trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: merhaba yardımlarınızı rica ediyorum  (Okunma sayısı 13868 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• gamsız hayat
  • Yer:

none
merhaba yardımlarınızı rica ediyorum
« : 13 Mayıs 2010, 20:54 »
merhaba ben fatma spina bifida hastasıyım 25 yaşımdayım ameliyat  olmaya karar verdim doktor ameliyat için kilo ver dedi acaba benim yaşlarım da ameliyat olanlar var mı ben her iki kalça protez dizler protez ve ayaklardan olacağım  izmir de bu ameliyatları olanlarla yazışmak isterim ben allah kısmet ederse eylül de dokuz üniversitesi hastanesinde prof. emin alıcı ya ameliyat olcağım allah hepimizin yardımcısı olsun.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      51.11%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Doktorunuzun tavsiyelerine uyup ameliyat olmanız gerektiği kanaatindeyim. Her ne kadar tam şifa söz konsu olmasa da daha iyi olamnız mümkün. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

sitemize hoş geldiniz inşallah sıkıntısız atlatırsınız geçmiş olsun...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Gamzedk
  • Yer:

benim ameliyatımıda Emin Alıcı yaptı ama 95 yılında,kendisi çok iyi bi doktordur ameliyat için onu bulmuşsunuz bu size iyi bir şans.
birşeyi merak ettim daha öncesinde ameliyat oldunuzmu yoksa ilk kez mi? benim için 25-30 yaşlarında bir ameliyat daha gerekebilir denmişti onun için merak ettim.
Çok büyük geçmiş olsun sevgiler.

• gamsız hayat
  • Yer:

gamzedk ben gamsız hayatın kardeşiyim, onun üyeliği ile giriş yaptım.. emin alıcı ablama zayıflamasını söyledi ameliyat edecekti, ablam zayıflamak için hap kullandı kendisini 35 gün önce kaybettik ameliyat olamadı yani.. lütfen kendine dikkat et, doktorlar ameliyatlar biz hiç istemedik ailece ama durduramadık işte elimizden bişey gelmedi elimiz kolumuz bağlandı.. Rabbim sizi hayırlı olana yönlendirsin, الله hepinizin yapdımcısı olsun inş, dua ile...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      51.11%

Çok üzüldüm. Başınız sağ olsun. Geride kalanlara الله sabırlar versin.  Bu zayıflama ilacını doktor mu tavsiye etmişti? Vefatına neden ne idi? Öğrenebilir miyim?

• gamsız hayat
  • Yer:

bu siteye girip zayır,flama problemi olan bütün spina bifidalı arkadaşlarıma seslemiyorum ben gamsız hayatın kardeşiyim ablam zayıflama hapı içtiği için vefat etti hapın adı acai bery dikkatli olun lütfen الله yardımcınız olsun zayıflamak için doğal yolları seçin ve mümkünse bol protein alın

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      51.11%

+ küçük bir not: Böbrek yetmezliği olanlar varsa protoini düşük gıdalar tüketmesinde fayda var. Hiç bir zaman doktora danışmadan ilaç kullanmayalım. Zayıflamak için diyetisyenden destek alın, mümkün olabildiğince hareketli olun, egzersizler yapın.

Tekrar başsağlığı dileyerek, geride kalan yakınlarına الله sabırlar versin diyorum. Mekanı cennet olsun.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

gsdgdsg Gercekten cok üzüldüm,SBT ailesinden birilerini ebediyete göndermek ardından bizlere ona dua etmek ,Ardında kalanlara اللهtan sabırlar dilemek düşüyor.الله kabrini Cennet eylesin...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

başınız sağ olsun mekanı cennet olsun الله size sabır versin
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none