trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: İbrahim Bey ve Ailesine Teşekür  (Okunma sayısı 5694 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      46.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
İbrahim Bey ve Ailesine Teşekür
« : 30 Ağustos 2010, 08:55 »

Spina Bifida Derneğinin Manisa Salihli'de yapılan 8. Ulusal Kongresi nedeniyle yaklaşık bir haftadır Manisa'dayız. İzmir'e kadar uçakla gelmiş idik. Ali'nin babası bizi İzmir'de havaalanında karşılayarak kongre merkezine kadar refakat etti. Kongre merkezine gitmeden önce Turgutlu'da Ali'lerin evine ziyarette bulunma imkanımız oldu. Hepsi çok sıcak kanlı insanlar. Kendileri oruçlu olmalarına rağmen bize 10 numara bir kahvaltı hazırladılar. Çocuklar, hanımlar birbirleriyle tanıştılar. Çok memnun kaldık. Daha sonra hep beraber kongre merkezine geçtik. Burada da çok güzel anılarımız oldu. Ziyaretimize ait diğer fotoğraflardan bazılarını görmek için fotoğrafa tıklayınız.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: İbrahim Bey ve Ailesine Teşekür
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2010, 13:29 »
Ne güzel o güzel karede bizde ailece bulunmak isterdik.i

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2010, 14:19 »
bizi onure ettiniz hasan abi teşekkürederim... biz bişey yapmadık ama siz öle takdir etmiş bizi onurlandırmışsınız teşekkürederiz...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2010, 20:23 »
Ne mutlu sizlere, Nurgüle katılıyorum o karede bizlerde olmayı isterdik

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2010, 20:25 »
Ne mutlu sizlere, Nurgüle katılıyorum o karede bizlerde olmayı isterdik
inşallah bir gün tüm sbt sakinlerinin hazır olduğu bir karde bir araya geliriz...

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2010, 20:27 »
inşallah bir gün tüm SBT sakinlerinin hazır olduğu bir karde bir araya geliriz...
İnşallah gerçek olur.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      46.67%

İbrahim Bey kongre merkezinden bize ailesiyle beraber refakat ederek dönüşümüz için havaalanına kadar refakat etti. Çok mahçup olduk. Bizimle çok alakadar oldular. الله razı olsun. Trafikteki yoğunluk nedeniyle uçağa ucu ucuna yetiştik desek yeri. Bizler de kendilerini en yakın zamanda Trabzon'da ağırlamak misafir etmek isteriz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

İbrahim Bey kongre merkezinden bize ailesiyle beraber refakat ederek dönüşümüz için havaalanına kadar refakat etti. Çok mahçup olduk. Bizimle çok alakadar oldular. الله razı olsun. Trafikteki yoğunluk nedeniyle uçağa ucu ucuna yetiştik desek yeri. Bizler de kendilerini en yakın zamanda Trabzon'da ağırlamak misafir etmek isteriz.
estağfirullah abi olur mu öle şey keşke imkanlar daha uygun olsaydı da daha fazla ilgilenebilseydik hem ne yaptık ki zaten ama inşallah bi aksilik olmazsa önümüzdeki yıl sizleri ziyaret etmekten onur duyarız...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

İbrahim Bey ve Ailesine Teşekür Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none İbrahim Tatlıses Müzik Müzesi. none Yanıt: 2 - Gösterim: 484 - none muhammed Şanlıurfa da Ibrahim Tatlıses Müzik Müzesi'ni Bugün gezdim çok Güzeldi resimlerini sizinle paylaşmak istedim.  DetailsDe... Devamı...
none İbrahim Bey'in fotoğraf albümü çalışması none Yanıt: 13 - Gösterim: 1419 - none bolubeyi Adminlerimizden İbrahim Beyin getloupe.com sitesinde yayınladığı spina bifidalı çocuklar albümü. Fare ile küçük resimlerin üzeri... Devamı...
none Benim Köyüm - İbrahim Sevindik none Yanıt: 1 - Gösterim: 60 - none Has Şair BENİM KÖYÜM Baharda şenlenir bağı, bahçesiKokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır ben... Devamı...
none Kemal'im - İbrahim Sevindik none Yanıt: 1 - Gösterim: 65 - none Has Şair KEMAL`İMÜlkemdeki insanları hayretle izledim Şöyle etrafıma baktım, şaştım, tanıyamadım Kara sakal, yeşil cübbe, başta s... Devamı...
none Aziz'im - İbrahim Sevindik none Yanıt: 1 - Gösterim: 76 - none Has Şair AZİZ'İM Yıkandın, dinlendin, içtin suyunu Terk eyle vadiyi kaç Aziz'im Bak güneş batıyor topla yükünü Karanlıkta kaçmak ... Devamı...
none Anne - İbrahim Sadri none Yanıt: 1 - Gösterim: 102 - none Has Şair ANNEKan ter içinde gece Kan ter içinde her yanım Her yanım bu gece vurgun içinde Kurşun yemişim, sürgün yemişim Bu sana ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com