trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Adnan Dağçınar'a randevu  (Okunma sayısı 311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      17.78%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Adnan Dağçınar'a randevu
« : 27 Nisan 2018, 00:45 »
Ben gidiyorum yılda bir kez ama randevu almadan direk Pendik Marmara üniversitesinin 1. Kat beyin cerrahi servisine gidiyorum sabah erken 9 9 buçuk gibi orda oluyorum değerlendiriyor sağolsun bir ben olmuyorum tabi uzaktan yakından bir çok hastası oluyor salı Perşembe günleri Pendik Marmara da bulunuyor ancak gitmeden bir gün önce Marmara'yı arayıp beyin cerrahi servisine bağlatın yarın adnan hoca serviste mi diye sorun binde bir de olsa olmadığı da oluyo

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Adnan Dağçınar'a randevu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Merkezi Hastane Randevu Sistemi devreye girmiştir none Yanıt: 15 - Gösterim: 4175 - none ahmetku Artık tüm hastane randevuları merkezi olarak bir adresten alınması aktif olmuştur. Buraya tıklayarak girebilirsiniz. Mer... Devamı...
none Dr. Adnan Dağçınar'ı bulamıyorum none Yanıt: 15 - Gösterim: 6424 - none seyhan SBT dostları merhaba. Günlerdir internetten Dr Adnan Bey'e ulasmaya calisiyorum, ancak olmuyor. Haydarpaşa Kampusunde oldugu yaz... Devamı...
none YINE AMA YENI BIR RANDEVU DAHA none Yanıt: 7 - Gösterim: 1425 - none eminee AGLAYIM SU YUKSELSIN BELKI KURTULUR GEMIANNE SECCADEN GELSINBANA DUA ET EMI?BU GUZEL CUMA GUNUNDE HERKESIN HERKESE DUA E... Devamı...
none ibrahim ulman hocadan randevu none Yanıt: 2 - Gösterim: 1269 - none meteor Daha önce bellirttiğim gibi tufan hocada yaptığım  tetkikler sonucunda   tek yolun ameliyat olacağı kararı çıkmıştı fakat fiyatı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com