trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Canım kızım  (Okunma sayısı 9274 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Canım kızım
« : 10 Haziran 2008, 23:48 »
Bu akşam idi. Ailece akşam yemeğini yiyeceğiz. Baktım Gamze sofraya oturmadı. Yüzünden düşen bin parça. Kızım gel otur dedim. Yok gelmez gene. Nedir sıkıntın dedim. Dediği şu oldu: Ben ameliyat olduğum için 3 aydır karete kursuma gidemediğim için sınava girip turuncu kuşağımı alamadım. Arkadaşlarım beni geçti dedi. Dedim ona kızım kuşağını gene alayırım dedim. Hocanla görüşeyim. Sınavına da sonra girersin dedim. Yemeğe öyle oturdu yavrucak. Dayanamıyorum onun bu hallerine.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

none
: Canım kızım
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2008, 23:59 »
Ya hasan bizide üzmek için mi yazıyorsun bunları  uhu mevlam beterinden korysun gamzecik gene alır kusağı.
Sizi üzmek için yazmıyorum. Yaşadıklarımız acı da olsa güzel de olsa burada paylaşmak istiyorum. Çünkü her ne kadar çok uzaklarda da olsak biz bir aile değilmiyiz. Birimizin bir yeri acısa duymayacak mıyız? Aynı şekilde mutlulukları da paylaşmayacak mıyız? Yoksa niyetim sizleri üzmek değil sevgili kardeşim.

• NİSA NUR un babası
  • Yer:

none
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2008, 00:43 »
hasan abi üzülme diyecem ama diyemiyorum  o senin canın evladın   ama alllah daha beterlerinden korusun   biz daha yeniyiz ama sen ne sıkıntıları atlattın  sen bizden daha da dayanıklısın acılara  gamze  okuluda bitirir  karate kursunuda bitirir  daha ne güzel günler görecek insaalllah   

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

none
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2008, 00:52 »
İnşallah ahmet. inşallah.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2008, 02:31 »
almanyadan ismail isminde bir karate hocası gelmiş turgutluda salon açmış çok küçüktüm net hatırlamıyorum mah. her çocuk bu kursa gidiyordu babam durumu müsait olmadığı için beni gönderemedi bende istinasız her akşam boyalı camın ardındaki küçük bir delikten onları seyrederdim.hoca epey zaman sonra beni farketmiş mah. çocuklardan meseleyi öğrenmiş beni çağırdı direk olarak iki ay sora şampiyona var eğer orda başarılı olursan senden biömür para almam dedi. neyse il seçmelerinde 1. oldum sonra bölge şampiyonasında 1. oldum oradan sonra türkiye şampiyonasın da da. arkadaşlarım benden bir birbuçuk yıl önce başlamasına rağmen benim aldığım dereceleri alamadılar. Gamzecim 12 yıl spor yaptım 1.dan da bu işi çeşitli nedenlerle bırakmak zorunda kaldım çok talebem oldu tecrübelerime dayanarak söylüyorum bu işin sırrı istemektir ne zaman ne maddiyat nede imkan eğer gerçekten istiyorsan başarırsın...

BEN SENİN BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM SENDE İNANMALISIN...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2008, 03:02 »
Anne baba olarak çocuklarımıza en iyisini yapmaya çalışırız, boyunlarını bükmelerini istemeyiz,elimizde omayan nedenlerle böyle durumlarla karşılaşınca insan ister istemez üzülüyo.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2008, 03:17 »
inanın üzülmeye gerek yok böyle durumlar hırs gerektirir iyi yönde kullanılırsa hırs başarıyı getirir
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2008, 08:57 »
Her şey zamana bağlı bolu beyi inş zamanla her şeyi aşıcaksınız gamzeyle ve anneyle beraber inş.
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2008, 09:00 »
Nidacım emesende dediğim gibi sadece sabır ve zaman canım inş berra büyüyünce unutucan çektiklerini bunları okuyunca çok üzülüyorum çünkü başka bir şey gelmiyo elimden.
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

none
« Yanıtla #9 : 11 Haziran 2008, 09:33 »
almanyadan ismail isminde bir karate hocası gelmiş turgutluda salon açmış çok küçüktüm net hatırlamıyorum mah. her çocuk bu kursa gidiyordu babam durumu müsait olmadığı için beni gönderemedi bende istinasız her akşam boyalı camın ardındaki küçük bir delikten onları seyrederdim.hoca epey zaman sonra beni farketmiş mah. çocuklardan meseleyi öğrenmiş beni çağırdı direk olarak iki ay sora şampiyona var eğer orda başarılı olursan senden biömür para almam dedi. neyse il seçmelerinde 1. oldum sonra bölge şampiyonasında 1. oldum oradan sonra türkiye şampiyonasın da da. arkadaşlarım benden bir birbuçuk yıl önce başlamasına rağmen benim aldığım dereceleri alamadılar. Gamzecim 12 yıl spor yaptım 1.dan da bu işi çeşitli nedenlerle bırakmak zorunda kaldım çok talebem oldu tecrübelerime dayanarak söylüyorum bu işin sırrı istemektir ne zaman ne maddiyat nede imkan eğer gerçekten istiyorsan başarırsın...

BEN SENİN BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM SENDE İNANMALISIN...

الله razı olsun o hocadan. Tam bir hoca imiş.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Canım kızım Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none İyi ki doğmuşsun kızım... none Yanıt: 13 - Gösterim: 3435 - none nazlı hilal Sen gelince ben en çok sevmeyi öğrendim kızım. Bir mucizeye sahip olmanın muhteşemliğini. Gözyaşının içimi nasıl acıtabildiğini ... Devamı...
none Kızım Olmadan asla. Bety Mahmudi none Yanıt: 0 - Gösterim: 519 - none muhammed İlk başlarda sıkıcı hatta okuma isteğinizi gideriyor ilk yüz sayfayı okuyana kadar aradan kaç kitap bitirip tekrar elime alıp bı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com