trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Feyza'nin ninnisi

none Gönderen Konu: Hidrosefali ve sipina bifida  (Okunma sayısı 4827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Hidrosefali ve sipina bifida
« : 02 Mayıs 2013, 12:59 »
Merhaba ben bu siteye daha dün üye oldum ve 45 günlük bir kız çocuğum var hidrosefali ve sipina bifida. Haftada  iki üç kere hastanelerdeyiz sizden bu konu hakkında bana bilgi verir misiniz şimdi fizik tedaviye başlayacağız. Biliyorum önümüzde çok uzun yol var bu fizik tedavinin faydasını görürmüyüm veya önerebileceğiniz bir yer varmı böyle durumda olanlar bana yardımcı olabilir mi lütfen.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Hidrosefali ve sipina bifida
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2013, 13:59 »
Sitemize hoşgeldiniz. İlk başlarda hastane işleri çok sık oluyor ama zamanla rutinleşiyor ve düzene giriyor. Zor bir sürecinin başındasınız ama alışılamayacak bir durum değil.Ayak hareketleri var mı? Fizik tedaviye ne kadar erken başlanırsa bebeğinize katkısı o kadar çok oluyor. Fizik tedavinin düzenli olarak yapılması şartıyla. Bbeğinizin pediatrik nefroloji ve üroloji takiplerine başlamanızı öneririm. Geçmiş olsun.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

none
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2013, 17:14 »
Bir üniversite hastanesinin mmc poliklininde ya da çocuk ürolojisi, beyin cerrahi, çocuk ortopedi, nefoloji ve fizik tedavi branşlarında düzenli periyodik kontrollere başlamnız gerekiyor. Fizik tedaviye devam etmenizi öneririm. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2013, 18:15 »
الله yardımcınız olsun.Uzun ve meşaketli yollar,yıllar var önünüzde.Gözünüzü karartmayın,siteden oldukça yararlanmaya bakın doğru adrestesiniz,inşallah en hafif derecede yaşarsınız sbyi.الله kolaylık versin.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2013, 18:17 »
Hoş geldiniz aramıza..Rabbim acil şifalar versin...
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2013, 19:00 »
hepinize teşekkür ederim doğdundan beri nefroloji neroloji beyin cerrahi çocuk cerrahi i bunlara düzenli olarak gidiyoruz üç günlükken bel açıklığından ameliyat oldu 7 gün sonra şant takıldı şimdi iyi bir yer bulmak fizik için inş faydasını görürüz allah hepimizin yardımcısı olsun

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2013, 21:08 »
Aramıza hoşgeldiniz mxxxutlu

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      64.44%

none
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2013, 21:32 »
hepinize teşekkür ederim doğdundan beri nefroloji neroloji beyin cerrahi çocuk cerrahi i bunlara düzenli olarak gidiyoruz üç günlükken bel açıklığından ameliyat oldu 7 gün sonra şant takıldı şimdi iyi bir yer bulmak fizik için inş faydasını görürüz allah hepimizin yardımcısı olsun
Aramıza hoş geldiniz geçmiş olsun.Hangi semtte oturduğunuzu yazarsanız arkadaşlar ona göre yardımcı olurlar.Biz Cerrahpaşa'da takipteyiz.G.O.Paşa'da oturuyoruz.Bağımsız Yaşam Ft.Merkezi ve Gaziosmanpaşa Şafak Hastahanesinden fizik tedavi alıyoruz.Kontrollerinize aksatmadan devam etmenizi öneririm.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2013, 01:22 »
Aramıza hoş geldiniz.
Geçmiş olsun.
dua ile
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 03 Mayıs 2013, 20:49 »
ben 4.leventte oturuyorum salı günü prf dr görücek ondan sonra fizige başlıcaz siz ne zamandan beri fizige gidiyorsunuz faydasını görüyormusunuz daha bu gün nefroloji bölümündeydik belki 2 gün hastanede yatabiliriz idrar takibi yapılacak içinizde tak kullanan varmı zormu

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Hidrosefali ve sipina bifida Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina Bifida ve Hidrosefali Teşhisi none Yanıt: 31 - Gösterim: 8894 - none hdemirer Öncelikle herkese merhaba. Hepimize geçmiş olsun. الله yardımcımız olsun انشاءالله. Eşim 18 haftalık hamile 3’lü test için dokto... Devamı...
none Arkadaslar bebegim sipina bifidali ama suan bir yasinda yuruyebiliyor none Yanıt: 7 - Gösterim: 1921 - none hamide Arkadaslar bebegim sipina bifidali yuruyebilyor bu hastalikta olup yuruyenler yokm lutfen yardim edin Devamı...
none Hidrosefali sant none Yanıt: 2 - Gösterim: 1125 - none Esra tokgoz Benim kizimda hidrosefali hastasi ve iki aylik kafasina sant takildi .. bazi merak ettigim seyler var 1) kafasinin arka kismi uz... Devamı...
none Spina bifida+hidrosefali none Yanıt: 3 - Gösterim: 903 - none Veranur Mrb . 22 haftalik hamileyim. Hamileligimin 18. Haftasinda bebegimin omurgasinda L1 kisminda aciklik oldugunu bu acikligin yumru ... Devamı...
none Sipina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 1180 - none Sakir Oğlum 5 yaşında. 1aylikken poposunun üstünde kalem ucu girecek şekilde delik olduğunu fark ettik.samsun 19 mayıs üniversitesi de... Devamı...
none Hidrosefali none Yanıt: 4 - Gösterim: 828 - none umutluanne Merhaba..sipina bifida ve hidrosefalisi olan 24 günlük bebegimizin ateşi yok ama 2 kez beyaz süt renginde kusması oldu. Şant tak... Devamı...
none Sipina bifida none Yanıt: 4 - Gösterim: 342 - none Mustafa Akpınar Slm hayırlı razmanlar herkese bebeğim 2 aylık sipina bifida li miyelomeningosel çocuğum amaliyati ni oldu şimdilik iyi sağ bacak... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com