trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Fikir alışverişine ihtiyacım var  (Okunma sayısı 3403 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Fikir alışverişine ihtiyacım var
« : 25 Eylül 2013, 19:30 »
Bir konuda kafam karıştı. Dün ürolojiden rapor ve reçete aldım reçete ile bugün İstanbul Fındıkzade'de babamın tanıdığı medikalciye gittik. (h-slip plus almak için) Medikalci bizden 360 tl para aldı ve faturayı kesti. Fatura ile sgk kurumuna gidip parasını sigortadan almamı söyledi ve bu şekildede yaptık ziraat bankasından 1 ay sonra parasını alcam ancak kafama takılan nokta şu ben sondayı hiçbir ücret ödemeden alıp medikalcinin parasını sigortadan alması gerekmiyor mu böyle birşey mümkün mü bunu öğrenmek istiyorum sizler ne şekilde alıyorsunuz sondaları?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

Çoğunluk sondalarını medikalciden ücret ödemeden almakta ve parasını ziraat bankasına yattıktan sonra ödemekte ya da para işine hiç karışmayıp medikalciye noterden vekalet vermekte. Fakat vekalet vermenizi tavsiye etmem. Kötü niyetli medikalciler devleti dolandırıp sizi zor durumda bırakabilir. Bunları medikalcinizle konuşup size en ideal olan yöntemi uygulamalısınız. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Biz Medikalciye umumi vekalet verdik ve para işine karışmadan 2 ayda bir sondalarimizi alıyoruz...
Geçmiş olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Bizde  Medikalciye vekalet verdik ve para işine karışmadan 2 ayda bir sondalarimizi alıyoruz , siz de bence medikalcinizi değiştirin normalde sondalarınızı da kapınıza kadar gelip teslim ediyorlar
Geçmiş olsun.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Biz ilk sondaya başladığımızda parayı medıkalcıye verıp bankaya yatanı  biz aldık.Sonraki aylarda ise sondamız geliyo bankaya yatanı medikalciye veriyoruz.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Bizde vekalet verdik medikale receteyi ben yazdiriyorum sondayi getirdiklerinde receteyi teslim ediyorum onlar ssk dan ucretini alıyor.
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      57.78%

Vekalet verdik.Biz karışmıyoruz, adresimize teslim ediyorlar.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

Medikalcimiz bize sondalarımızı gönderiyor bizde yatan parayı medikalcimize veriyoruz.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

BİZDE MEDİKALCİYE VEKALET VERDİK 2 AYDA BİR REÇETEYİ YAZDIRIP GÖNDERİYORUZ ONLARDA SONDALARI GÖNDERİYO PARAYI ONLAR SGK DAN ALIYOR PARAYLA İLGİMİZ OLMUYOR...
-KaLpTe YaRa GöZdE YaŞ HaYaT BöYLe ArKaDaŞ-

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Fikir alışverişine ihtiyacım var Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none yardımınıza ihtiyacım var none Yanıt: 2 - Gösterim: 846 - none can arkadaşlar tak uygulamasında kanal yırtılması sorununu yaşayan var mı ? Devamı...
none Yardımlarınıza ihtiyacım var none Yanıt: 4 - Gösterim: 1128 - none meteor Merhaba ben 17 martta marmara eğitim ve araştırma hastanesinde mesanemin kapasitesi 130cc olduğundan  büyültme ameliyatı yapıldı... Devamı...
none bilgilerinize ihtiyacım var none Yanıt: 1 - Gösterim: 275 - none meteor Tekrar merhaba . Daha önce durumumdan bahsetmiştim şimdi kısaca tekrar bahsedicem. Spina bifidalıyım aynı zamanda skolyozum mevc... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com