trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Belinay'ın genel durumu  (Okunma sayısı 2658 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Belinay'ın genel durumu
« : 18 Haziran 2014, 01:58 »
Merhaba kızım spina bifida hastası 5 günlükken ameliyat oldu şant takıldı sağ bacakta sorunumuz önceden hiç his yoktu ama şu anda tam olmasada his var her iki bacağada afo kullanıyoruz emekliyo destekle ayakta duruyor koltuk kenarında tek tarafa doğru yürüyo sağ tarafta kalça çıkığı vardı 23 mayısta muharrem hocada ameliyat oldu cihaz takıldı ilk kontrolümüz iyi geçti ancak cihaz 3 hafta daha takılsın dedi ayrıca günde 5 defa tak yapıyorum kızım şu an 2 yaşında  adi Belinay :)

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Belinay'ın genel durumu
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2014, 03:36 »
Belinay 23 mayıs ta muharrem inan da ameliyat oldu cihaz takıldı 6 hafta kalsın dedi son kontrolümüz iydi kızım spina bifida hastası bu durumda olan var mı?

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Belinay'ın genel durumu
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2014, 04:40 »
Gecmis olsun bu sitedeki herkes sipina bifidali cihaZ derken santi mi kastediyorsunuz.cocugunuz kac aylik.
koxxxmik

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Belinay'ın genel durumu
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2014, 04:54 »
@fatma doğan hanim sorularınızı  burdan yazınız.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      22.22%

none
Belinay'ın genel durumu
« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2014, 05:46 »
Belinay için kız çocuklarımız kategorisi altında Belinay isminde bölüm açılmıştır.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Belinay'ın genel durumu
« Yanıtla #5 : 18 Haziran 2014, 07:30 »

kızım 2 yaşında hayır kalça ameliyatı oldu onun için cihaz kullanıyoruz...cihazın ismi kafo

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Belinay'ın genel durumu
« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2014, 16:18 »
aramıza hoş geldiniz

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      35.56%

none
Belinay'ın genel durumu
« Yanıtla #7 : 18 Haziran 2014, 17:12 »
Çeşitli ortopedik sorunlar yaşayan çocuklarımız var sitede.Her kesin hastalıktan etkilenme seviyesi farklı.
Kalça çıkığı ameliyatları yürüme potansiyeli olan çocuklara yapılır,olmayanlara önerilmez.Benim oğlumda bacağındaki çarpıklık sebebiyle ameliyat olacak.الله hepsine şifa,hepimize kolaylık versin amin.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Belinay'ın genel durumu
« Yanıtla #8 : 18 Haziran 2014, 17:21 »
Geçmiş olsun hoş geldiniz. Buradaki tüm çocuklar spina bifida hastası hastalığımız bir olmakla birlikte herkeste ayrı sorunlar ortaya çıkabilir. Ortopedik problemler bizde de mevcut ama herkesin tedavi şekli birebir birbirine uymuyor.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Belinay'ın genel durumu
« Yanıtla #9 : 19 Haziran 2014, 01:20 »
Belinay 23 mayıs ta muharrem inan da ameliyat oldu cihaz takıldı 6 hafta kalsın dedi son kontrolümüz iydi kızım spina bifida hastası bu durumda olan var mı?
evet benim oğlum şu an 5 yaşında beş saate bir tak yapıyoruz ama spina bifida ve hidrosefalimiz var ayrıca nefroloji takibimiz devam ediyor tabi fizik tedaviye de devam ediyoruz

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Belinay'ın genel durumu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Berra'mın genel durumu none Yanıt: 236 - Gösterim: 53039 - none nida  Berra 2 gündür göz agrılarıyla sızlanıyordu.bende üşütmüştür die düşündüm.ama geçen gece gözünden artık kan gelince acile gitti... Devamı...
none Yağız'ın Genel Durumu none Yanıt: 251 - Gösterim: 55308 - none ozlem YAĞIZ 11 mayıs pazar gece ateşlendi ateşi 39 derceye kadar çıktı ateşini düşürmek sabah 4 buldu üst solunum yolu enfeksiyonu bir... Devamı...
none Ali'nin genel durumu none Yanıt: 209 - Gösterim: 48300 - none kosovalı Bu hafta Ali'ye sondalı film çekildi ve nükleer tıp için göğüs hastahanesine gidildi.kalça çıkıklığı için tepecik arş.ye gidildi... Devamı...
none Sude Ecrin'in Genel durumu none Yanıt: 68 - Gösterim: 17871 - none nurgül Merhabalar kızım 24.02.2008 tarihinde KTÜ de ayak kemiklerindeki bozukluk yüzünden ameliyat oldu.Ameliyatı 2 saat sürdü.Çıktığın... Devamı...
none Derin'in genel durumu none Yanıt: 301 - Gösterim: 63067 - none Derin derini ayaklarındaki his kaybı ve şekil bozukluğu için bir merkeze gfötürdüm kesin fizik görmesi gerek dendi haftaya pazartesi b... Devamı...
none Ece'nin genel durumu none Yanıt: 11 - Gösterim: 4093 - none OKYANUS merhaba arkadaşlar..ecenin kalça çıkığı kontrolü vardı bugün.film çekildi.doktor yerine oturduğunu söyledi ama bi süre daha band... Devamı...
none Gökay'ın Genel Durumu none Yanıt: 60 - Gösterim: 15128 - none seyhan merhaba s.b ailesi.gökayın seviyesini öğrendim.L 3.gökayı cumartesi acile götürdük.göbeğinde dışarı çıkma,kızarıklık ve akıntı f... Devamı...
none Enes Burak'ın Genel Durumu none Yanıt: 11 - Gösterim: 4418 - none Yakup Akcan Herkese selamlar Enes Burak ın kese ameliyatındandan yaklaşık 5buçuk ay geçti. Sırtındaki yaradan hala akıntı geliyor. İçinizde ... Devamı...
none TAŞINDI: Belinay'ın genel durumu none Yanıt: 0 - Gösterim: 574 - none bolubeyi Bu konu Belinay isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11087.0 Devamı...
none Belinay'ın son durumu none Yanıt: 4 - Gösterim: 1634 - none fatma doğan kızım kalça ameliyatı olalı 2 ay oldu şuan bir sorun yok kontrolümüz devam ediyor ancak kalça bölgesinde skolyoz var dr. kalıcı ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com