trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Sahur sohbetleri - 2016  (Okunma sayısı 3362 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Sahur sohbetleri - 2016
« : 05 Haziran 2016, 17:02 »
resimBu akşam ramazan ayının ilk teravih namazı kılınacak. Ramazan nedeniyle bir çoğumuz gece geç saatlere kadar ayakta olacağız. Fırsat buldukça burada sohbet ederiz. Bu vesile ile ramazan ayının hepinize sağlık, mutluluk, bereket ve huzur getirmesini dilerim.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

none
Sahur sohbetleri - 2016
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2016, 09:21 »
Başı rahmet,ortası mağfiret,sonu cehennemden kurtuluş olan,içinde bin aydan hayırlı Kadir Gecesi bulunan mübarek ramazan ayının tüm islam alemi için hayırlara vesile olmasını dilerim.الله ramazan ayının kadrini kıymetini bilip en güzel şekilde değerlendirmeyi nasib etsin.Hasan hocam iftar,akşam namazı teravih sonra sahur derken biz çalışanlar için uyku ve istirahat için çok az vakit kalıyor gecelerde kısa.Sohbet mümkün olmuyor.Vakti müsait olan arkadaşlar katılabilirler.Hayırlı ramazanlar
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Sahur sohbetleri - 2016
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2016, 08:45 »
Hayırlı Ramazanlar.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Sahur sohbetleri - 2016
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2016, 18:12 »
Ben uykuya hasret :)  bu 2016 yı hiç sevmedim bana hiç yaramadı :)  inşallah şu mübarek günlerde iyi oluruz. Muhammed in sıkıntılaro bitmedi bakalım Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin. Bundan dolayı siteye de pek giremiyorum :( ama aklımda site acabaa yeni şeyler oldumu vs... Rabbim ramazan ayını üzerimize mübarek kılsın.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
Sahur sohbetleri - 2016
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2016, 01:41 »
Ben  geç vakitte olsa siteye giriyorum.Ama kimsecikler olmuyo Hasan Bey bile olmuyor düşünün artık  koxxxmik
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

none
Sahur sohbetleri - 2016
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2016, 19:16 »
Ben 3 aydır akşam saat 9 gibi kullandığım ilaçlar nedeniyle yatma durumunda kalıyorum. Sabah da 5 gibi kalkıyorum. Bu nedenle geceleri giremiyorum artık.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
Sahur sohbetleri - 2016
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2016, 03:53 »
الله şifa versin hocam.Nasıl durumlar ciddi sıkıntılar yoktur umarım.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

none
Sahur sohbetleri - 2016
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2016, 04:04 »
Teşekkür ederim fena değil. Bu saatlerde uyanıyorum. Günaydın.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Sahur sohbetleri - 2016
« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2016, 13:17 »
Geçmiş olsun Hocam. Bende de uyku problemi var son bir yıldır gün içinde en fazla uyuduğum dört saat oluyo :(
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

none
Sahur sohbetleri - 2016
« Yanıtla #9 : 16 Haziran 2016, 04:36 »
Benimde hayatımı iye ambargo altına aldı psikolojik olarak beden olarak çok yorgunum siteye girsem de yazmadan çıkıyorum bu aralar gergin omriliğin ve kistin iyeye sebep olduğunu düşünmeye başladı üroloklar ve beyin cerrahisi gergin omrilik sorunundan dolayı böyle özellikle iye geçiren ve son çare olarak bel ameliyatı olup iyeden kurtulan arkadaşlar var mı

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Sahur sohbetleri - 2016 Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none 2010 Sahur Sohbetleri none Yanıt: 27 - Gösterim: 7403 - none bolubeyi Arkadaşlar malumunuz bu gece 2010 yılının ilk sahuru için kimimiz   yataklarından kalktı, kimimiz de benim gibi sahur vaktini be... Devamı...
none 2011 Sahur Sohbetleri none Yanıt: 72 - Gösterim: 16649 - none bolubeyi Arkadaşlar malumunuz bu gece 2011 yılının ilk sahuru için kimimiz yataklarından kalktı, kimimiz de benim gibi sahur vaktini bekl... Devamı...
none Sahur sohbetleri - 2013 none Yanıt: 53 - Gösterim: 11657 - none bolubeyi Arkadaşlar malumunuz bu gece 2013 yılının ilk sahuru için yataklarımızdan kalkacağız, kimimiz de sahur vaktini bekleyecek. Bu ve... Devamı...
none Ramazan sohbetleri - 2014 none Yanıt: 35 - Gösterim: 6181 - none bolubeyi Bu akşam ramazan ayının ilk teravih namazı kılınacak. Ramazan nedeniyle bir çoğumuz gece geç saatlere kadar ayakta olacağız. Fır... Devamı...
none Ramazan sohbetleri - 2015 none Yanıt: 27 - Gösterim: 4248 - none bolubeyi Bu akşam ramazan ayının ilk teravih namazı kılınacak. Ramazan nedeniyle bir çoğumuz gece geç saatlere kadar ayakta olacağız. Fır... Devamı...
none Regaip kandiliniz mübarek olsun - 2016 none Yanıt: 4 - Gösterim: 1278 - none muhammed Regaib; rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisidir. Recep ayının da ilk cuma gecesi... Devamı...
none Miraç kandiliniz mübarek olsun - 2016 none Yanıt: 4 - Gösterim: 989 - none muhammed Tüm İslam aleminin kandili mübarek olsun.  Sağlık,  huzur, barış içinde kardeşçe  yaşamak duasıyla. Mirac kandilinde ya... Devamı...
none Beraat Kandili - 2016 none Yanıt: 3 - Gösterim: 762 - none bolubeyi Bugün Berat Kandili bu gece sahur a Kalkıp yarını انشاءالله oruçlu geçirelim. Yarın bir yıl içinde yaşayacağımız her şey yazılıy... Devamı...
none Ramazan Bayramı Tebrikleri - 2016 none Yanıt: 3 - Gösterim: 757 - none bolubeyi Sevgi dolu, huzurlu ve daha sağlıklı nice bayramlara ulaşmak dileğiyle, spinabifidaturkey.com sitesi müdavimlerinin Ramazan Bayr... Devamı...
none 2018 sahur sohbetleri none Yanıt: 7 - Gösterim: 374 - none ayşe özcan Eveeeeet geldi ramazan...  Mutluluk getirdi. Ama üzücü olaylarla geldi... 60 filistinli öldürüldü.(Şehit edildi.) İçlerinde eng... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com