trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Yağız'ın ortopedi ameliyatından sonraki ilk resimleri - OCAK 2008  (Okunma sayısı 6524 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

YAĞIZ kalça çıkıklığı ve topuklarındaki dönüklükten dolayı ameliyat oldu.Ameliyattan 20 gün sora dizlerinden aşağısındaki alçılar açılıp tekrar yapıldı.14 nisanda tahliller yapılacak ve sonuçlar temiz çıkarsa 15 nisan veya 17 nisanda alçıları sökülecek ve narkozlu olarak tekrar koltuk altından itibaren alçısı yenilenecek   

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      51.11%

Bir hafta kadar bir zaman kaldı alçıların sökülmesine. İnşallah ameliyat başarılı olmuştur da bu kalça çıkığı sıkıntısından kurtulur.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• hazal
  • Yer:

Canım benim çok tatlısın الله yardımcın olsun inşallah hayırlı sonuçlar alırısınız.

• nehir
  • Yer:

yağızcık geçmiş olsun çok tatlışın ablacım bir an önce iyileş

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

yağızcık geçmiş olsun çok tatlışın ablacım bir an önce iyileş
الله razı olsun inşallah hepimizin çocukları biran önce iyleşir

• ismail
  • Yer:

merhaba yağız görüşmüyeli nasıl oldun artık herzaman birbirimizle rahat görüşecez selamlar

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

merhaba yağız görüşmüyeli nasıl oldun artık herzaman birbirimizle rahat görüşecez selamlar

teşekkür ederim  yağız iyi çok şükür sen nasılsın zeliha

• mustafa
  • Yer:

iyi aksamlar özlem hanım ben süleymanın annesiyim bayramınız kutlu olsun yağızda iyidir insallah alçı süreniz nasıl zormu geçti tavsiyeleriniz varmı bilgi verebilirseniz sevinirim alçı alındıktan sonra ayaklarda gelişme varmı şimdi nasıl.fedan süngü

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

teşekkürler sizinde bayramınız kutlu olsun. alışma devresi doğal olarak  zor geçti,zaman geçtikçe daha iyi öğreniyosunuz nasıl tuutulacağını, alçının temiz kalması, çocuğu rahat ettirmek.pamuklarla, gazlı bezlerle,batikonla gezdim bir dönem.dikişler alındıktan sonrada pansumana ben evde devam ettim.zor bir süreç ama bittti çok şükür.özellikle taşımada çok zorlanıyodum.kalçası son filimde yerinden çıkmamıştı çok şükür, çünkü ameliyattan sonraki dönemde yerinden çıkma olasılığı var.şu an ortopedi ayakkabıları giyiyor.şu an aklıma gelenler bunlar sizin aklınıza takılan bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım. الله kolaylık versin 

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yağız'ın ortopedi ameliyatından sonraki ilk resimleri - OCAK 2008 Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none 10 Ocak çalışan gazeteciler günü ' nden. none Yanıt: 7 - Gösterim: 1192 - none muhammed Muhammed 10 ocak çalışan gazeteciler gününe katılmıştı ve haber spikerliği yapıp Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'a seslenmişti B... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com