trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ramazan sohbetleri - 2015  (Okunma sayısı 3986 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      22.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ramazan sohbetleri - 2015
« : 17 Haziran 2015, 22:39 »
resimBu akşam ramazan ayının ilk teravih namazı kılınacak. Ramazan nedeniyle bir çoğumuz gece geç saatlere kadar ayakta olacağız. Fırsat buldukça burada sohbet ederiz. Bu vesile ile ramazan ayının hepinize sağlık, mutluluk, bereket ve huzur getirmesini dilerim.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2015, 23:07 »
Her kim Ramazan'in baslangicinda müslüman kardesini bir Ramazan'i daha gördügü icin tebrik ederse ALLAH ona cehennem atesini haram kilar.
TÜM MÜSLÜMAN KARDESLERIMI BIR RAMAZAN DAHA GÖRDÜGÜ IcIN TEBRIK EDERIM..!
Sahabeler Ramazan ayina helalleserek girerlermis ki oruclari kabul olsun.
Oruclarimizin kabul olmasi dilegiyle,
HAKKINIZI HELAL EDINIZ.
HAYIRLI RAMAZANLAR... ;)
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2015, 02:55 »
İlk sahur :) herkese afiyetler olsun
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Yalniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2015, 04:47 »
Burad imsak04.15....ins bugun iftarida21.40acacagiz,simdiden herkese hayirli bir ramazan diliyorum. yemzxek

• seciniz
    • Verimlilik:
      11.11%

none
« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2015, 07:12 »
Ben ramazana kötü başladım. Sosyal paylaşım sitesinde takip ettiğim grublardan birinin sahibinin kızının böbrekleri çok kötü durumdaymış. Ameliyat olacakmış. Ameliyat öncesi ürodinami yapılacakmış. Ürodinami için gün çok uzak tarihlere veriyorlarmış. Çok üzüldüm. Birkaç doktor ismi yazdım. İnşallah onlardan biri randevu verir. الله yardımcısı olsun inşallah...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      35.56%

none
« Yanıtla #5 : 18 Haziran 2015, 09:23 »
       Ramazan ayımız mübarek olsun.Oruçlarımız kabul dualarımız makbul olsun.Ramazanı bizden razı olacak şekilde geçirmeyi,yapılması gereken ibadetleri bolca yapmayı ve sevinçle Ramazan Bayramına kavuşmayı الله cümlemize nasib etsin amin.

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2015, 09:31 »
Ramazan ayının tüm müslüman alemine hayırlara vesile olmasını Cenabı-ı haktan niyaz eder , herkese hayırlı Ramazanlar dilerim.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 19 Haziran 2015, 02:05 »
Hakkınızı helal ediniz...İnşallah bu ayın bereketinden feyzinden bol bol nasipleniriz.Rabbim oruç ve ibadetlerimizi kabul etsin.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 22 Haziran 2015, 04:03 »
Hayirli ramazanlar cumleten
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 23 Haziran 2015, 03:54 »
Sahurumuzu yaptık...الله sabır versin kabul etsin inşallah cümlemizin orucunu.Nasıl kolay geçiyormu arkadaşlar ? Sizlerde durum nedir? İstanbul çok sıcak olmadığı için şimdilik kolay geçiyor. mxxxutlu
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ramazan sohbetleri - 2015 Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none 2010 Sahur Sohbetleri none Yanıt: 27 - Gösterim: 7185 - none bolubeyi Arkadaşlar malumunuz bu gece 2010 yılının ilk sahuru için kimimiz   yataklarından kalktı, kimimiz de benim gibi sahur vaktini be... Devamı...
none 2011 Sahur Sohbetleri none Yanıt: 72 - Gösterim: 16131 - none bolubeyi Arkadaşlar malumunuz bu gece 2011 yılının ilk sahuru için kimimiz yataklarından kalktı, kimimiz de benim gibi sahur vaktini bekl... Devamı...
none Sahur sohbetleri - 2013 none Yanıt: 53 - Gösterim: 11243 - none bolubeyi Arkadaşlar malumunuz bu gece 2013 yılının ilk sahuru için yataklarımızdan kalkacağız, kimimiz de sahur vaktini bekleyecek. Bu ve... Devamı...
none Ramazan sohbetleri - 2014 none Yanıt: 35 - Gösterim: 5914 - none bolubeyi Bu akşam ramazan ayının ilk teravih namazı kılınacak. Ramazan nedeniyle bir çoğumuz gece geç saatlere kadar ayakta olacağız. Fır... Devamı...
none Miraç kandili 2015 none Yanıt: 2 - Gösterim: 528 - none muhammed Elbette duyar mevla karincanin dahi sesini.Le tahzen! Innallahe meana (sen üzülme! Acizler diyarindan bir nida bizimkisi... Devamı...
none Berat Kandili - 2015 none Yanıt: 5 - Gösterim: 1107 - none muhammed Bugün Berat Kandili bu gece sahur a Kalkıp yarını انشاءالله oruçlu geçirelim. Yarın bir yıl içinde yaşayacağımız her şey yazılıy... Devamı...
none İyi ki doğdun mehemmed - 2015 none Yanıt: 6 - Gösterim: 1809 - none muhammed Bugün üyelerimizden @MEHEMMED in doğum günü Rabbim Sağlık huzur mutIuIuk dolu nice yıllar nasip etsin. Spinabifida'nın bize tanı... Devamı...
none Ramazan bayramınız mübarek olsun - 2015 none Yanıt: 5 - Gösterim: 973 - none muhammed *Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şeki... Devamı...
none Sahur sohbetleri - 2016 none Yanıt: 21 - Gösterim: 3117 - none bolubeyi Bu akşam ramazan ayının ilk teravih namazı kılınacak. Ramazan nedeniyle bir çoğumuz gece geç saatlere kadar ayakta olacağız. Fır... Devamı...
none 2018 sahur sohbetleri none Yanıt: 7 - Gösterim: 326 - none ayşe özcan Eveeeeet geldi ramazan...  Mutluluk getirdi. Ama üzücü olaylarla geldi... 60 filistinli öldürüldü.(Şehit edildi.) İçlerinde eng... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com