trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ameliyat sonrası  (Okunma sayısı 11695 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ameliyat sonrası
« : 18 Ağustos 2013, 09:14 »
Yaklaşık 1,5 ay evvel sizlere spina bifidalı bir kızımızın doğacağından bahsetmiştim. Kızımız 15 Ağustosta dunyaya geldi. 3.400 gr 48 cm cok tatlı maşallah. 16 Ağustosta da şant ameliyatı ve belinden ameliyat oldu. Sizlere bir sorum olacak bebeğimiz doğduğunda kadın doğum dr ve yoğun bakım dr ayaklarını oynattığını soylemişti fakat ameliyatı yapan doktor ben ayaklarında his gormedim dedi. Sizler tecrübelisinizdir neden boyle bir söylem farkı vardır?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

none
Ynt: Ameliyat sonrası
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2013, 09:18 »
Hayırlı olsun الله analı babalı büyütsün. Doktorlar genellikle olması muhtemel en kötü ihtimali söylerler. Belki de farketmemiştir diyeceğim ama ameliyattan önce incelmesi lazımdı. Yanlış konuşmuş. Siz görmediniz mi ayaklarını oynatıp oynatmadığını. İnş. ameliyatını rast gele bir yerde tecrübesi az olan bir doktora yaptırmamışsınızdır. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2013, 09:36 »
Gözünüz aydın,الله analı babalı büyütsün.Gelişmeler gönlünüzce olur inşallah,geçmiş olsun  nazarx
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

none
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2013, 10:29 »
Gözünüz aydın,geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2013, 11:31 »
ALLAH ana lı babalı büyütsün.
Hep iyilerle karşılaştırsın.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2013, 13:45 »
Açıkçası bebeği bize pek gostermediler direkt yoğun bakıma aldılar.Sadece babası bır kac dk gormuştü o da bacak hareketlerini pek farkedememiş.
Dualarınızı esirgemeyin bizi en iyi siz anlarsınız.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

none
« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2013, 13:47 »
Gelişmeler gönlünüzce olur inş.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2013, 15:18 »
Gözünüz aydın,geçmiş olsun.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2013, 18:05 »
Analı babalı büyüsün inş. bizim bebeğimizde haftaya düyaya gelecek nasipse.Bebeğiniz hastanede ne kadar yatacak acaba ?

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2013, 22:28 »
her sey ureyinizce olar insaallah. allah komeyiniz olsun

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ameliyat sonrası Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ameliyat Bölgesinde Kist none Yanıt: 17 - Gösterim: 111606 - none murat_ünlü s.a benim mr sonucuma göre 1*6 mm kist saptandı ameliyat bölgemde yaşım 25 acaba benim yaşıma yakın olupta kist saptanan varmı a... Devamı...
none Ameliyat sonrası kontrolümüz none Yanıt: 8 - Gösterim: 2043 - none nazlı hilal Pazartesi günü Memet Özek'e kontrole gittik. Şantta ve bel kısmında şimdilik bir problem yokmuş çok şükür. Genel klinik halini i... Devamı...
none Ameliyat olacağım none Yanıt: 7 - Gösterim: 1643 - none meteor Merhabalar. Kısmet olursa 10 martta  mesana büyütme ameliyatı olucam tufan hocanın çıkardığı fiyat çok gelince başka doktor aray... Devamı...
none ameliyat none Yanıt: 13 - Gösterim: 2958 - none ali kerem Yarın oğlum ali kerem ege ün.de idrar yollarından (unc) ameliyatı olacak duarınızı beklerim yasin ve ayetelkürsü okuyabilirseniz... Devamı...
none Ameliyat ücretleri none Yanıt: 1 - Gösterim: 1104 - none Mehmet Ali (SGK) Sigortalılar için, Florance hastanesinde yapılan ameliyatlarda herhangi bir ücret alınıyor mu? Örneğin şant ücreti, ameliy... Devamı...
none Ameliyat sonrası none Yanıt: 22 - Gösterim: 4354 - none HiraNur Kızım dogumundan 5gün sonra ameliyat oldu ve 1 hafta içinde belinden sıvı akıntısı geldi pansuman yapıldı ve son olarak tekrar d... Devamı...
none Ameliyattan sonrası son bilgi none Yanıt: 21 - Gösterim: 2996 - none HiraNur Benim bebeğim kese ameliytından sonra BOS sıvısı geldiginden ikinci ameliyatını olmuştu. Bugun 6 oldu hamdolsun sıvısı durdu hid... Devamı...
none TAŞINDI: Ameliyattan sonrası son bilgi none Yanıt: 0 - Gösterim: 364 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11546.0 Devamı...
none TAŞINDI: Ameliyat sonrası none Yanıt: 0 - Gösterim: 372 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11539.0 Devamı...
none 2'ci ameliyat none Yanıt: 4 - Gösterim: 514 - none Melek erva Merabalar aranıza yeni katıldım benim kızım doğuştan meningomiyolosel diğer adıyla spina bifida belinde kese ile dünyaya geldi 1... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com