trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Burak EREN'in Ninnisi

none Gönderen Konu: Evimizin önüne engelli park yeri ayrıldı.  (Okunma sayısı 2576 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Evimizin önüne engelli park yeri ayrıldı.
« : 13 Haziran 2016, 11:07 »
resimGaziosmanpaşa Belediyesi'ne daha önce yaptığımız başvuru üzerine evimizin önüne cumartesi günü engelli aracımız için park yeri ayrıldı.Sokakların araçlarla dolu olduğu büyük şehirlerde engelli araçları için park yeri ayrılması ayrıca o binada yaşayan bir engelli olduğunun bilinmesi açısından güzel bir hizmet,belediyeye teşekkür ederim.İhtiyacı olan arkadaşların belediyelerine başvurarak bu hizmetten yararlanmalarını öneririm.

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      82.22%

Çok güzel bir gelişme. الله razı olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      24.44%

Sizin adınıza çok sevindim. İnşallah aynı duyarlılığı tüm belediyeler yapar :)
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

Hayırlı olsun Mehmet Abi.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

Hayırlı olsun Mehmet Abi.
Sizin adınıza çok sevindim. İnşallah aynı duyarlılığı tüm belediyeler yapar :)
Sağol Ebru Hanım,bir arkadaşın evinin önüne Esenler Belediyesi yapmış bana resmini göndermişti bize de nasib oldu.Belediyeye başvurmak gerekiyor,her belediye yapar diye düşünüyorum.Birde "Engelli Park yeridir,lütfen park yapmayınız"yazan bir duba yaptırdım.10 gündür acaba kapının önü dolumudur diye endişe yaşamadan eve gidebiliyorum.Dün akşam gittim bir baktım beyaz renk son model bir Mercedes E250 çok güzel bir araba parketmiş.
Sordum kimin diye komşu dükkan sahibinin kardeşiymiş seslendim geldi.:-Abi dedim mümkünse arabayı çekebilirmisiniz?
:-Ne demek abi dedi anahtarı verdi,buyur sen çek dedi.
:-Ciddi misiniz dedim evet dedi.Bindik istersen dedi mahalleyi bir dolaşalım gelelim dedi.
Yok abi sağol çekelim yeter dedim,kısa da olsa Mercedes sürmüş oldum Almanlar yapıyor valla. appl appl
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Evimizin önüne engelli park yeri ayrıldı. Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Cezanın Çocuk Eğitimindeki Yeri none Yanıt: 1 - Gösterim: 912 - none MuratbanK Cezanın Çocuk Eğitimindeki Yeri Cezanın çocuk psikolojisindeki yeri ve olması gereken biçimi, ebeveynlerce en doğru şekilde anla... Devamı...
none Berra ve ablasının park keyfi none Yanıt: 16 - Gösterim: 6565 - none nida işte karizma kızım benim bunlarda yogurdumla pekmezim canım kızlarım [img]http://www.spinabifidatur Devamı...
none Engelli sorunlarına engelli gözüyle çözümler none Yanıt: 0 - Gösterim: 11839 - none bolubeyi      BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ     YEREL GÜNDEM 21      47. KENT KONSEYİ TOPLANTI RAPORU“ENGELLİ SORUNLARINA, ENGELLİ GÖZÜYLE ... Devamı...
none engelli şiir.... none Yanıt: 7 - Gösterim: 3607 - none nida [html] Devamı...
none Malul, gazi ve engellilere ait araçların park etmeleri konulu genelge none Yanıt: 2 - Gösterim: 2684 - none Derin                       MALUL, GAZİ VE ENGELLİLERE AİT ARAÇLARIN PARK ETMELERİ KONULU GENELGE                                     ... Devamı...
none Sitemiz arkadaş & sevgili bulma yeri değildir none Yanıt: 11 - Gösterim: 4572 - none bolubeyi Zaman zaman üye listemiz, üye profil bilgileri, özel mesaj gönderme gibi sitemiz özelliklerinin bazı üyelerimiz tarafından arkad... Devamı...
none Berat'ın kese ameliyatının yeri ve kalan iz none Yanıt: 16 - Gösterim: 6485 - none ayhan Berat'ın kese ameliyatının yeri ve kalan izleri. DetailsDetails Devamı...
none Engelli Aracına Park Cezası none Yanıt: 11 - Gösterim: 7546 - none bolubeyi Muğla'da yüzde 100 bedensel engelli Hulusi Kalaycı, otomobilini engelliler için tahsis edilen yol kenarına park etti. Özürlü Par... Devamı...
none Engelli Araçları Park Kartı İçin Gereken Belgeler none Yanıt: 2 - Gösterim: 3800 - none YILDIRIM Yalnızca üzerine araç tescil edilmiş engelli vatandaşlarımız için ;- Vesikalık fotoğraf ( 2 Adet)- Nüfus cüzdanının aslı... Devamı...
none Bolubey'i İzine Ayrıldı. none Yanıt: 40 - Gösterim: 7258 - none nida Sitemizin kurucusu patronu Hasan bey uzun yılların verdigi yorgunluk sorumluluga bir süreligine neyazıkki yenik düştü aslında ya... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com