trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: spina bifida  (Okunma sayısı 6388 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• gülüm
  • Yer:

none
spina bifida
« : 12 Ocak 2009, 17:30 »
çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim benim sorunum yiyenim ile ilgili  problemini yazayım bilgi verirseniz çok sevinirim.

İYİGÜNLER DOKTOR BEY

BENİM SİZDEN RİCAM YİYENİM 6 YAŞINDA HİÇ BİR NOROLOJİK PROLEMİ OLMAYAN GELİŞİMİ GÜZEL KIZDIR YANLIZ DOĞUŞTAN POPOSUNUN ÜSTÜNDE BİR TUTAM KIL GÖZÜKTÜĞÜ İÇİN DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMÜZDE SONUÇ AŞAĞIDA YAZDIĞIM GİBİ ÇIKMIŞTIR LÜTFEN BU KONUYLA İLGİLİ BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİZ ÖZELLİKLE AMALİYAT OLMALIMI OLMAMALAMI ?İYİ ÇALIŞMALAR  

SONUÇ:MR SONUCU

HAFİF TETHEROCORD TETHERED KORD-KDİSTAL KORDDA
L2-L3 DÜZEYİNDE POSTERİORDA KÜÇÜK KİSTİK LEZYON S2 DÜZEYİNDE OKÜLT SPİNA BFİDA BULGULAR

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      22.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
spina bİfida
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2009, 17:48 »

Öncelikle doktor olmadığımı belirteyim. Kızım ve ben spina bifida hastasıyız. Yazdıklarınızdan kızınızda spina bifida hastalığının en hafif şekli olan spina bifida okülta hastalığı bulunduğu anlaşılmaktadır. Genellikle bir sıkıntıya neden olmaz. Yeğeninizin her yıl pediatrik nöroşirurji uzmanının kontrolünden geçmesinde fayda var. TETHERED KORD denilen bir rahatsızlık spina bifidalı çocuklarda gelişme çağında gözlenebilmektedir. Omurilik çevre dokulara yapışarak, gerilebilmektedir. Bu durum omuriliğe zarar verir. Çocuğun yürümesinde, idrar ve dışkı kontrolünde sıkıntılar gözlenmesine neden olabilir. Gergin omurilik durumu ameliyatla düzeltiliyor. Fakat riskli bir ameliyattır. Bu ameliyattan sonra bazı hastalar yürüyememektedir. Bu nedenle çok iyi bir fakülte hastanesinde işini iyi bilen bir doktora yaptırılmasında fayda var. Omuriliğin durumu incelenir ve tehlike arzediyorsa ameliyata alınır ve sıkıntı giderilir. Bunun için yeğeninizin Ankara'da Hacettepe Üniversitesi Pediatrik Nöroşirurşide Prof. Dr. Nejat AKALIN hocanın muaynesinden geçmesini öneriyorum. Buraya tıklayarak doktora ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
spina bİfida
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2009, 18:03 »
Geçmiş olsun...
Doğru Olsam Ok Gibi
Yabana Atarlar Beni
Eğri Olsam Yay Gibi
Elde Tutarlar Beni

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
spina bİfida
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2009, 19:58 »
geçmiş olsun
(oğlumu çok seviyorum)

• Verimlilik:
      0%

none
spina bİfida
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2009, 15:01 »
geçmiş olsun hoşgeldiniz

• Verimlilik:
      0%

none
spina bİfida
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2009, 16:55 »
 hoşgxxxeldin geçmiş olsun

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
spina bİfida
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2009, 21:58 »
geçmiş olsun ve spına bıfıda ailesine hoşgeldiniz

• Verimlilik:
      0%

none
spina bİfida
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2009, 00:04 »
Hoş geldiniz geçmiş olsun.
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• nehir
  • Yer:

none
spina bİfida
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2009, 01:43 »
geçmiş olsun hoşgeldiniz

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
spina bİfida
« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2009, 11:46 »
geçmiş olsun.
hoşgeldiniz.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

spina bifida Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina Bifida Tapatalk'ta. none Yanıt: 38 - Gösterim: 12802 - none erkolay Tapatalk, akıllı telefonunuzdan forum sistemlerine daha rahat erişmenizi ve aynı anda birçok forumu takip etmenizi sağlayan bir ... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 14 - Gösterim: 8785 - none merve 24 haftalık hamileyim bebegime spina bifida teşhisi kondu. Teşhiste sakral 2-3  ve kafası içinde limon muz  kafa yazıyordu ilk b... Devamı...
none spina bifida için mayo none Yanıt: 4 - Gösterim: 6980 - none ilknur Merkeze merhaba baya bir uzun zaman oldu siteye girmeyelli vefaslzlığımdan değil burayı unutmuş değilim yoğun ve hoş olmayan zam... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 9 - Gösterim: 1835 - none taliye arslan mrh. arkadaşlar benim şuan 6 bucuk aylık oğlum var. Bebek doğduktan sonra spina bifida olduğunu öğrendik. Doktorlar İstanbul'a 3... Devamı...
none TAŞINDI: spina bifida none Yanıt: 0 - Gösterim: 608 - none bolubeyi Bu konu Yeni üyeler isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11240.0 Devamı...
none Spina bifida - atv none Yanıt: 5 - Gösterim: 2008 - none bolubeyi Spina Bifida diğer adıyla çocuklarda açık ya da ayrık omurga hastalığı Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Ana Bili... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 1507 - none gülayşe Herkese merhabalar kendisi spina bifidalı olan kimler var? Devamı...
none Spina Bifida ameliyatı için istanbuldan doktor tavsiyesi? none Yanıt: 2 - Gösterim: 1177 - none malkaralı Merhaba, İstanbul dışında yaşayan bir yakınım  spina bifida  hastası kızlarının İstanbul'da bir üniversite hastanesinde ameliyat... Devamı...
none Spina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 1146 - none Aysegül Merhaba ben 20 haftalık hamileyim 16 haftalık ken bebeğim de Spina bifida Hidro sefali limon muz bulgusu var dediler göbek kordo... Devamı...
none İkizlerden birine spina bifida teşhisi koyuldu none Yanıt: 11 - Gösterim: 2982 - none Erman Herkese Merhaba,Eşim 19 haftalık çift yumurta ikizlere hamile. 5 gün önce doktorumuz rutin kontroller sırasında bir tanesinin ay... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com