trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Nazlı Hilal'in Ninnisi

none Gönderen Konu: İyi ki doğmuşsun kızım...  (Okunma sayısı 3488 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
İyi ki doğmuşsun kızım...
« : 18 Temmuz 2014, 12:10 »
Sen gelince ben en çok sevmeyi öğrendim kızım. Bir mucizeye sahip olmanın muhteşemliğini. Gözyaşının içimi nasıl acıtabildiğini öğrendim. Sabretmeyi öğrendim. Her akşam kafamı yastığa koyup, şükretmeyi öğrendim. Babanın kucağındayken bile bana doğru yöneldiğinde yüzümde oluşan mutluluğu ve gururu sırf baban üzülmesin diye gizleyebilmeyi öğrendim koxxxmik
Eşimi yalnızca aşık olduğum adam olarak değil, senin baban olarak sevmeyi öğrendim...
Sen hep ilklerimiz,hayatımızın anlamı,ömrümüzün dönüm noktası,ilk gözağrımız oldun...
İyi ki doğdun kızım, iyi ki varsın.
Her anne gibi istiyorum ki;
Hep mutlu, hep sağlıklı olasın,
Kalbin kırılmasın, canın hiç acımasın,
Kalbin kırılsa da sarılacak birileri hep olsun yanında,
Düşsen de ayağa kalkacak gücü hep bul yüreğinde.
O kocaman yüreğin hep sevgiyle dolsun
Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun...
Seni bize verene,beni özel annelikle taçlandırana bin şükür olsun Nazlı Hilal'im
  nazarx

(Bu gece yazdığım günlüğümden) uhu

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2014, 16:21 »
İyi ki doğdun Nazlı HİLAL , Nice mutlu , sağlıklı, huzurlu ve başarılı yıllar dileği ile doğum günün kutlu olsun Rabbim sevdiklerinle uzun bir ömür nasip etsin  appl  appl  appl  nazarx

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2014, 16:26 »
Sağlıklı mutlu ve başarılı bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun Nazlı Hilal.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      22.22%

none
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2014, 17:10 »
Doğum günün kutlu olsun Nazlı Hilal.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2014, 17:13 »
الله bir ömür huzur içinde yaşatsın izzet ve asaleti güneş kadar hakikat ve onun kadar parlak kalsın, Rabbim bir ömür yalnız bırakmasın, iyiki varsın
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2014, 17:27 »
الله sağlıklı uzun ömür versin.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2014, 19:42 »
iyiki dogdun Nazli prenses.
nice nice senler kismetin olsun, annenle babanla, tum sevdiklerinle beraber yasa. saglikli guzel bi omur arzu
ediyorum sana, 100 yasa mxxxutlu
 doğumgünüüü doğumgünüüü ghhhgf appl appl appl appl appl appl appl appl

• Yalniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2014, 00:42 »
IYIKI DOGMUSSUN GUZELLIK  INS OMRUN UZUN BAHTIN GUZEL OLSUN!yuregin hiiic acimasin gozlerin bugulanmasin seni sevenlerin her daim yaninda olsun,sicacik kocaman opuldun melegim ghhhgf

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 19 Temmuz 2014, 02:08 »
Kızım adına hepinize teşekkür ederim.Telefonda kutladım doğum gününü,sesi iyiydi kısmetse haftaya perşembe yanındayız inşallah.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2014, 02:25 »
nice nice mutlu yıllara mululuk gölgen olsun iiyi ki doğdun iyi ki varsın  doğumgünüüü doğumgünüüü doğumgünüüü
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

İyi ki doğmuşsun kızım... Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Canım kızım none Yanıt: 15 - Gösterim: 9293 - none bolubeyi Bu akşam idi. Ailece akşam yemeğini yiyeceğiz. Baktım Gamze sofraya oturmadı. Yüzünden düşen bin parça. Kızım gel otur dedim. Yo... Devamı...
none Güzel kızım yürüyor. none Yanıt: 34 - Gösterim: 11437 - none kayra nur Şükürler olsun rabbime kızım ayağa kalktı çok mutluyum.sizlerlede paylaşmak istedim.inşallah herşey böyle güzel devam eder.rabbi... Devamı...
none İyi ki doğdun canım kızım none Yanıt: 12 - Gösterim: 9713 - none nurgül Gözümün nuru hayatımın anlamı canım kızım bugün tam 1 yaşına girdi.Daha dün gibi ama kocaman bir yıl geçti.Canım kızım doğum gün... Devamı...
none Kızım Okumayı Ögremiş :) none Yanıt: 23 - Gösterim: 6712 - none nida Bugün öglen bilgisayarın başında otururken Berra eline ablasının nüfus cüzdanını almış okuyor. Sandım ezbere okuyor arkasını dön... Devamı...
none Kızım İdil'in durumu none Yanıt: 17 - Gösterim: 5870 - none ido Öncelikle aynı kaderi paylaştığımız herkese  acil şifalar dilerim. [size=20pt]الله[/size] c.c. yardımcımız olsun. Benim kızım 15 aralık 2010 da s... Devamı...
none Kızım Zeynep'in ameliyatı none Yanıt: 74 - Gösterim: 23544 - none ZEYNEBİM Arkadaşlar öncelikle hepimize geçmiş olsun. Bizler de aranıza yeni katıldık. Bizim de 08.12.2010 tarihinde, sipina bifidalı kızı... Devamı...
none Kızım İrem none Yanıt: 18 - Gösterim: 6411 - none irem Kızım İrem Details Devamı...
none 8 Aylık Kızım none Yanıt: 26 - Gösterim: 6168 - none kosovalı Sevcan Hanım bildirdi: Merhaba arkadaşlar yeni katıldım grubunuza. Kızım 9 aylık omurgasının bel üzerinden ikiye bölünerek tekra... Devamı...
none İyi ki Doğmuşsun Eyüp... none Yanıt: 6 - Gösterim: 830 - none nazlı hilal Annesiyle bu site sayesinde tanıştık.Birbirimizi görmeden sevdik dilimizden anladık.Birçok derdimizi anlattık...Birlikte klavye ... Devamı...
none Kızım Olmadan asla. Bety Mahmudi none Yanıt: 0 - Gösterim: 520 - none muhammed İlk başlarda sıkıcı hatta okuma isteğinizi gideriyor ilk yüz sayfayı okuyana kadar aradan kaç kitap bitirip tekrar elime alıp bı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com