trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ortopedi doktoru  (Okunma sayısı 423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ortopedi doktoru
« : 14 Haziran 2017, 00:56 »
Sisli florencede prof abdullah erene gideniniz oldumu olduysa memnuniyetiniz nedir

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ortopedi doktoru
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2017, 17:52 »
Biz ayak bilegi gevsetme ameliyati olduk hastahane ortami iyi dr da cok iyi ama son zamanlarda biraz ilgisiz olduklarini duydum bi kac arkadasin şikayeti bu yönde. Biz 1 oldu gitmeyeli son dorum ne bilemiyorum.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ortopedi doktoru Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Berfin Ece'nin ortopedi muaynesi none Yanıt: 4 - Gösterim: 1978 - none berfin ece bugün berfinin ortepediye randewusu wardı.ayaklarının rontgeni çekildi.yürümeden belli olmaz diiyen dr lar hocalarına danışmak i... Devamı...
none Zümra'nın ortopedi takibi none Yanıt: 5 - Gösterim: 2179 - none meltem zümranın 3 ayda bir ortopedi takibi vardı şimdilerdeyse 6 ayda bir olacak zümranın bir bacağı diğerinden 1.7 cm kısa kaval kemiğ... Devamı...
none Diren ortopedi doktorunda none Yanıt: 10 - Gösterim: 3750 - none diren Çarşamba günü tepecik hastanesi ortopedi doktoru Fatih hocaya gittik. Röntgen istedi, kalça çıkığı ve ayaklarında şekil bozukluğ... Devamı...
none Acil İstanbul'da ortopedi doktoru none Yanıt: 9 - Gösterim: 5410 - none dayk41 Herkese merhaba daha botoxu yaptıramadık. Önümüzdeki hafta inşallah. Bu arada Mustafa'nın ayaklarında sürekli küçük su kabarcıkl... Devamı...
none Ortopedi none Yanıt: 11 - Gösterim: 2714 - none yeşim Haftaya Nida bu sefer de ortopediden ameliyat olacak. 3 oparasyonu aynı anda yapacak doktor. İnşallah bu ameliyatı da başarılı g... Devamı...
none Cildiye Doktoru none Yanıt: 0 - Gösterim: 916 - none nazlı hilal İstanbul'daki arkadaşlarımdan güvenebileceğim cildiye doktoru ismi rica ediyorum. Bu sefer ben gideceğim ilgilenirseniz seviniri... Devamı...
none Ortopedi ameliyatı none Yanıt: 84 - Gösterim: 16949 - none nazlı hilal Ameliyat günümüz belli oldu. [size=20pt]الله[/size]'ın izniyle 5 Kasım da Prof.Dr.Muharrem İnan tarafından İstanbul Cerrahi Hastanesinde gerçekle... Devamı...
none Muhammed'in Ortopedi Kontrolleri. none Yanıt: 119 - Gösterim: 19127 - none muhammed Ortopedi de de röngen falan çektik hem sırtı için hem de kalça çıkıklığı için ameliyat dediler kalça çıkıklığına ben hayır diyin... Devamı...
none Ortopedi doktoru ( İzmir ) none Yanıt: 8 - Gösterim: 3221 - none Eyup Ensar Yilbaşı tatilinde [size=20pt]الله[/size] izin verirse, Eyup Ensar'ı İzmir'de  Yusuf Ersahin'e muayene ettirmek istiyoruz. Aynı zamanda bir de ort... Devamı...
none Ömer'in ortopedi kontrolü none Yanıt: 37 - Gösterim: 8271 - none Ö. Faruk Merhaba arkadaşlar, bugün Ömer'i Baltalimanı kemik hast. götürdük. Doktor pafo ve bel kemerli twister yazdı şimdi medikalci araş... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com