trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hidrosefali tedavisi - Video  (Okunma sayısı 10871 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      82.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: Hidrosefali tedavisi? - Video
« Yanıtla #10 : 07 Mayıs 2013, 16:14 »
evet.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      24.44%

none
« Yanıtla #11 : 07 Mayıs 2013, 17:21 »
Bilgilndirme için teşekkürler Hasan bey.

uhu uhu uhu uhu uhu uhu uhu uhu uhu
En çok korktuğum şey Şant kafamı ona takmışım diye bilirim sanki her an patlayacak bir bomba gibi düşünüyorum ve çok korkuyorum şu an Muhammed'in zekası beni avutuyor ve şant tan dolayı bir sorun çıkacak diye çok kokuyorum!

Eğer bu uygulama (şant değiştirme gerektirecek zaman da uygulana biliniyorsa) bu çok güzel bir haber.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #12 : 07 Mayıs 2013, 17:29 »
Hastanın bu ameliyata uygun olması gerekiyor demişti Memet Bey bize.İlk muayenemizdi ve Nazlı Hilal 1,5 aylıktı bize iki yöntemide anlattı.Ve dua edinde kanal tamamen tıkalı olmasın dedi eğer öyle olursa şant kullanmak zorundayız dedi.Ve inanın kanal tıkalı olmasın diye dua ettim haftalarca    uhu uhu Hastalığa bile dua ettik ne yapalım Rabbim bilir en doğrusunu....
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #13 : 08 Mayıs 2013, 01:06 »
Nazlı hanım ve diğer arkadaşlar memet özek beyden memnunmusunuz tavsiye  edermisiniz ben istanbul eğitim ve araştırma hastanesinde feridun kubilay hocaya gidiyorum ama başka bi doktora daha görünmek istiyorum sizce bu memet özek bey olmalımı?

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #14 : 08 Mayıs 2013, 09:05 »
Nazlı hanım ve diğer arkadaşlar memet özek beyden memnunmusunuz tavsiye  edermisiniz ben istanbul eğitim ve araştırma hastanesinde feridun kubilay hocaya gidiyorum ama başka bi doktora daha görünmek istiyorum sizce bu memet özek bey olmalımı?
Kızım 1,5 aylıktı Memet Bey ile tanıştığımızda ve aradan yedi yıl geçti hala kendisi beyin cerrahımızdır.Memnuniyetimiz verdiği hizmetle alakalı tabiki memnunuz.İstanbul'da alanında isim yapmış tecrübeli doktorlar var ama Memet Özek en iyisi mi desem en doğru tabir olur bilemiyorum.Sürekli takip olarak 18 yaşından küçüklere bakmıyor.Bir defalık görüşlerini almak için,filmlerinizi göstermek için muayeneye kabul eder mi bilmiyorum.Acıbadem Hast.'de sekreterlerle öngörüşme yapıldıktan sonra muayene günü ve saati alabilirsiniz.Yaşınızı,şikayetinizi anlatırsınız yönlendirirler.Ancak muayeneye kabul olmadığınız takdirde aynı ekipten,aynı tecrübede yetişkinlerle ilgilenen Necmettin Pamir Bey'i söyleyebilirim.Siteden Zuhal arkadaşımızda yakın zamanda muayene için aramıştı 18 yaş büyüklerle ilgilenemiyor demiş sekreteri ancak iki yıl önce bir akrabamız aşırı baş ağrısı şikayetiyle film ve MR sonuçlarıyla kendisine muayeneye gitmişti.Bir defalık görüşünü almak için mi kabul edildi muayeneye bilemiyorum.Siz detaylı olarak derdinizi anlatın mutlaka bir yol gösterirler.Bu Memet Özek olmalı bence kabul edilirseniz mutlaka gidin derim.Geçmiş olsun.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #15 : 08 Mayıs 2013, 12:27 »
Çok teşekkür ederim nazlı hanım bilgilendirme için ne yapıp edip bikere bile olsa ona görünmek istiyorum. Bu arada yaşım 22

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #16 : 10 Mayıs 2013, 16:46 »
İşte Bana Yapılan Operasyon Bu! Endoskopi :) Ama sizin de dediğiniz gibi her hastaya uygulanamıyor ve dr.yusuf erşahin bu tür ameliyatları her istediğinde yapamıyormuş geçen yaz kontrole gitmiştim ve söylemişti.Herkeste aynı sonuç vermez benim gibi.Çok güzel bir konuyu açıklamışsınız.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #17 : 10 Mayıs 2013, 17:12 »
İşte Bana Yapılan Operasyon Bu! Endoskopi :) Ama sizin de dediğiniz gibi her hastaya uygulanamıyor ve dr.yusuf erşahin bu tür ameliyatları her istediğinde yapamıyormuş geçen yaz kontrole gitmiştim ve söylemişti.Herkeste aynı sonuç vermez benim gibi.Çok güzel bir konuyu açıklamışsınız.

Merhaba , Sende sahunt yokmu ?

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #18 : 28 Temmuz 2016, 22:56 »

Merhaba , Sende sahunt yokmu ?
Yok,Yusuf Erşahin ameliyat etti. Yürüyebiliyorum ve bilincim yerinde.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      82.22%

none
Hidrosefali tedavisi - Video
« Yanıtla #19 : 29 Temmuz 2016, 00:13 »
الله razı olsun Yusuf Hocadan. الله taksiratını affetsin rahmetlinin.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Hidrosefali tedavisi - Video Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Hidrosefali sant none Yanıt: 2 - Gösterim: 1196 - none Esra tokgoz Benim kizimda hidrosefali hastasi ve iki aylik kafasina sant takildi .. bazi merak ettigim seyler var 1) kafasinin arka kismi uz... Devamı...
none Mesane botoxu ve böbreğe enjeksiyon tedavisi none Yanıt: 29 - Gösterim: 3035 - none Burak Eren Cerrahpaşa tıp Fakültesinde Şubat ayında yaptırdığımız nefroloji muayenesinde böbreğe reflü olduğu söylendi ve çocuk cerrahisine... Devamı...
none Subüreterik Enjeksiyon Tedavisi none Yanıt: 2 - Gösterim: 693 - none bolubeyi Söz konusu tedaviye ait dökümanı indirmek için tıklayınız. Devamı...
none Hidrosefali none Yanıt: 4 - Gösterim: 920 - none umutluanne Merhaba..sipina bifida ve hidrosefalisi olan 24 günlük bebegimizin ateşi yok ama 2 kez beyaz süt renginde kusması oldu. Şant tak... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com