siklasmaz ise korkmayin .
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Hidrosefali Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Hidrosefali videosu none Yanıt: 13 - Gösterim: 7715 - none bolubeyi [html] Devamı...
none Hidrosefali açıklaması none Yanıt: 2 - Gösterim: 1632 - none bolubeyi http://www.youtube.com/watch?v=CXBJsTJ64ek. Devamı...
none Hidrosefali belirtileri none Yanıt: 1 - Gösterim: 2344 - none bolubeyi 0-2 YAŞBaş çevresinde büyüme Bıngıldakta genişleme ve gerginlik İnce- tiz bir sesle ağlama Kafadaki damarlarda belirginleşme Göz... Devamı...
none Hidrosefali videosu none Yanıt: 10 - Gösterim: 8050 - none bolubeyi [html] Hürriyet Video'larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz g... Devamı...
none Hidrosefali nedir? none Yanıt: 1 - Gösterim: 1282 - none bolubeyi Hidrosefali nedir? http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?action=downloads;sa=view;=35 Devamı...
none Hidrosefali Nedir? none Yanıt: 4 - Gösterim: 3787 - none bolubeyi En genel tanımıyla hidrosefaliterimi, kafa içindeki suyun miktar olarak arttığı durumları açıklar ve ilk akla gelen kafa büyümes... Devamı...
none hidrosefali none Yanıt: 17 - Gösterim: 4913 - none dayk41 Merhaba. Yeni bir tartışma konusu açıyorum. Mustafayı 6 aydır Prof. Sabiha Paktuna Keskine götürüyoruz. (televizyonda sürekli çı... Devamı...
none Hidrosefali none Yanıt: 20 - Gösterim: 5925 - none TUBA Hidrosefalili 23 aylık çocuğumuz var. Başındaki suyun kapalı ameliyatla alınmasında faydasının olup olmadığını bilen varsa lütfe... Devamı...
none Hidrosefali none Yanıt: 13 - Gösterim: 3038 - none Yusuf emre Arkadaşlar 30 günlük kızıma 3 gün önce sürekli aglamalarından dolayı dr götürdüm yapılan muayeneler ve MR sonucu kızımın hidrose... Devamı...
none Hidrosefali sant none Yanıt: 2 - Gösterim: 591 - none Esra tokgoz Benim kizimda hidrosefali hastasi ve iki aylik kafasina sant takildi .. bazi merak ettigim seyler var 1) kafasinin arka kismi uz... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com