trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Melda'nın ninnisi

none Gönderen Konu: YINE AMA YENI BIR RANDEVU DAHA  (Okunma sayısı 1428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yalniz
    • Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
YINE AMA YENI BIR RANDEVU DAHA
« : 19 Eylül 2014, 23:26 »
AGLAYIM SU YUKSELSIN BELKI KURTULUR GEMI
ANNE SECCADEN GELSIN
BANA DUA ET EMI?
BU GUZEL CUMA GUNUNDE HERKESIN HERKESE DUA ETMESI DILEGIYLE....
SALI GUNU MELDANIN YINE AMA YENI BIR RANDEVUSU VAR VE BEN OLDUKCA GERGINIM YAZDAN BU YANA RANDEVULARDAN BASIMI ALAMIYORUM BIRI BITIYOR DIGERI GELIYOR VE BEN INANIN COOOK YORULDUM INSANIN RUHU YORGUN OLUNCA BEDENI TASIYAMIYOR....
BU KEZDE RANDEVUMUZ PSIKOLOG VEDE PSIKOMOTRISCIENLE.PSIKOLOGU AZ COK BILIYORUMDA PSICOMOTRISCIEN HAKKIMDA HIC BIR FIKRIM YOK.IKISI AYNI ANDA MELDAYI GOZETLEYECEKLERMIS.INS NASIL GECTIGINIDE PAYLASIRIM SIZINLE...SIZE SUNU SOYLEMEK ISTERIM EGER BIRISI VEYA BIRILERI HERHANGI BIRSEKILDE SIZDEN YARDIM IISTERSE ELINIIZDEN BISEY GELMIYORSA BILE SAMIMIYETINIZI HISSETTIRIN KARSI INANIN BUNU ANLAYACAKTIR.ARKA SOKAKLAR GIBI ARKA PLANDA ISTENEN YARDIMLAR ARKALARDA KALMASIN TRUBUNLERE OYNANMASIN.CUNKU NE BILECEKSINIZ ONUNDA SIZIN ICIN NELER YAPMAK ISTEDIGII VEDE DUSUNDUGUNU. HIC ONEMSEMEDIGINIZ BIR SAMIMIYET KARSIDAKI INSANA INANIN COK SEY SUNAR NERDEN BILECEGIZ DEMI...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: YINE AMA YENI BIR RANDEVU DAHA
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2014, 01:55 »
geçmiş olsun tekrar
Melda için iyi bir netice olur umarım...
yazinizin geri kalanini anlayamadım !
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2014, 11:11 »
Geçmiş olsun...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2014, 21:56 »
Gecmis olsun

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2014, 02:47 »
Geçmiş olsun

• Sekercik
    • Verimlilik:
      44.44%

none
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2014, 04:14 »
Geçmiş olsun.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 24 Eylül 2014, 14:16 »
Geçmiş olsun.
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2014, 14:22 »
GEÇMİŞ OLSUN

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

YINE AMA YENI BIR RANDEVU DAHA Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Daha daha büyük buluşma none Yanıt: 22 - Gösterim: 12346 - none bolubeyi [img]http://www.spinabifidaturkey.com/4images Devamı...
none Yine Ben Geldim! none Yanıt: 3 - Gösterim: 1612 - none yasemin Temel çok hastadır. Derdini yakın arkadaşı Dursun'a açar:"Çok kötüyüm Dursun. Kime gittiysem çare olmadı.""Ya Temel, benim bi do... Devamı...
none Merkezi Hastane Randevu Sistemi devreye girmiştir none Yanıt: 15 - Gösterim: 4180 - none ahmetku Artık tüm hastane randevuları merkezi olarak bir adresten alınması aktif olmuştur. Buraya tıklayarak girebilirsiniz. Mer... Devamı...
none Yine Acillik Olduk:(( none Yanıt: 58 - Gösterim: 14955 - none kosovalı s.a. arkadaşlar bu gün saat 11:00 gibi eşim aradı Ali'nin yeşil yeşil kustuğunu ve aşırı halsiz olduğunu söyledi.  Hemen eve gel... Devamı...
none Yeni bir ameliyat korkusu daha. none Yanıt: 26 - Gösterim: 6747 - none sabır hep sabır Merhaba arkadaşlar aslında o kadar içim sıkıntılı o kadar mutsuzum ki işteyim ama bi yandan aklım yavrumda. Kayram’ın göz kaymas... Devamı...
none Fizyoterapistimiz yine değişti. none Yanıt: 13 - Gösterim: 4248 - none seyhan Gökay'ın önceki fizyoterapisti ayrıldı.Yeni fizyoterapist hayırlısıyla başladı. Sekizinci fizyoterapistimizle Gökay hakkında uzu... Devamı...
none Ve yine Ecrin'lerdeydik none Yanıt: 14 - Gösterim: 3623 - none esra akpınar Bugün hastane çıkısı Ecrin'lerdeydik yine cok ama cok guzel geçti Elif'le Ecrin çok kaynastılar. Hasan Bey de resimlerımizi atab... Devamı...
none Yine, Yeniden... none Yanıt: 9 - Gösterim: 1244 - none MuratbanK Selam SBT ahalisi.Malumunuz ki Şubat 2014'ten beri siteye tek bir yazı yazmışlığım yok. Aslında siteyi de pek takip ettiğim söyl... Devamı...
none ibrahim ulman hocadan randevu none Yanıt: 2 - Gösterim: 1276 - none meteor Daha önce bellirttiğim gibi tufan hocada yaptığım  tetkikler sonucunda   tek yolun ameliyat olacağı kararı çıkmıştı fakat fiyatı... Devamı...
none Adnan Dağçınar'a randevu none Yanıt: 5 - Gösterim: 328 - none oztrak Merhaba Adnan hocaya muayene olmak istiyoruz. nörolojik bilimleri aradım ama randevu almak ulaşmak ne mümkün. Bana verebileceğin... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com