trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: yardımcı olurmusunuz  (Okunma sayısı 1784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
yardımcı olurmusunuz
« : 01 Nisan 2016, 21:29 »
arkadaşlar öncelikle herkese selamun aleyküm eşim 5 aylık hamile 3 gün önce detaylı ultrason da bu hastalığın tanısı kondu lakin beyin etkilenmemiş doktorlar çok şaşırdı benim sorum şu bu durum anne karnında doğuma kadar düzelebilir mi böyle bir örnek var mı bide doğumdan sonra bizi ne gibi sıkıntılar bekliyor doğumu sonlandırmayacam bu bize rabbimizin bir hediyesi başımız üstünde yeri var ALLAH her zorlukta bir kokaylık vardır diyor.....

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2016, 16:05 »
Sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle geçmiş olsun bazı spina Bifida'lılarda hidrosefali gelişmez bu iyi birşey fakat kese ameliyatından sonra gelişede bilir şu an iui bir dr bulup onda kontrol altına almak lazım ki bebek doğduğu gibi ameliyat gerekiyor ise hemen ameliyat olması hangi şehirde yaşıyorsunuz?
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2016, 16:07 »
İstanbulda şişli Çağlayan da florance nightingale hastahanesinde spina Bifida'lılara ücretsiz tedavi var orda anne karnında ameliyat söz konusu Prof Dr Kerem özel, Beyin cerrahı İbrahim Alataş ilgileniyor doğum ücretli tabi bence bi görüşün derim

• Verimlilik:
      0%

none
yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2016, 16:40 »
kırşehir de yaşıyorum arkadaşlar kafama takılan bir şey var bu hastalık anne karnında iyileşme olasılığı hiç yokmu bildiğiniz böyle bir örnek varmı yada doktor bu tanıyı koymuştur fakat yanılma olasılığı yokmu? sağlıklı doğma ihtimalinden bahsediyorum

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2016, 01:44 »
Şu ana kadar hiç duymadım tabiki takdiri İlahi Rabbim dilerse ol derse olur ama şu ana kadar teşhis konulmuş olan gebeliklerde hiç duymadım sadeve şöyle diyelim ki dr çok ağır durumu dedi daha iyi durumda doğan bebekler duydum... Anne karnında ameliyat tedavi florance nightingale hastahanesinde Prof Dr Kerem özel in ameliyat yaptırma ihtimali var sadece şu anda dr la görüşüp genel olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

• Verimlilik:
      0%

none
yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2016, 07:22 »
çok tşk ederim

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2016, 08:39 »
çok tşk ederim
Rica ederim yardımcı olduysak ne mutlu bize :)

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      42.22%

none
yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #7 : 04 Nisan 2016, 10:41 »
Hastalığın teşhisi kesinse kendiliğinden iyileşmez öyle birşey yok.Kötü durumda denilenlerin daha iyi doğduğuna şahit oluyoruz.Kırşehir de sitemize üye bir arkadaşımız var o size yardımcı olabilir.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #8 : 04 Nisan 2016, 10:52 »
Bende kirsehirdeyim AYHAN çelik
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• seciniz
    • Verimlilik:
      4.44%

none
yardımcı olurmusunuz
« Yanıtla #9 : 04 Nisan 2016, 11:38 »
Bende kirsehirdeyim AYHAN çelik
Telefon numaralarımızı birbirimize vermeyelim. Olumsuz sonuçlara sebep olabilir. Eğer önemli bir durum varsa üyeye kişisel mesaj göndermeniz sizin için daha güvenli olacaktır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

yardımcı olurmusunuz Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Öğrenme güçlüğü çeken sbli öğrenciye öğretmen nasıl yardımcı olabilir none Yanıt: 12 - Gösterim: 6252 - none bolubeyi Birim zamanda verilen bilgi miktarı azaltılarak daha fazla bilgiyi çocuğun algılaması sağlanabilir. Verilen bilgilerin miktarı ... Devamı...
none Yardımcı olursanız sevinirim none Yanıt: 76 - Gösterim: 22468 - none burcuzge Merhaba;Aranıza Marmarisden katılıyorum. 26 yaşındayım. Cumartesi günü 3 lü tarama testi sonucumu aldım. Daha önce adını bile du... Devamı...
none Yürümeye yardımcı cihaz none Yanıt: 25 - Gösterim: 11883 - none ayşe özcan İstanbul Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesindeki Lokomat isimli cihaz yürümeye yardımcı oluyormuş. Türkiye omurilik felçli... Devamı...
none Merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim none Yanıt: 50 - Gösterim: 11705 - none onlar meleklerimiz Merhaba, aranıza yeni katıldım ve bu forumun bu hastalıkla ilgili bilgilerin ve insanların birbirine desteği için çok yararlı ol... Devamı...
none lütfen yardımcı olun none Yanıt: 6 - Gösterim: 2536 - none nurefsan Herkese iyi geceler. Öncelikle bu siteye üye olduğum için çok mutluyum. Çocuklarınızın fotoğraflarına baktıkça ve yazdıklarınızı... Devamı...
none Yardımcı olur musunuz? none Yanıt: 75 - Gösterim: 21117 - none azyeb Merhaba, aranıza yeni katıldım. 21 haftalık hamileyim, bebeğimin spina bifidalı olduğunu 19. haftamda öğrendim. Sonuçlarımız şu ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com