trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: merhaba  (Okunma sayısı 4294 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• arzu76
  • Yer:

none
merhaba
« : 11 Haziran 2009, 22:41 »
Herkeze merhaba araniza malesef yeni katildim sizleri cok önceden bulmus olmayi dilerdim.Adim Arzu 33 yasindayim 13 yasinda sb li bir kizim var.kendisi yürüme cihazlari ve bastonari ile uzun mesafe olmasada yürüye biliyor diger zamanlarda  da tekerlekli sandelyesin kullaniyor.ben Almanyanin hamburg sehrinde yasiyorum ve ailece tekrar tükiyeye geri dönmek istiyoruz fakat türkiyede bir sb li cocugun yasantisi egitim imkanlarin nasil olduguna sigortalarin ne derecede masraflari karsiladigna dair hic bir bilgim yok kesin kararimizi vermeden önce bunlari bilmemiz cok önemli sonucta ne kadar vatan hasreti ceksekte kizimiz icin en iyisini istiyoruz bu konuda bana yardimci olursaniz cok sevinirim

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
merhaba
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2009, 22:51 »

Ülkemizde engelli öğrenci öğrenciler için eğitim konusunda çok engel var. En başta eğitim kurumlarının fiziki şartları yürüme yetisini yitirmiş öğrenciler için uygun değil. Derslere giriş ve çıkışlarda problem olacaktır. Sosyal güvenceniz var ise tedavi konusunda çok fazla sıkıntı çekmezsiniz. Genelde bütün tedavi masrafları sosyal güvenlik kurumu tarafından karşılanıyor. Fakat bazı medikal ürünlerde ürün bedelinin tamamı ödenmiyor. Bu durumda farkını ödemeniz gerekecektir. Tedaviler için ünüversite hastanelerinde öğretim görevlerini tercih ederseniz özel muayne ve ameliyat farklarını da cebinizden ödemeniz gerekecektir.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
merhaba
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2009, 23:37 »
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Verimlilik:
      0%

none
merhaba
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2009, 23:59 »
 hoşgxxxeldin

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
merhaba
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2009, 00:41 »
Aramıza hoşgeldiniz ve geçmiş olsun.Arkadaşlarım açıklamaları yapmışlar zaten, bende düşüncelerine katılıyorum.الله hayırlısını nasip etsin.

• hazal
  • Yer:

none
merhaba
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2009, 08:43 »
Geçmiş olsun hoşgeldiniz.

• Verimlilik:
      0%

none
merhaba
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2009, 08:55 »
çok geçmiş olsun. sizin hamburgda yaşadığınızı duyuncu çok şaşırdım diyebilirim bende almanya hamburg doğumluyum aynı zamanda 33 yaşında ve sb liyim. iki yıldırda memleketimde yaşıyorum çok şükür çok fazla bir sıkıntım yok şimdilik küçük yaşlarda olanları oralarda geçirmiş olduğum için dönün veya dönmeyin diyemiyorum çünkü artık almanyanında eski almanya olduğunu çok iyi biliyorum yani bizlere nasıl davranabildiklerini çok iyi biliyorum,sizi en iyi ben anlarım. Dönseniz bir sürü sıkıntılar olabilir oradaki yaşamla kıyaslama yapınca okul yönünden en önemlisi malesef burasa henüz özürlüleri kaldıracak kapasitede yapılmamış eğitim kurumları açısından,fakat dediğiniz gibi burası da bizim memleketimiz yani ne desem bilemiyorum. Ağustos ayında Hamburga gelmeyi planlıyorum şahsen tanışmak isterim sizinle eğer mümkün olursa. Bu arada memleketiniz neresi acaba? ben kütahyalıyım şuan kütahyada yaşıyorum... görüşmek dileğiyle tekrar geçmiş olsun الله hepimizin yardımcısı olsun...

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
merhaba
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2009, 11:03 »
Geçmiş olsun aramıza hoşgeldiniz.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
merhaba
« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2009, 11:14 »
 hoş şkjldin

• Verimlilik:
      0%

none
merhaba
« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2009, 11:16 »
Geçmiş olsun,hoş geldiniz...
Doğru Olsam Ok Gibi
Yabana Atarlar Beni
Eğri Olsam Yay Gibi
Elde Tutarlar Beni

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

merhaba Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Merhaba Beni de aranıza alır mısınız ? none Yanıt: 14 - Gösterim: 2954 - none can  arkadaşlar çok sıkıldım dış dünyadan herkesin farklı gözle bakmasından sizlerle tanışıp özgüvenimi yükseltmek istiyorum [cutoff... Devamı...
none yeniden merhaba none Yanıt: 9 - Gösterim: 2026 - none dayk41 Uzun bir suredir uzak kalmisiz. Yeniden merhaba. Artik cocuklarimiz buyumusler cogu okullu olmus. Bizde bir sene gec de olsa oku... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 3 - Gösterim: 559 - none Sinem Ben Bursadan Sinem sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim. Devamı...
none Merhaba 2018 :) none Yanıt: 2 - Gösterim: 354 - none muhammed Yeni yılın hepimize sağlık, huzur , mutluluk ve barış getirmesi diliyorum.Dünya da ki tüm savaşların bitmesi kardeşçe yaşamak di... Devamı...
none TEKRAR MERHABA none Yanıt: 6 - Gösterim: 475 - none meteor Uzun süredir aranızda yoktum skolyoz dan ameliyat oldum 9 ay önce uzun araştırmalar sonucu eskiden çok rahatlıkla değnekler yard... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com