trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Eyüp Ensar'ın Ninnisi

none Gönderen Konu: Hamileyim bebeğim sipina bifidalı  (Okunma sayısı 12804 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Hamileyim bebeğim sipina bifidalı
« : 06 Eylül 2012, 18:17 »
Selam. Ben 28 haftalık hamileyim bebeğim spina bifidalı. Benim gibi hamileyken öğrenen ama aldırmayan arkadaşlar var mı? Çünkü genel olarak bakıyorum öğrendikten sonra çoğu insan aldırmış.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

Sitemize hoş geldiniz. Sizinle sohbet odasında epeyce konuşmuştuk. Maalesef öğrendikten sonra aldıranlar oluyor. Fakat sizin anlattıklarınıza dayanarak bebeğinizin diğer spina bifidalılara nazaran daha sağlıklı olacağına inanıyorum. Gelişmeler gönlünüzce olur inşallah. الله tamamına erdirsin. Geçmiş olsun. Kararınız için de tebrik ederim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

ben alinin annesiyim bu kanıya nerden vardınız bilmiyorum ama cogunluk aldırmıyor kasdettiginiz siteyse aldırmıyor ben ögrendigimde 4aylıktım şu an 6yaşında
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun zor olsada aldıgınız karar bana göre en dogrusu Rabbim hakkınızda hayırlısını versin.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

Hoşgeldiniz,geçmiş olsun...Çoğu aldırmış derken sitedekilerse ben de  tam tersi diye düşünüyorum.Bizde 23 haftalıkken öğrenmiştik...Hiç aldırmayı düşünmedik.Zor bir süreç ama manevi kazançlarının fazla olduğunu düşünüyorum.Bu siteden çok şey öğrendik,daha da öğreneceğiz...Sonraki süreçte birlikte oluruz inşeallah.Buradan merak ettiğiniz birçok şeyi bulabilirsiniz...Biz bir aileyiz;farklı yerlerde olsakta...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

الله hepinizden razı olsun.
Ben bu sitedekileri kastetmedim zaten, yani kaç gündür araştırıyorum şuan hamile olan birisine rastlamadım.Yani hamileyken yazmışlar hep aldıracağız diyorlar bir daha da haber yok.
Benim merak ettiğim  hamileyken bebeğinizin durumu nasıldı? hareketleri nasıldı? diğer organlarında sorun varmıydı ?

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Hoş geldiniz inşallah gelişmeler gönlünüzce olur.

Spinalı bir bebeğin diğer sağlıklı bebeklerden tek farkları bazı hareketlerinin kısıtlı olması onun dışında her şeyleri bizler gibi.Tabiki zor günler sizi bekliyor ancak tedavisinde bilinçlenir ve geç kalmazsanız baş edilmeyecek bir hastalık değil.Zor olmadan rahata gelinmiyor الله yanınızda olsun çok doğru bir karar vermişsiniz tebrik ederim inşallah mükafatını da kat kat görürsünüz.Geçmiş olsun....
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Çok sağolun zaten dua etmekten başka çaremizde yok . Benim bebeğim şimdilik çok hareketli .

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Bir şey daha soracam, bana prof dr dediki doğum normal olabilir sizce sakıncalı değilmi ?

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

hoşgeldiniz  bu sıkıntılı bir süreç olmasına rağmen  الله bi kolaylık veriyor sabır veriyor bizim ufaklıkta 20 eylülde yaşına gircek inş. bu karar sürecinden kazançlı çıkarsınız acizane biz doğduktan sonra öğrendik ama doğmadan önce öğrenseydik bile aldırmazdık daha iki gün önce hastanede bebeğini aldıran bir çiftle tanıştık 1. çocukları anne karnında hidrosefali(başta su toplanması) olduğunu öğrenip aldırmışlar 2. çocukları mikrosefali yani baş küçülmesi demekmiş onu da anne karnında anlayamamışlar o da öyle doğmuş herkesin kararına saygı duymak lazım ama acizane benim fikrim الله'ın verdiğini beğenmemek gibi oluyo
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Hamileyim bebeğim sipina bifidalı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Arkadaslar bebegim sipina bifidali ama suan bir yasinda yuruyebiliyor none Yanıt: 7 - Gösterim: 1865 - none hamide Arkadaslar bebegim sipina bifidali yuruyebilyor bu hastalikta olup yuruyenler yokm lutfen yardim edin Devamı...
none Sipina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 1045 - none Sakir Oğlum 5 yaşında. 1aylikken poposunun üstünde kalem ucu girecek şekilde delik olduğunu fark ettik.samsun 19 mayıs üniversitesi de... Devamı...
none bebeğim spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 485 - none Zeyno Merhaba,06.08.18 doğumlu şirinimsi bebeğimiz dünyaya geldi. İlk görenlerden biri olarak belinde kıll yumağı gördük.Spinal USG so... Devamı...
none Sipina bifida none Yanıt: 4 - Gösterim: 282 - none Mustafa Akpınar Slm hayırlı razmanlar herkese bebeğim 2 aylık sipina bifida li miyelomeningosel çocuğum amaliyati ni oldu şimdilik iyi sağ bacak... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com