trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ameliyat olacağım  (Okunma sayısı 1239 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ameliyat olacağım
« : 24 Şubat 2015, 02:45 »
Merhabalar. Kısmet olursa 10 martta  mesana büyütme ameliyatı olucam tufan hocanın çıkardığı fiyat çok gelince başka doktor arayışına girmiştik  marmara üniverstesinde ameliyatım olucak. Doktorumla konuşutuğumda vur olan yerlere müdahale edilmiceğini söyledi sadece mesanem büyütülcekmiş vur olan yerlere normalde müdahe edilmesi gerekmiyomu mesane ameliyatlarında ayırca büyük idrar için sorduğumda genel cerrrahi bakıyo büyük idrare bu benim konum değil dedi .  Kafam karıştı benim iki idrare farklı doktorlarmı bakıyo? ayrıca mesana ameliyatında vur olan kısımlara müdahe edilmesi gerekmiyomu ???

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
AMELİYAT OLUCAM.
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2015, 03:05 »
Şimdiden geçmiş olsun inşallah hakkınızda hayırlı olur.Ameliyat hakkında bilgim olmadığı için cevap vermem yanlış olur ancak büyük idrar için evet genel cerrahi ilgileniyor.Bu soruları ameliyat öncesinde doktorunuza mutlaka danışmalısınız.Hastane seçimi olarak doğru adres gibi görünüyor ancak kafanızdaki sorular netleşirse daha pozitif olarak ameliyata hazırlanırsınız.Sorularınızın cevaplarını bulduğunuzda yazarsanız bizler içinde tecrübe olur.الله kolaylık versin.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      57.78%

none
AMELİYAT OLUCAM.
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2015, 06:49 »
Çok geçmiş olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      66.67%

none
Ameliyat olacağım
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2015, 09:24 »
Geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
Ameliyat olacağım
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2015, 19:23 »
Mesane büyültme ameliyatı sonrası mesane kapasitesi büyüyeceği için vur oluşumunun da önüne geçilir. Sonda saatini geçirmezseniz vur oluşmaz. Çocuk cerrahisi branşına ilave olarak çocuk ürolojisi eğitimi de alan doktorlar örneğin İbrahim ULMAN hem ürolojik konulara hem de barsak problemleriyle ilgilebiliyor. Aksi taktirde her iki branşta ayrı ayrı takipte bulunmanız gerekir. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
Ameliyat olacağım
« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2015, 19:55 »
ALLAH razı olsun dualarınızı eksik etmeyin...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Ameliyat olacağım
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2015, 09:19 »
Geçmiş olsun , Rabbim yar ve yardımcın olsun , şifasını eksik etmesin inşallah

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
Ameliyat olacağım
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2015, 14:39 »
Geçmiş olsun الله şifa versin.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ameliyat olacağım Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ameliyat yaptırmadık none Yanıt: 17 - Gösterim: 14308 - none dregoth Arkadaşlar öncelikle merhaba, yeni bir üye olarak aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum :)Benim l2 tutulumlu şu an 13 aylık menin... Devamı...
none Ameliyat korkusu none Yanıt: 22 - Gösterim: 10202 - none Derin Arkadaşlar sizle bişey paylaşmak istedim. Eşimle konuştuk az önce Derin'le ilgili olarak. Ben anlattım işte bayramdan sonra fala... Devamı...
none Ameliyat none Yanıt: 28 - Gösterim: 11604 - none selvi&zehra Minik Zehra'm canım kızımın ultrason sonucu temiz cıkmış. MR sonucu ameliyat çıkmış. Yarın ameliyat olacak. Babası şimdi yanına ... Devamı...
none Ameliyat none Yanıt: 12 - Gösterim: 9216 - none selvi&zehra Bugün nefroloji kontrolümüz vardı  idrarımız temiz çıktı. Böbrek kireci de gitmiş cok sükür. 2ay sonra tekrar gideceğiz. 6 aylık... Devamı...
none Ameliyat kararı none Yanıt: 15 - Gösterim: 8137 - none yeşim Nida'ya yapılan tetkiklerinde ürolojide kaçak çıktı (reflu). Ameliyat olacak. Ortapediden de ameliyat olacak. Ayağına 3 işlem ya... Devamı...
none Çarşamba ameliyat none Yanıt: 16 - Gösterim: 8842 - none yeşim Nida çarşamba günü böbreklere kaçak var diye Marmara Üniversitesinde ameliyat olacak. Rabbim yavrularımızın yardımcısı olsun. Devamı...
none Ameliyat yok none Yanıt: 11 - Gösterim: 7432 - none esra akpınar Selam arkadaslar Trabzon'a gittik. Amelıyat icin ama KTÜ deki profösör ameliyata gerek yok dedi. Takip edeceğiz kist ilerlerse ı... Devamı...
none Ameliyat sonrası none Yanıt: 25 - Gösterim: 10455 - none elvin Yaklaşık 1,5 ay evvel sizlere spina bifidalı bir kızımızın doğacağından bahsetmiştim. Kızımız 15 Ağustosta dunyaya geldi. 3.400 ... Devamı...
none ameliyat none Yanıt: 13 - Gösterim: 2173 - none ali kerem Yarın oğlum ali kerem ege ün.de idrar yollarından (unc) ameliyatı olacak duarınızı beklerim yasin ve ayetelkürsü okuyabilirseniz... Devamı...
none Ameliyat ücretleri none Yanıt: 1 - Gösterim: 819 - none Mehmet Ali (SGK) Sigortalılar için, Florance hastanesinde yapılan ameliyatlarda herhangi bir ücret alınıyor mu? Örneğin şant ücreti, ameliy... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com