trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Yeni yıl kutlamaları  (Okunma sayısı 4760 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• ismail
  • Yer:

none
Yeni yıl kutlamaları
« : 31 Aralık 2008, 18:21 »
SELAM ARKADAŞLAR HERKESİN YENİ YILINI KUTLAR 2009 NEŞELİ VE  MUTLULUK İÇİNDE GEÇMESİNİ DİLERİM  MUTLU YILLAR  ghhhgf

• hazal
  • Yer:

none
Ynt: YENİ YIL KUTLAMALARI
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2008, 18:34 »
Sipina Bifida ilesinin yeni yılını kutlar herkezin ailelerinle ve sevenlerinle sağlıklı , huzurlu, başarılı, mutlu ve bereketli bir yıl geçirmesini dilerim. Acısıyla tatlısıyla güle güle 2008 umut dolu yarınlara hoşgeldin 2009

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: Yeni yıl kutlamaları
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2008, 19:43 »
spinabifida ailesiin yeni yılını kutlar bütün üzücü ve sıkıntılı günlerimizi 2008 le ugurlayıp 2009 da her şeyin güzel olmasu dileklerimle   hoşgxxxeldin  2009

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2008, 19:46 »
Yeni yılınız sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu dolu geçsin.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2008, 20:03 »
hayırlı bir yıl geçirmeniz dilegiyle....
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2008, 20:33 »
herkezin yeni yılı kutlu olsun 2009 mıutluluk .saglıklı ,berekeli geçsin İYİ YILLAR

(oğlumu çok seviyorum)

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2008, 21:49 »
Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl dilerim...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 31 Aralık 2008, 23:53 »
yeni yılımız hayırlı,sağlıklı,mutlu ve istediğiniz gibi geçsin

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 01 Ocak 2009, 00:28 »
spina bifida ailesinin  yeni yılını kutlar yeni yılda sağlık neşe huzur ve mutluluklar  temenni  ederim

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 01 Ocak 2009, 14:42 »
iyi seneler sağlık huzur mutluluk temeni ederim bütün spina bifida ailesine.
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yeni yıl kutlamaları Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Yeni proje:EN-VİP none Yanıt: 5 - Gösterim: 1289 - none ali kerem EN-VİP: Yaşlı ve engelli hastaların müracaat edebilecekleri bir merkez olan EN-VİP’e gelen hastalar başka branşlardaki muayenele... Devamı...
none Yeni ileti bırakıldığında sesli ve görsel olarak haberdar olun none Yanıt: 7 - Gösterim: 1676 - none bolubeyi Sitemizin son konular sayfasını çok sık kullanıyorum. Bilemiyorum içinizde kullanan var mı? Son konul Devamı...
none yeni none Yanıt: 36 - Gösterim: 5549 - none hatice kubra Merhaba benimde 6 aylik bi kızım var spina bifidalı. Şantı var belinden ameliyat olmadı. Kendiliğinden kapandı. Solunum sıkıntım... Devamı...
none Sizden bahsedenler - yeni özellik none Yanıt: 30 - Gösterim: 4899 - none bolubeyi Kimi zaman konu içerisinde birbirimizden bahsediyoruz. Bahsettiğimiz kimsenin durumdan haberdar olabilmesi için ondan bahsederke... Devamı...
none Eymen Ege - yeni üye none Yanıt: 13 - Gösterim: 2696 - none eymenege Merhabalar ben de bu siteye yeni katıldım. Herkese geçmiş olsun. 15 aylık bir oğlum var doğduğunda meningosel ameliyatı oldu. 1 ... Devamı...
none Boşaltım için yeni bir cihaz ;peristeen none Yanıt: 3 - Gösterim: 1096 - none janenur Merhaba  kızımın ciddi bir boşaltım sorunu var. Şu an kullanması bizim için çok zor ama bir yetişkin için çok iyî olabilir. Türk... Devamı...
none Muhammet Bekir - yeni üye none Yanıt: 21 - Gösterim: 2323 - none muhammet bekir Merhaba. Ben sitenizde yeniyim. Oglumda spina bifida ve hidrosefali mevcut. Dogar doğmaz amaliyat oldu. Şu an 11 aylık oturmaya ... Devamı...
none Tanışma, Yeni İnsanları tanıma none Yanıt: 11 - Gösterim: 1702 - none Mehmet Ali Spina Bifida rahatsızlığı sebebiyle Yeni İnsanlarla tanışma fırsatım oldu, mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler. Devamı...
none Yeni sondadan kurtulma ümidi... none Yanıt: 9 - Gösterim: 1422 - none ayşe özcan Biraz önce nörojen mesaneyle ilgili araştırma yapıyorken, ameliyatla sondadan kurtulan çocuğun haberine rastladım. Çok sevindim.... Devamı...
none Yeni uyeyim none Yanıt: 5 - Gösterim: 557 - none Melekece Herkese slm ben yeni uyeyim melek ecenin annesiyim kizim 3 ü yeni bitirdi bende tıkandığı yerlerde sizlerden  faydalı bilgiler a... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com