trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Tethered Cord(Gergin Omurilik) Ameliyatı oldum  (Okunma sayısı 1688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Tethered Cord(Gergin Omurilik) Ameliyatı oldum
« : 28 Mayıs 2016, 12:31 »
Merhaba arkadaşlar

Doğuştan spina bifidalıyım, 28 yaşında hayata tüm hızıyla bağlıyken gergin omurilik olduğumu öğrendim.1 senedir nice doktorlara gittim. Herkes %50 felç kalırsın dedi ve hiçbir doktor ameliyatımı üstlenmedi.

Ağrılarım iyice arttığından dolayı araştırma yaparak İstanbul Medistate Kavacık Hastanesinde Dr. Cevdet Gökçek'i buldum. Kendisi Ankara devlet Hastesinde sayısızca bu ameliyata girmiş bir doktordur.

Bu konuda biliyorum ki birsürü bekleyen kişi var. Onlara yardımcı olmak amacıyla bu yazıyı yazmayı planladım.

Doktorun kendine güveni sonsuzdur. Diğer doktorlar gibi absurk rakamlar istememektedir. Ameliyata girerken artık hastalığın son safhasındaydım. Ameliyattan öncesinden daha iyi durumda geri çıktım.
Ameliyat olduktan 15 gün sonra artık desteksiz yürüyebiliyorum .Çişimi tutabiliyorum ve büyük abdesti yapabiliyorum

Hastane engelli olduğumdan dolayı para bakımından çok yardımcı oldu. Ameliyat öncesi testler , ameliyat herşey dahil 16.000 tl tutmaktadır. Bunun bir kısmını zaten devlet karşılıyor.

Tethered cord ve diğer omurilik hastalarının doktora gözükmelerini ve sağlığına kavuşmalarını tavsiye ederim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%

Geçmiş olsun. Tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      13.33%

Geçmiş olsun.Sizin için çok güzel,çok mutlu oldum.Tüm spinalilarin bu duruma gelmesi için herzaman duaciyim.Bizimle paylaştığınız için teşekkürler.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun. Bilgilendirme  için teşekkürler
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

Geçmiş olsun,teşekkürler.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tethered Cord(Gergin Omurilik) Ameliyatı oldum Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Gergin omurilik none Yanıt: 53 - Gösterim: 28984 - none bolubeyi Bebek doğunca kesenin kapatılması için sırta küçük bir ameliyat uygulanır. Bu ameliyattan sonra ameliyat yerinde tamir dokusu ol... Devamı...
none Tethered cord ameliyatı none Yanıt: 15 - Gösterim: 11345 - none gülçingünay herkese günaydın arkadaşlar.3 haziran perşembe günü tethered cord ameliyatı olucam kısmet olursa.Memet özek yapıcak.bu ameliyatı... Devamı...
none Tethered cord (Gergin Omurilik Sendromu) none Yanıt: 12 - Gösterim: 11047 - none tetheredcord Merhabalar. Öncelikle hepinize teker teker geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. [size=20pt]الله[/size] Yar ve yardımcınız olsun. 11 yaşında idrard... Devamı...
none Tethered cord neden olur nedeni nedir amleliyat önerilir mi none Yanıt: 2 - Gösterim: 2945 - none yusuf34 İyi günler dilerim aranıza yeni katıldım birkaç sorum olacak tecrubeli abi ve ablalarıma 20 yaşında yetişkin bir hasta olarak aş... Devamı...
none Gergin omurilik ameliyatı none Yanıt: 30 - Gösterim: 11154 - none yusuf34 Mayıs ayında gergin omurilikten ameliyat oldum eğer ameliyat ile ilgili merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Devamı...
none 2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı none Yanıt: 28 - Gösterim: 5915 - none gerginomurilik1 Merhabalar ben Emine. Öncelikle hepinize çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.12 yasinda iken gergi omurilik tanısı ... Devamı...
none kapalı spina bifida, gergin omurilik ve ayrık omurilik none Yanıt: 21 - Gösterim: 6143 - none bulentk merhaba herkeze gecmiş olsun, 40 yaşındayım; sırtımda kıllanma ile doğmuşum o zamanlar anlamamışlar (ailem doktora goturdugu hal... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 11 - Gösterim: 4810 - none küçük_meleğimiz_Ece Merhabalar. Aydın/Didim'den herkese selamlar. 7 yaşında İkokul 2. sınıf öğrencisi kızımız var ve gergin omurilik sendromlu. Aslı... Devamı...
none gergin omurilik ameliyatı . . none Yanıt: 9 - Gösterim: 669 - none rbs50 merhaba arkadaşlar . bebeğim gergin omurilik ve lipom ameliyatı oldu çok şükür bacaklarını hareket ettiriyor çişinide yapıyor am... Devamı...
none Gergin Omurilik ameliyatı none Yanıt: 6 - Gösterim: 394 - none Mlkee İyi günler herkese.Benim kızımda doğuştan belinde keseye doğdu hamilelikte oluşan bir durummuş. Bülent halindeydi etrafında kıll... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com