trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Yeni proje:EN-VİP  (Okunma sayısı 1579 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Yeni proje:EN-VİP
« : 16 Nisan 2014, 18:36 »
EN-VİP: Yaşlı ve engelli hastaların müracaat edebilecekleri bir merkez olan EN-VİP’e gelen hastalar başka branşlardaki muayeneleri için de buradan yönlendiriliyor. Hastane personellerinin yardımı ile golf arabası veya akülü tekerlekli sandalyeler kullanılarak transferleri sağlanıyor. Bu bakanlık projesi haline gelmiş. İnş. geliştirilir.
http://www.tkhk.gov.tr/Eklenti/3887,en-vip.pdf?0
http://www.tkhk.gov.tr/Eklenti/3888,engelli-vatandaslarimiza-yonelik-uygulamalar.pdf?0

bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Yeni proje:EN-VİP
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2014, 19:01 »
çok güzel bir şey ins hayata geçer ve tüm hastanelerde uygulanır...

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2014, 19:55 »
Çok güzel inşallah tüm hastanelerde uygulanır

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2014, 16:57 »
güzel bir uygulama hayat geçerse ne mutlu

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2017, 21:23 »
Beni gönderdiğiniz bağlantı aktive edilemez.

• seciniz
    • Verimlilik:
      11.11%

none
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2017, 19:19 »
Beni gönderdiğiniz bağlantı aktive edilemez.
I do not understand what you write, please write english

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yeni proje:EN-VİP Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Yeni yıl kutlamaları none Yanıt: 15 - Gösterim: 5364 - none ismail SELAM ARKADAŞLAR HERKESİN YENİ YILINI KUTLAR 2009 NEŞELİ VE  MUTLULUK İÇİNDE GEÇMESİNİ DİLERİM  MUTLU YILLAR  Devamı...
none Proje dosyası none Yanıt: 0 - Gösterim: 1218 - none bolubeyi Proje dosyasını görmek için buraya tıklayınız. Devamı...
none Proje sunusu none Yanıt: 6 - Gösterim: 2735 - none bolubeyi Proje sunusunu izlemek için buraya tıklayınız. ie ile izleyiniz. Devamı...
none Proje dosyaları none Yanıt: 0 - Gösterim: 856 - none bolubeyi Proje dosyaları http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?action=downloads;sa=view;=49 Devamı...
none Yeni Üye - Mert none Yanıt: 18 - Gösterim: 6187 - none MERT MERHABA arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım çünkü benimde 6,5 yaşında sipina bifidalı oğlum var.Adı MERT  belindeki keseyi do... Devamı...
none Yeni Üye _ Teyze none Yanıt: 11 - Gösterim: 3857 - none teyze Günaydın, ben yeni üye oldum, yanlış yere yanlış birşey yazıyorsam kusura bakmayın. Benim kızkardeşim hamile bebeğimize spina bi... Devamı...
none Yeni üye - mine none Yanıt: 17 - Gösterim: 4755 - none mine Selam. Kardeşim dört aylık hamile bebeğinin spina bifida hastası oldugunu söylediler bir haftadır tam anlamıyor. Şok yaşıyoruz. Devamı...
none Yeni Adminimiz none Yanıt: 24 - Gösterim: 5836 - none nida Üyelerimizden Nurgül Tiryaki Ecrin'in annesi yeni adminimizdir. Kendisine görevinde başarılar diliyorum ve hakkıyla yerine getir... Devamı...
none 2013 EDES Proje Başvurusu none Yanıt: 12 - Gösterim: 4155 - none bolubeyi 2013 yılı EDES Projeleri kapsamında benim (Hasan ERTÜRK) koordinatörlüğümde Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Spina Bi... Devamı...
none tübitak araştırma proje konusu spina bifida none Yanıt: 13 - Gösterim: 5399 - none özlem aksoy arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle. ben özlem. manisanın salihli ilçesinden üyeyim. salihli anadolu lisesi 3. sınıf öğrencisiyim.... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com