trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: 2'ci ameliyat  (Okunma sayısı 389 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
2'ci ameliyat
« : 19 Ocak 2018, 02:13 »
Merabalar aranıza yeni katıldım benim kızım doğuştan meningomiyolosel diğer adıyla spina bifida belinde kese ile dünyaya geldi 1 haftalıkken ameliyat oldu tek hasar sol ayak bileğinde his kaybı var fizik tedavi alıyor kafamda çok soru var biri ise belinde kapalı siniri var şuan 1 yaşında hala ameliyat olmadı herşey normal devam ediyor şanti yok (kalça dönmeden bacak kisalmadan ameliyat yok en son care dediler) sizce sinirler yaş geçtikçe ameliyat zorlaşirmi kapalı bi sinirle yaşayan varmı

• Verimlilik:
      0%

none
İkinci ameliyatı
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2018, 00:40 »
Merhabalar yardımınıza ihtiyacım acil sipina bifida 2 ci ameliyat olan varmı iletisime gecebilirlermi kızım 1 yasında 2 ci ameliyatı ilk ameliyat tan ne kadar süre sonra oldunuz zaman gecikce gec kalınmış olurmuyum bu konuda bilgisi olan varsa cvp verebilirim

• Verimlilik:
      0%

none
İkinci ameliyatı
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2018, 00:41 »
Merhabalar yardımınıza ihtiyacım acil sipina bifida 2 ci ameliyat olan varmı iletisime gecebilirlermi kızım 1 yasında 2 ci ameliyatı ilk ameliyat tan ne kadar süre sonra oldunuz zaman gecikce gec kalınmış olurmuyum bu konuda bilgisi olan varsa cvp verebilirmi

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      57.78%

none
2'ci ameliyat
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2018, 10:07 »
Aramıza hoş geldiniz,geçmiş olsun.Anlattıklarınıza göre çocuğunuz oldukça iyi durumda inşallah daha iyi olur.Böyle bir ameliyat geçirmedik tecrübemiz yok maalesef. bilmxxxem
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
2'ci ameliyat
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2018, 22:49 »
Melek hanım aramıza hoş geldiniz.
Öncelikle durumu iyi olduğu için sevindiğimi söyleyeyim.
Siz yine de beyin cerrahi, ürüloji,ortopedi,fizik Kontrollerini yaptırın ve konu hakkında bilgili Dr .larla değerlendirin.
Anlattığınız şekilde o kese ile 18 yaşına kadar ameliyat olmayanlar var sizin için de en iyisi neyse o olur inş
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

2'ci ameliyat Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ameliyat yaptırmadık none Yanıt: 17 - Gösterim: 14876 - none dregoth Arkadaşlar öncelikle merhaba, yeni bir üye olarak aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum :)Benim l2 tutulumlu şu an 13 aylık menin... Devamı...
none Ameliyat korkusu none Yanıt: 22 - Gösterim: 10422 - none Derin Arkadaşlar sizle bişey paylaşmak istedim. Eşimle konuştuk az önce Derin'le ilgili olarak. Ben anlattım işte bayramdan sonra fala... Devamı...
none Ameliyat none Yanıt: 28 - Gösterim: 12128 - none selvi&zehra Minik Zehra'm canım kızımın ultrason sonucu temiz cıkmış. MR sonucu ameliyat çıkmış. Yarın ameliyat olacak. Babası şimdi yanına ... Devamı...
none Ameliyat none Yanıt: 12 - Gösterim: 9557 - none selvi&zehra Bugün nefroloji kontrolümüz vardı  idrarımız temiz çıktı. Böbrek kireci de gitmiş cok sükür. 2ay sonra tekrar gideceğiz. 6 aylık... Devamı...
none Ameliyat kararı none Yanıt: 15 - Gösterim: 8535 - none yeşim Nida'ya yapılan tetkiklerinde ürolojide kaçak çıktı (reflu). Ameliyat olacak. Ortapediden de ameliyat olacak. Ayağına 3 işlem ya... Devamı...
none Çarşamba ameliyat none Yanıt: 16 - Gösterim: 9169 - none yeşim Nida çarşamba günü böbreklere kaçak var diye Marmara Üniversitesinde ameliyat olacak. Rabbim yavrularımızın yardımcısı olsun. Devamı...
none Ameliyat yok none Yanıt: 11 - Gösterim: 7653 - none esra akpınar Selam arkadaslar Trabzon'a gittik. Amelıyat icin ama KTÜ deki profösör ameliyata gerek yok dedi. Takip edeceğiz kist ilerlerse ı... Devamı...
none Ameliyat sonrası none Yanıt: 25 - Gösterim: 11072 - none elvin Yaklaşık 1,5 ay evvel sizlere spina bifidalı bir kızımızın doğacağından bahsetmiştim. Kızımız 15 Ağustosta dunyaya geldi. 3.400 ... Devamı...
none Ameliyat olacağım none Yanıt: 7 - Gösterim: 1473 - none meteor Merhabalar. Kısmet olursa 10 martta  mesana büyütme ameliyatı olucam tufan hocanın çıkardığı fiyat çok gelince başka doktor aray... Devamı...
none ameliyat none Yanıt: 13 - Gösterim: 2640 - none ali kerem Yarın oğlum ali kerem ege ün.de idrar yollarından (unc) ameliyatı olacak duarınızı beklerim yasin ve ayetelkürsü okuyabilirseniz... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com