trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Gergin omurilik sendromunda hamilelik süreci  (Okunma sayısı 613 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Gergin omurilik sendromunda hamilelik süreci
« : 18 Aralık 2017, 10:29 »
Merhaba,
Gergin omurilik sendromum var 27 haftalık hamileyim. Şuan için rahat geçiyor, sadece idrarımı kesinlikle tutamıyorum o yüzden sık tuvalete gidiyorum ve zorda kalırsam diye ped kullanıyorum. Acaba daha önce gos hastası olup hamilelik süreci geçiren var mı?  normal doğum yapabilmeyi çok istiyorum. Bunu başarabilen var mı? Doğum sonrası herhangi kalıcı bi hasar bıraktığı durumlar oluyor mu? Genel olarak gergin omurilik hastası olup hamilelik sürecinde olup ya da hamilelik sürecini geçiren kişilerle konuşmak istiyorum.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Sitemize hoş geldiniz .
Bu şekilde hamilelik size çok baskı yapar
Dr'nuza danışın derim ama öneri olarak sezaryen derim normal doğum sizin için riskli olabilir.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

Sitemizde öyle bir hastamız yok maalesef.Kadın doğum doktorunuz sizi yönlendirecektir geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Gergin omurilik sendromunda hamilelik süreci Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Gergin omurilik none Yanıt: 53 - Gösterim: 31041 - none bolubeyi Bebek doğunca kesenin kapatılması için sırta küçük bir ameliyat uygulanır. Bu ameliyattan sonra ameliyat yerinde tamir dokusu ol... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 0 - Gösterim: 3522 - none bolubeyi Gergin omurilik sendromu http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?action=downloads;sa=view;=8 Devamı...
none Gergin Omurilik Sendromu none Yanıt: 2 - Gösterim: 2793 - none tetheredcord Merhabalar Hatice hanım. Bende 12 yaşında  1 kez Tethered Cord ameliyatı oldum ve şuan 16 yaşındayım.. Ameliyat'ın pek iyi geçti... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu none Yanıt: 16 - Gösterim: 13447 - none elifnaz Öncelikle herkese geçmiş olsun  3 aylık kızıma doktorlar gergin omurilik teşhisi koydular kuyruk sokumundaki sakral gamze sebebi... Devamı...
none Gergin omurilik ameliyatı none Yanıt: 30 - Gösterim: 12053 - none yusuf34 Mayıs ayında gergin omurilikten ameliyat oldum eğer ameliyat ile ilgili merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Devamı...
none Gergin omurilik none Yanıt: 5 - Gösterim: 2545 - none selvi&zehra Trokal vertabral lomber servıkal vertabral,Mr sonuclarımıza göre amelıyata gerek yok dıyen doktor da amelıyat  gereklı dıyen dok... Devamı...
none 2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı none Yanıt: 28 - Gösterim: 7035 - none gerginomurilik1 Merhabalar ben Emine. Öncelikle hepinize çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.12 yasinda iken gergi omurilik tanısı ... Devamı...
none kapalı spina bifida, gergin omurilik ve ayrık omurilik none Yanıt: 21 - Gösterim: 7800 - none bulentk merhaba herkeze gecmiş olsun, 40 yaşındayım; sırtımda kıllanma ile doğmuşum o zamanlar anlamamışlar (ailem doktora goturdugu hal... Devamı...
none Gergin Omurilik none Yanıt: 1 - Gösterim: 592 - none Yenibiri Arkadaşlar anketi oylar mısınız? Devamı...
none TAŞINDI: Gergin Omurilik none Yanıt: 0 - Gösterim: 284 - none bolubeyi Bu konu Anketler isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11593.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com