trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina bifidalı bebeğin anne karnındaki görüntüsü  (Okunma sayısı 15383 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      37.78%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QXUuGsNLjWA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QXUuGsNLjWA</a>
.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

açılmıyor :( görüntü

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      37.78%

açılmıyor :( görüntü
türk telekom tarafından youtubeye erişim engellenmiştir. Bu nedenle bir şey görünmüyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

görüntü bende açılıor ama pek bişey anlamadım :)))) bu arada diğer arkadaşlarada  sormak istiyorum.berfine hamileyken oda hareketliydi ama benim bu bebeğim çok çok çok fazla hareketli.eğer berfin 2, çocuğum olmuş olsaydı bi anormallik olduğunu anlarmışım.siz çocuklarınıza hamileyken hareketleri nasıldı???

• Verimlilik:
      0%

Benim ikiz olduğu için doktor görememiş.Gökay'ın ayaklarının ne yönde olduğunu merak ediyordum.İkizi Eray'ın hareketleri açıkça belliydi.Eray'ın Gökay'ı ezdiğini düşünüyordum.Doktora,'' neden Gökay'ın ayak hareketlerini hissetmiyorum''sorusunu sormadım.Canavar gibi iki oğlunuz olacak tabirini kullanınca doktora güvendim,olumsuz şeyler düşünmedim.

• Verimlilik:
      0%

ikiz hamileliğinizde bile hissetmişsiniz.aslında bi terslik olduğunu anne hissedio.acaba diğer annelerin durumu nasıldı ki????

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

ikiz hamileliğinizde bile hissetmişsiniz.aslında bi terslik olduğunu anne hissedio.acaba diğer annelerin durumu nasıldı ki???

Slm . bende çok merak ediyorum , çünkü ben şuan hamileyim ve bebeğin hareketlerini gayet güzel hissediyorum hatta bir önceki hamileliğimde bu kadar net hissetmiyordum. Varsa bu konuda cevap verecek anneler çok mutlu olurum .

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Cevsp verecek kimse yokmu gercekten :(

• Sekercik
    • Verimlilik:
      33.33%

Nazlım'da çok hareketliydi hatta oynadığı bir şarkı vardı. ''bu kokuyu sürmeyin beni deli etmeyin sevdiğimin kokusu bu sürüp sürüp gezmeyin ''  koxxxmik O sıralar pek dillerdeydi bu şarkı bende müzik kanalı açardım bu şarkı çıktığında başlardı bizim cadı hareketlenmeye  mxxxutlu
Ben kötü bir şey olduğunu hissetmemiştim o gerçeği öğrenene kadar da her şeyin yolunda gittiğini düşünüyordum.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

benim hanımda hissediyordu  hareketlerini hatta s.b.t ' li olduğunu öğrendiğimizden sonra da anne karnına vuruyordu ben '' bak tekme atıyor inşallah ayaklarında hareket olacak ''diyordum hanım da '' ne biliyorsun belki de yumruk atıyordur '' diyordu

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none