trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: yardımınıza ihtiyacım var  (Okunma sayısı 841 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
yardımınıza ihtiyacım var
« : 18 Ocak 2015, 01:25 »
arkadaşlar tak uygulamasında kanal yırtılması sorununu yaşayan var mı ?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

none
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2015, 12:59 »
Bende olmuştu. Şunları yapmak çözüm olabilir:
1. Katater yüzeyi daha uzun süre su içerisinde bırakılarak her tarafının eşit oranda suya temasının sağlanması.
2. Uygulama yapılırken kateterin takılması durumunda zorlamamak, 1-2 cm geri çekip öksürüp tekrar denemek.
3. 1 numara daha kalın katater kullanmak
4. Katater markasını değiştirmek
5. Şuradaki konuyu da inceleyin.

Ayrıca sorununuzu doktorunuzla görüşünüz. Burada anlatılanlar hasta tecrübelerinden ibarettir. Farklı hastalarda farklı tepkilere neden olabilir. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2015, 14:32 »
teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgi için kendinden jelli nelaton sonda kullanıyorum 14 numara fakat çok sızı ve acı oluyor işlem sonrasında

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

yardımınıza ihtiyacım var Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Yardımına ihtiyacım var none Yanıt: 10 - Gösterim: 3749 - none sinews Merhaba Herkeze , 6,5 aylık hamileyim ve bugun bebeğimin menigosel olduğunu öğrendim . Ne olduğunu bile bilmediğim hiç duymadığı... Devamı...
none Yardıma ihtiyacım var none Yanıt: 31 - Gösterim: 8753 - none snglrl Öncelikle herkese iyi günlerBen hamileyim ve benimde bebeğimde sipina bifida ve hidrosefali hastalığı olduğunu söylüyor doktorla... Devamı...
none Fikir alışverişine ihtiyacım var none Yanıt: 8 - Gösterim: 3397 - none yusuf34 Bir konuda kafam karıştı. Dün ürolojiden rapor ve reçete aldım reçete ile bugün İstanbul Fındıkzade'de babamın tanıdığı medikalc... Devamı...
none Tecrübenize ihtiyacım var none Yanıt: 16 - Gösterim: 3400 - none Tuğbam Arkadaşlar Tuğba'nın gaz ve kabızlık sorunu bitmiyor. Bir türlü gastroljiyede götürdüm dubalak ve lifli bi mama verdi mamayı ver... Devamı...
none Yardımlarınıza ihtiyacım var none Yanıt: 4 - Gösterim: 1126 - none meteor Merhaba ben 17 martta marmara eğitim ve araştırma hastanesinde mesanemin kapasitesi 130cc olduğundan  büyültme ameliyatı yapıldı... Devamı...
none bilgilerinize ihtiyacım var none Yanıt: 1 - Gösterim: 269 - none meteor Tekrar merhaba . Daha önce durumumdan bahsetmiştim şimdi kısaca tekrar bahsedicem. Spina bifidalıyım aynı zamanda skolyozum mevc... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com