trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Skolyoz & Kifoz & Lordoz  (Okunma sayısı 11843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• dr.fırat
  • Yer:

none
: Skolyoz & Kifoz & Lordoz
« Yanıtla #10 : 24 Haziran 2008, 00:11 »
Ayrıca sitede bazı küçüklerin resimlerini görüyorum. Sanırım spina-bifida hepsinin ortak hastalığı. Onlar için dua edeceğim , الله acil şifalar versin hepsine. Ve forumu kuranları , başta bolubeyi olmak üzere tebrik ediyorum.

Evet sitedaki küçük kayan resimler spina bifidalı çocuklarımıza ait. Hepsi birer melek. الله onların yardımcısı olsun.

Melek olduklarından h.i.ç kuşkum yok , o sebeple de Tanrı her daim yanlarında olacaktır.  nazarx

hakkı abi sormuş ama cevap verilmemiş acaba doktormusunuz?

Sanırım dikkatinizden kaçmış. Sorunun cevabını gerek ilk mesajımda , gerek daha sonra ilk mesajımdan alıntı yaparak cevapladım. Skolyoz operasyonu geçirmiş bir tıp fakültesi öğrencisiyim.

zeynep oturduğu zaman sırtında kamburumsu ve sert bir çıkıntı oluşuyor, aslında ufak bir skolyozu olduğunu söylemişlerdi ve sırtındaki çıkıntınına zamanla geçeceğini belirtmişlerdi. halen bir değişiklik yok, aynı problemi yaşayan var mı?*

Problemden doktorunuzu haberdar etmeyi ihmal etmeyin bence.

verdiğiniz bilgiler çok yararlı.. benim bildiğim kadarıyla spinalı hastalarda skolyoz olması diğer hastalardan daha kötü.. benimki spiskolyoz olarak geçiyordu.zaten 108 derece bir skolyozum vardı ve şu anda 42 dereceye kadar inmiş durumda.. skolyozdan önce korse ve egzersiz genelde öneriliyor ama küçük dereceler için bende oyle bir şans olmadı...ben ameliyattan sonra 3 gün yoğun bakımda kaldım.. 1 hafta sonra hastaneden taburcu oldum.. skolyozdan sonra da sık sık yüzmek gerek...sklyoz hastalarının en büyük dertlerinden biri sosyalleşme hele de spinalı ise daha kötü oluyor.. herkese yardımcı olsun الله'ım

Amin arkadaşım. 108 derecelik bir skolyozun 42 dereceye inmesi bence çok olumlu bir sonuç. Birden çok operasyon mu geçirmiştin acaba ? Şu anda umarım ameliyatla ilgili sorunların yoktur , tekrar yaşamamanı ümit ediyorum.  kkkkkkkkll

Hepinize iyi akşamlar dilerim.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
: Skolyoz & Kifoz & Lordoz
« Yanıtla #11 : 06 Ağustos 2008, 12:37 »

hakkı abi sormuş ama cevap verilmemiş acaba doktormusunuz?

Sanırım dikkatinizden kaçmış. Sorunun cevabını gerek ilk mesajımda , gerek daha sonra ilk mesajımdan alıntı yaparak cevapladım. Skolyoz operasyonu geçirmiş bir tıp fakültesi öğrencisiyim.

kusuruma bakmayın evet görmemişim sanırım tekrar geçmiş olsun
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Skolyoz & Kifoz & Lordoz Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none oğlum 28 ekimde hacettepede kifoz ameliyatı olacak none Yanıt: 13 - Gösterim: 3325 - none esrakabas Oğlum 28 ekimde hacettepede kifoz ameliyatı olacak. Devamı...
none skolyoz ameliyatı.... none Yanıt: 11 - Gösterim: 4154 - none nur ayşe mrb arkadaşlar dün acıbadem hastanesinde omurga kogresine katıldık, Mehmet özek , Ahmet alanay vb doktlar kızım elif senanın fil... Devamı...
none Ayağın gelişmemesi ve skolyoz olma ihtimali none Yanıt: 7 - Gösterim: 1016 - none HiraNur Herkese hayırlı ramazanlar öncelikle. Daha önce çok sık girerdim ve bir çok bilgiyi sizler sayesinde edindim ve doktorlarla o de... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com