trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Rezidu idrar  (Okunma sayısı 72 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      4.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Rezidu idrar
« : 03 Şubat 2018, 15:27 »
Urodinami yapildi rezidu idrarda 10-28 ml  yazior  ve aralikli yogun fiskirtma mevcuttur diyor sizce tak gereklimi bu durumda daha 15 ayligiz

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
Rezidu idrar
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2018, 17:50 »
Gerekmiyor gibi görünmekte. Ancak 5 yaşına kadar yapılan ürodinami testlerinin yanıltıcı olması oldukça muhtemel. Takip ve sonuçları iyi değerlendirmek lazım.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      4.44%

none
Rezidu idrar
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2018, 00:41 »
Dediginiz gibi urodinami banada net gelmedi .normalde mesaneye masaj yaptigimda idrarin cogu cikiyor diye dusunuyorum  urodinamide zaman olayi var belki biraz daha beklense siviyi cikarticakti .ve normalde cocuklarda tam olarak iki yasina kadar kas kontrolu gelismior .daha doktora gostermek icin vaktimiz var umarim dediginiz gibidirde rahatlariz .

• seciniz
    • Verimlilik:
      57.78%

none
Rezidu idrar
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2018, 22:45 »
Geçmiş olsun Hanife hanım.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Rezidu idrar Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Çocukluk çağı idrar yolu enfeksiyonları none Yanıt: 2 - Gösterim: 1966 - none bolubeyi İzlemek için tıklayınız. Devamı...
none Karnıbaharın idrar yolu enfeksionlarının tedavisinde kullanılması none Yanıt: 1 - Gösterim: 1149 - none bolubeyi Devamı...
none Çocuklarda idrar enkontinansı none Yanıt: 3 - Gösterim: 4810 - none bolubeyi İdrar kaçırma çocukluk döneminin sık karşılaşılan sorunlarından biridir. Sıklığı yaşla birlikte azalır. Yenidoğan döneminde mesa... Devamı...
none Tubanur'un aylık tit ve idrar kültürü tekrarı none Yanıt: 124 - Gösterim: 26068 - none tubanur Dün tubanın aylık tit ve idrar kültürünü yapmak için hastaneye gittik. İdrarını alırken tak ucunda iltahap gordum. Çok endışeliy... Devamı...
none Ah bu idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 12 - Gösterim: 11241 - none berfin ece Arkadaşlar hastaneden çıkalı bugün 1 hafta oldu. Berfin'in idrarı yine bulanık. Çocuk iğne de vurunsa geçmiyor, şurup da kullans... Devamı...
none idrar ve kaka tutamama none Yanıt: 18 - Gösterim: 9308 - none unsal61 Merhaba! Bu siteye ilk girişim ve bilgi almak, yönlendirilmek istiyorum. Benim ablamın oğlu spina bifidalı. İsmi Burak. Burak şi... Devamı...
none idrar yolu enfeksiyonu none Yanıt: 13 - Gösterim: 6990 - none hatice kubra  idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle hastanede yatiyoruz.biz tak yapmiyorduk ve.7 aydirda hic urolojik muayene yaptirmamistik atesl... Devamı...
none idrar yolu enfeksiyon none Yanıt: 3 - Gösterim: 670 - none recepemir recepemir sık sık enfeksiyon geçiriyordu kızılcık hoşafı iyi geldiğini duydum  ama içmedi bende günde 1ufak kutu karışık meyve s... Devamı...
none iDRAR Sıkıntıları none Yanıt: 2 - Gösterim: 712 - none meteor Merhaba ben mesane büyültme ameliyatı oldum. Sondayı rahat yapamadığımdan dolayı sistiskopiyle bakıldı mesanemin 2 cm yukarda ol... Devamı...
none spinabfidada idrar ve dışkı kontrolsüzlüğü none Yanıt: 8 - Gösterim: 320 - none muratgurbuz benim sorum henüz ürolojik anlamda kök hücre vs bir tedavi uygulanmıyor idrar ve dışkı kontrolünde fakat etkili ilaçlarla bu sor... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com