trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: spinabfidada idrar ve dışkı kontrolsüzlüğü  (Okunma sayısı 157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      8.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

benim sorum henüz ürolojik anlamda kök hücre vs bir tedavi uygulanmıyor idrar ve dışkı kontrolünde fakat etkili ilaçlarla bu sorunu en aza nasıl indirebiliriz bez bağlamadan yaşamımıza devam edebilirmiyiz acaba üroloji bölümünde bir çare bulunabilirmi

• seciniz
    • Verimlilik:
      48.89%

GATA'da çalışan Murat Dayanç isimli doktor 8 yıl önce mesane sinirini bacağa uç birleştirme yaparak öyle bir çözüm bulmuştu.Mesaneye karından delik açılıp oradan torbayla idrar toplanır. Torba doldukça değiştirilir.  Bağırsaklar için de ACE ameliyatı çözüm olabilir. Bu ameliyatı çok mecburi durumlar da yapılmasını öneririm.

• Verimlilik:
      8.89%

o torba ameliyatını duydum fakat yaşım çok genç o ameliyatı olmaktan kaçınıyorum ACE hakkında bir bilgim yok cinsel hislerim normal hareket kabiliyetlerim normal bir insandan farksız sadece kaslarım zayıf fakat ben bez bağlamadan ilaçlarla en aza indirgeyerek yaşayan spinabfidalılar var bu konuda hangi doktora üniversteye gitmemiz gerekli cinsel ilişki esnasında çiş sorunu olmadan cinsel aktivite kontrolünü nasıl sağlarım gibi problemlerim var meni boşaltımında sorun yok fakat idrar ve dışkı yüzünden bez bağlıyorum bunu en aza indirgeyebilirmiyim herhangi bir cerrahi müdahale söz konusu olabilirmi tedavi olabilirmi bunu merak ediyorum

• Verimlilik:
      8.89%

21 yaşındayım.

• seciniz
    • Verimlilik:
      48.89%

o torba ameliyatını duydum fakat yaşım çok genç o ameliyatı olmaktan kaçınıyorum ACE hakkında bir bilgim yok cinsel hislerim normal hareket kabiliyetlerim normal bir insandan farksız sadece kaslarım zayıf fakat ben bez bağlamadan ilaçlarla en aza indirgeyerek yaşayan spinabfidalılar var bu konuda hangi doktora üniversteye gitmemiz gerekli cinsel ilişki esnasında çiş sorunu olmadan cinsel aktivite kontrolünü nasıl sağlarım gibi problemlerim var meni boşaltımında sorun yok fakat idrar ve dışkı yüzünden bez bağlıyorum bunu en aza indirgeyebilirmiyim herhangi bir cerrahi müdahale söz konusu olabilirmi tedavi olabilirmi bunu merak ediyorum
Yazdığınız sorunlarınızı androloji'yle ilgilenen üroloji uzmanıyla konuşmanız iyi olur.

• Verimlilik:
      8.89%

ayşe hanım hasan beye nasıl ulaşabilirim telefon yada eposta hesabı veya facebook gibi sosyal ağlardan hangisiyle ulaşabilirim burdan ulaşamıyorum kendisine

TEŞEKKÜRLER

• seciniz
    • Verimlilik:
      48.89%

ayşe hanım hasan beye nasıl ulaşabilirim telefon yada eposta hesabı veya facebook gibi sosyal ağlardan hangisiyle ulaşabilirim burdan ulaşamıyorum kendisine

TEŞEKKÜRLER
Ben de Hasan bey'in telefon numarası yok. Sitede telefon numarası paylaşımı sitemizin kurallarına aykırı... Hasan bey'e sitede ki profilinden mesaj gönderebilirsiniz. Belki işleri yoğundur. Ondan dolayı siteye zaman ayıramıyor olabilir. Siz mesajınızı gönderin. Hasan bey uygun bir zamanında cevabını gönderir.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      75.56%

@muratgurbuz rumuzlu üyemize iletişim bilgilerimi özel mesajla gönderdim.

Ayrıca aşağıda linklerini verdiğim konuları okuyup bilgilenebilir.

1. Spina bifidalı erkekler

2. Penis hissi hakkında

3. Doğru bilinen yanlışlar

4. Hayatınızı kolaylaştıracak bir kaç tüyo

Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      91.11%

Sitemize hoş geldiniz geçmiş olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

spinabfidada idrar ve dışkı kontrolsüzlüğü Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Çocuklarda Dışkı Kaçırma none Yanıt: 1 - Gösterim: 1151 - none MuratbanK Çocuklarda Dışkı Kaçırma Ailelerin, çocuklarda alt ıslatma davranışından sonra en çok endişe duydukları konulardan biri çocuğun ... Devamı...
none Çocuklarda idrar enkontinansı none Yanıt: 3 - Gösterim: 4673 - none bolubeyi İdrar kaçırma çocukluk döneminin sık karşılaşılan sorunlarından biridir. Sıklığı yaşla birlikte azalır. Yenidoğan döneminde mesa... Devamı...
none Dışkı Kontrol Bozukluğu (DKB) none Yanıt: 14 - Gösterim: 7105 - none bolubeyi Kısaltmalar:ACE: Antegrad Continent EnemaARM: Anorektal MalformasyonlarBEP: Barsak Eğitim ProgramıDKB: Dışkı Kontrol BozukluğuİB... Devamı...
none Yumuşak dışkı ve ishali olan çocuklar none Yanıt: 1 - Gösterim: 3199 - none bolubeyi İshali olan çocuklarda aşırı aktif bir kalın barsak vardır ve çoğunlukla da dışkı için bir depo bölgeleri yoktur. Lavmanla kalın... Devamı...
none Ah bu idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 12 - Gösterim: 10922 - none berfin ece Arkadaşlar hastaneden çıkalı bugün 1 hafta oldu. Berfin'in idrarı yine bulanık. Çocuk iğne de vurunsa geçmiyor, şurup da kullans... Devamı...
none idrar ve kaka tutamama none Yanıt: 18 - Gösterim: 8925 - none unsal61 Merhaba! Bu siteye ilk girişim ve bilgi almak, yönlendirilmek istiyorum. Benim ablamın oğlu spina bifidalı. İsmi Burak. Burak şi... Devamı...
none Dışkı kontrolu olmazsa none Yanıt: 0 - Gösterim: 713 - none janenur Merhaba,Aramizda dışkı kontrolu eksikliginden dolayı çocuğu cerrahi bir mudehale geç irmis ya da başka bir tedavi görmüş kimse v... Devamı...
none idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 13 - Gösterim: 6645 - none hatice kubra  idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle hastanede yatiyoruz.biz tak yapmiyorduk ve.7 aydirda hic urolojik muayene yaptirmamistik atesl... Devamı...
none idrar yolu enfeksiyon none Yanıt: 3 - Gösterim: 545 - none recepemir recepemir sık sık enfeksiyon geçiriyordu kızılcık hoşafı iyi geldiğini duydum  ama içmedi bende günde 1ufak kutu karışık meyve s... Devamı...
none iDRAR Sıkıntıları none Yanıt: 2 - Gösterim: 633 - none meteor Merhaba ben mesane büyültme ameliyatı oldum. Sondayı rahat yapamadığımdan dolayı sistiskopiyle bakıldı mesanemin 2 cm yukarda ol... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com