trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: mehemede sonda sart oldu  (Okunma sayısı 3956 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      51.11%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
mehemede sonda sart oldu
« Yanıtla #30 : 18 Temmuz 2017, 12:18 »
Geçenlerde benimde aklımdaydı Mehemmed ne oldu diye konuyu şimdi gördüm.Biz sondaya devam etmemize rağmen böbreğe kaçak oluştuğu söylendi şubat ayında.Mesaneye botoks ve böbreğe enjeksiyon yapılacak operasyon sırasındayız ama anestezi onay vermiyor öksürüğü geçmedi buhar veriyoruz evde ilaç kullanıyor 10 gün sonra tekrar muayeneye götüreceğiz.Böbrekleri ihmal etmemek lazım.Hakkınızda hayırlısı olsun. nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

mehemede sonda sart oldu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Jelli sonda none Yanıt: 2 - Gösterim: 2324 - none hazalim OMİRİLİK FELÇLİLERİN JELLİ SONDA ÇİLESİ SONA ERDİBundan 11 ay önce hiç kimsenin anlam veremediği bir anda SSK, omirilik felçlile... Devamı...
none Sonda hakkında küçük ip ucu none Yanıt: 2 - Gösterim: 2100 - none cilek Yıllar önce ilk sonda kullanmaya başladığımda doktorumun bana tavsiye ettiği bir yöntemi paylaşmak istedim belki bilmeyenler var... Devamı...
none Sonda şirketi none Yanıt: 1 - Gösterim: 1601 - none emineuran Ben Emine Uran göztepede oturan spina bifidalı bi arkadaşıma sonda raporu çıkmış göztepede tavsiye edebileceğiniz sonda şirketle... Devamı...
none Sonda kullananların dikkatine none Yanıt: 19 - Gösterim: 7488 - none YUNUS YEŞİLDENİZ SSK yolu ile sonda alanlar sondalarınız hijyenik ve suyu paketle sondanın  içinde mi eğer içinde değilse mutlaka bu dediğim gibi... Devamı...
none ihtiyacı olana sonda none Yanıt: 1 - Gösterim: 1387 - none SERDEN arkadaşlar elimizde fazladan kendinden jelli 8 ve 10 no sonda bulunmaktadır.ihtiyacı olan arkadaş adresini bildirsin.kargoyla gö... Devamı...
none Bağkur sonda veriyormu none Yanıt: 5 - Gösterim: 4058 - none ayşe özcan babam bağkurdan emekli oldu biz önceden sondayı kendimiz ödüyorduk ücretini şimdi biz sondayı bağkurdan almak istiyoruz acaba bi... Devamı...
none Hidro kit sonda none Yanıt: 1 - Gösterim: 2325 - none emineuran Erişkin hastalardan hidro kit torbalı sonda kullanan arkadaşlar var mı? Varsa hangi şartlarda almaya hak kazandınız? Ben 24 yaşı... Devamı...
none Sonda hakkında none Yanıt: 13 - Gösterim: 5194 - none guvercin merhabalar,elif kizim dun bir uzman gordu,pipi,kakasi için,yaptigi tum testlere gore enfeksion yola açan hiç bir$ey yok $imdiye ... Devamı...
none Sonda ücreti none Yanıt: 9 - Gösterim: 2779 - none irem Bugun  sonda siparişi için  medikalciye gittim. Medikalcinin dediğine göre artık devlet  300 tl geçen medikal malzemelrinden %20... Devamı...
none Prezervatif sonda? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2400 - none meteor Nette dolaşırken sonda çeşitlerini araştırıyodum. Karşıma  prezervatif sonda çıktı aranızda kullanan var mı acaba ben sonda yapm... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com