trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: ibrahim ulman hocadan randevu  (Okunma sayısı 1221 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
ibrahim ulman hocadan randevu
« : 27 Kasım 2014, 11:37 »
Daha önce bellirttiğim gibi tufan hocada yaptığım  tetkikler sonucunda   tek yolun ameliyat olacağı kararı çıkmıştı fakat fiyatı bize çok uçuk geldiği için ibrahim ulman hocaya yöneldim ben istanbulda oturuyorum  ibrahim hocaya nasıl ulaşılır bizzat kendisinden nasıl randevu alabilirim. Ayrıca ön bilgi açısından tetkik sonuçlarını   net üzerinden nasıl yorumlamasını sağlayabilirim sitede çoğu hastanın tetkik sonuçlarına fikrini belirtmiş gitmeden ön karar olarak fikrini sormak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan varmı....

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2014, 21:34 »
İbrahim hocanın İzmir Alsancak tarafında özel muayenesi var. özelden telefon nosuna da verebilirim ama   ameliyatlarıını  özel hastanede yapıyor. ege de öğretim görevlisi olarak bulunuyor. sağolsun yardımcı oluyor.Mail ben de Hasan bey  aracılığıyla gönderdim ama yoğunluktan ilgilenemiyor.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2014, 02:08 »
İlginiz için teşekkür ederim.. Rica etsem numarasını verebilirmisiniz?

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

ibrahim ulman hocadan randevu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Doç. Dr. Cevval Ulman'nın Doğum Günü (2011) none Yanıt: 2 - Gösterim: 3136 - none kosovalı Spina Bifida Derneği Genel Başkanı Sayın Hocam Doç. Dr. Cevval Ulman'ın doğum günü bugün arkadaşlar.Hocam sizi görünce hemen şu ... Devamı...
none Nice Yıllara ibrahim ethem ... none Yanıt: 0 - Gösterim: 604 - none Barnim   Devamı...
none Merkezi Hastane Randevu Sistemi devreye girmiştir none Yanıt: 15 - Gösterim: 4094 - none ahmetku Artık tüm hastane randevuları merkezi olarak bir adresten alınması aktif olmuştur. Buraya tıklayarak girebilirsiniz. Mer... Devamı...
none YINE AMA YENI BIR RANDEVU DAHA none Yanıt: 7 - Gösterim: 1371 - none eminee AGLAYIM SU YUKSELSIN BELKI KURTULUR GEMIANNE SECCADEN GELSINBANA DUA ET EMI?BU GUZEL CUMA GUNUNDE HERKESIN HERKESE DUA E... Devamı...
none Adnan Dağçınar'a randevu none Yanıt: 5 - Gösterim: 167 - none oztrak Merhaba Adnan hocaya muayene olmak istiyoruz. nörolojik bilimleri aradım ama randevu almak ulaşmak ne mümkün. Bana verebileceğin... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com