trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hidrosefali ve Meningomylosel Hastası için Hangi Fakülte Hastanesi - Acil Yardım  (Okunma sayısı 6536 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Geçmiş olsun inşallah her şey gönlünüzce olur.

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

Insaallah cocugunuz icin hangi hayirli olacaksa rabbim onu nasip etsin. Gecmis olsun

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun... Her Nereye giderseniz gidin, Rabbim iyi doktorlara
Rast getirsin. Hakkınızda hayırlısı olsun..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Hidrosefali ve Meningomylosel Hastası için Hangi Fakülte Hastanesi - Acil Yardım Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ynt: Merhaba arkadaşlar... spinabida ile ilgili çok açil yardım gerek... none Yanıt: 50 - Gösterim: 17840 - none bolubeyi Anlattığınız durum spina bifida hastalığı ile beraber seyreden hidrosefali hastalığının varlığını işaret ediyor. Bu konuda sitem... Devamı...
none Spina Bifida (omurilik gelişmesindeki bozukluk) hastası Mustafa İnce, none Yanıt: 3 - Gösterim: 2638 - none ozlem  Mustafa, Karamel’in yardımıyla yürüyecek   2 Ocak 2009    Gizem ÇAĞLAR / İSTANBUL Spina Bifida (omurilik gelişmesindeki bozuklu... Devamı...
none Karadeniz Teknik Ünversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi none Yanıt: 8 - Gösterim: 22731 - none ozlem Hasta Başvuru İşlemleri       ÇAliŞAN MEMURLARa) Herhangi bir devlet hastanesinden sevk evrakı ile sevk edilmeleri halinde geleb... Devamı...
none Hangi Yaşta Hangi Oyuncak? none Yanıt: 0 - Gösterim: 702 - none kosovalı Hangi yaşta hangi oyuncak?Oyuncaklar çocuklarda zihinsel ve bedensel gelişime katkı sağlayan önemli araçlar. Peki, hangi yaşta h... Devamı...
none meningomiyelosel hastası yetişkinler yaşını yazabilir mi acaba none Yanıt: 4 - Gösterim: 1755 - none muratünlü meningomiyelosel yetişkinlerin yaşını rica etsem yazabilirmi Devamı...
none Marmara Ün. Hastanesi none Yanıt: 2 - Gösterim: 1284 - none zeynep tünem Marmara  hastanesinde çocuk neroljisi ve nefroloji var mı? Bilen varsa nasıl randevu alacağım konusunda yardımcı olursanız memnu... Devamı...
none Acil kan aranmaktadır none Yanıt: 7 - Gösterim: 2520 - none emineuran Gebze Medikal Park Hastanesinde yatmakta olan spina bifidalı bir hasta için (Ayşegül HIRA) acilen 0 Grubu RH (-) kana ihtiyaç va... Devamı...
none Spina bıfıda menıngyomselli kızım için yardım none Yanıt: 11 - Gösterim: 3575 - none BLACK Öncelikle herkese merhabalar.الله c.c. herkese acil şifa versın. Benim sorum. 2010 yılında doğan 3,5 yasında kızım spina bifidal... Devamı...
none sipinabifida acil none Yanıt: 11 - Gösterim: 2250 - none cigdem merabalar  5 yasında bir kızımız var ve kalça çıkığı amelyatı olacak bununla ilgili bilgi almak istiyorum acaba sipina bifida ol... Devamı...
none Lipomeningomyolosel Hastası Yürüyebilir mi? none Yanıt: 19 - Gösterim: 4983 - none meltert Herkese merhaba. Ben 25 yasında spina bifida hastası bir bayanım. Lipomeningomyolosel hastasıyım ve doğuştan yürüyemiyorum ve di... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com