trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli iledogdu  (Okunma sayısı 1489 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli ile dogdu suan bes kilo olmasını bekliyoruz tomografi cektrmek ıcın ama bu surec cok stresli geciyor ameliyat olan var mı veya bana doktor tavsiyesinde bulunur musn lutfen

• seciniz
    • Verimlilik:
      4.44%

Ne beş kilosu, on kilosu... Çok sinirlendim. Bu problemle doğan çocuğun menenjit mikrobu açısından hemen ameliyata alınması gerekirdi. Vakit kaybetmeden başka bir hastaneye beyin cerrahına götürün.Tavsiye edebileceğim doktorlar Saffet Mutluer, Mehmet Özek, Necat Akalan... Ameliyatını olsun. Sonrasında hemen başlanması gereken takipler var. Siz de siteyi takip etmeyi bırakmayın. Ameliyattan sonra duruma göre gideceğiniz bölümleri yazalım. Geçmiş olsun.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      66.67%

Geçmiş olsun.Bir üniversite hastanesinde takipte olmanızda yarar var.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Yenibiri
  • Yer:

Çok geçmiş olsun bende meningoselli doğmuşum ancak benim aileme ilk 36 saat içinde ameliyat olmassa ölür demişler ve Doğumdan hemen sonra ameliyat olmuşum ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi çok şaşırdım meningosel ilk 36 saat içinde ameliyat olunması gereken doğumsal bi hastalık yani her yerde böyle yazıyor bi profesöre gidin bence.  الله şifa versin

• seciniz
    • Verimlilik:
      57.78%

Sitemize hoş geldiniz.
Çok geçmiş olsun .
@ayşeözcan bizde3 aylik olana kadar beklemistik yani 10 yil önce idi ama yara çok büyük Yavrum çok küçüktü yama yapılacak derisi yoktu sagolsun dr o zman 3 aylik olunca yama yapmadan başardı ameliyatı tabi 6 ay gibi bir süreçten geçtik ama yama olmamasından çok çok iyiydi .
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

Biz nihayet emar cektirdk ve sonuclarını gösterdik bizi ameliyat arayacaklarını söylediler.

• Verimlilik:
      0%

• seciniz
    • Verimlilik:
      57.78%

Biz nihayet emar cektirdk ve sonuclarını gösterdik bizi ameliyat arayacaklarını söylediler.
Rabbim hayırlı sonuçlar nasip etsin size .Oğlum su an 9 yaşında genel olarak iyi diyelim iyi olsun.Spinabifida da hastalık bitmez malesef ama kişinin durumuna göre de değişir .siz ameliyattan sonra ortopedi ,üroloji,fizik ,beyin cerrahi bölümünde takip altında kalın durmuna göre dr size kaç ayda bir kontrol olması gerektirigini söyler.birde su ameliyat bittikten sonra göz muayenesi mutlaka yaptırın sonrasında geç kalınacak durumlar olmasın bu bölümleri yazdım gözünüz korkmasın bunlar takip altında kalması gereken bölümler bazen 3 ay bazen 6 ay sonrasına dr tekrar gormek ister dediğim gibi çocuğun durumuna göre değişir.
@Cemal Yetisen
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Verimlilik:
      0%

Benm kızım da diastometamyeli de var

• Verimlilik:
      0%

Oğlunuzn sırtındaki keseyi aldılar mı

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli iledogdu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Benim tedavi şeklim none Yanıt: 62 - Gösterim: 19839 - none ayla slm arkadaşlar.ben ayla.size en baştan anlatayım kısaca,ben arka arkaya 3 kez nöraltüp defekli(spinabifidalı )gebelik geçirdim.1... Devamı...
none Hayatta benim için bir umutsuzluk daha başladı none Yanıt: 4 - Gösterim: 2138 - none Muhammed Mustafa Batmandan izmire ameliyat icin gitmeye karar vermiştim çünkü burdaki sağlık üniteleri yeterli değildir. ve doktorlar yeterince ç... Devamı...
none Benim Yerime Seni Götürür none Yanıt: 5 - Gösterim: 1618 - none yasemin Hoca Nasreddin ölüm döşeğindeymiş. Karısını çağırmış.  -Hanim en güzel elbiselerini giy, iyice kokular sürün, tak takıştır yanım... Devamı...
none Benim Başıma Geldi Sizede Gelebilir none Yanıt: 3 - Gösterim: 5788 - none Halit karabela Bu yazacaklarım  sizinde başınıza gelebilir. Bizzat ben yaşadım. 26 Mart 2012 pazartesi günü çalıştığım işyeri telefonumdan arad... Devamı...
none O benim işte. none Yanıt: 7 - Gösterim: 1847 - none muhammed Sayfa no? Yok Cilt no? Yok Hane no? Yok Ana adı? Ben sokak çocuğuyum abi Hani şu uçurtması gökyüzünde asılı kalan ... Bi... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 16 - Gösterim: 4432 - none ismail umut Merhaba, bebegime beş aylıkken spina bifida teşhisi konuldu ve hidrosefali oluşmuş. Şu an yedi aylık hamileyim lumbar seviyede  ... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 9 - Gösterim: 3401 - none karteliçe Merhaba. Ben 17 yaşındayım ve küçüklüğümden bu yana hiç bir ameliyat geçirmedim bir buçuk yıl kadar öncesine kadar çok önemseneb... Devamı...
none meningosel none Yanıt: 10 - Gösterim: 4005 - none elvin Herkese hayırlı akşamlar. [size=20pt]الله[/size] izin verirse yaklaşık 1 ay sonra SBT li bir kızımız doğacak. Bize sırtında kese olmadığı söylend... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 26 - Gösterim: 4326 - none ömür Herkese selamlar. Yeni üye oldum siteyi pek incelemeye zamanım olmadı ama yapımda emeği gecen herkesin eline saglık. İstanbul'da... Devamı...
none Spina Bfida (meningosel) Gergin Omurilik none Yanıt: 7 - Gösterim: 1846 - none mrvylcn Merhaba herkese. ben 24 yaşında üniversite öğrencisiyim.Herkes gibi hayatan bir çok beklentim var fakat son zamanlarda gerçekten... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com