trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Ece'nin ninnisi

none Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 7319 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Merhaba
« : 10 Kasım 2009, 16:48 »
sadece benim başıma gelmiş sanıyodum bu durumu.. insan kendini gerçekten çaresiz hissediyo.benim 1 ay önce bi kızım oldu.41.haftada sb olduğunu öğrendik.hemen hacettepeye gittik,doğumu orda yaptım,doktorlar yarasının küçük olduğunu bunun sevindirici olduğunu söyledi.(cevizden az iriydi.)bacaklarını hareket ettirebiliyor.ameliyatını nejat akalan yaptı.fakat ameliyat için biraz bekletti.iki hafta kadar.. şimdi sol ayağının bileğinde his kaybı var.yürüyebilir mi sizce?çok korkuyorum.şimdilik hidrosefalisi gelişmedi.herkese geçmiş olsun diyorum..allah sabırlar versin..

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
Ynt: MERHABA
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2009, 17:04 »

Hacettepeye gitmekle çok iyi yapmışsınız. Nejat Hoca işinin ehli bir doktor. Güler yüzlü, soru sorduğunuzda cevap alabileceğiniz alçak gönüllü bir insan. Kızım Gamze'nin ameliyatını da Nejat Bey yapmıştı. Bizi 1,5 sene bekletmişti. Her spina bifidalının ayaklarında his kaybı vardır. Ayaklarında ve dizlerinde hareket varsa yürüyecektir. Merak etmeyin. Üroloji, ortopedi, nefroloji ve fizik tedavi branşlarında periyodik kontrolleriniz olacaktır. Aksatmayınız. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Merhaba
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2009, 18:01 »
size de büyük geçmiş olsun.. bi arkadaş ayaklarındaki hareketin anlamı olmadığını söyledi. bizde çok korktuk.bilmeyen anlayamıyo his kaybı olduğunu..biz de seviniyoruz hareketleri iyi diye.ama sanırım arkadaşın bahsettiği refleks hareketler.. zaten onlar ameliyattan sonra kayboluyormuş.bizim hiç değişiklik olmadı şükür. umarım gamzecik şimdi iyidir.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2009, 18:07 »
Gamze'nin rutin sıkıntıları olmakla beraber genel durumu iyidir اللهa şükür. Siz de çok üzülmeyin. Bir kaç ay geç de olsa yürüyecektir.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2009, 18:49 »
öncelikle hoşgeldiniz geçmiş olsun.korkmayın we kalbinizi temiz tutun.herşey olacağına warır.hem sizin söledikleriniz çok güzel şeyler.inş çocuğunuz yürüyecektir.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2009, 19:17 »
Hoş geldiniz,geçmiş olsun...
Doğru Olsam Ok Gibi
Yabana Atarlar Beni
Eğri Olsam Yay Gibi
Elde Tutarlar Beni

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 11 Kasım 2009, 11:15 »
çok geçmiş olsun. benim oğlumunda sol bacağındaki refleksler diğerine göre daha az çalışıyor ama inanın bu hiçbir hareketine engel olmuyor. bu yüzden sizde içinizi rahat tutun inşallah yürüyecektir. nejat bey çok iyi doktor gerçekten. biz onu geç bulduk ama iyiki bulmuşuz. 
Mustafam herşeyim....

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 11 Kasım 2009, 12:41 »
hoçgeldiniz geçmişolsun
(oğlumu çok seviyorum)

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 11 Kasım 2009, 14:10 »
Hoşgeldiniz, geçmiş olsun.Ayak hareketlerinin olması güzel. Benim oğlumunda her iki ayak bileğinden sonra his kaybı var ama gayet güzel hareket ediyor ve doktorumuz yürüyecek diyor. الله yardımcınız olsun . Sabır ve zaman en büyük ilaç

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 11 Kasım 2009, 20:15 »
sitemize hoşgeldiniz geçmiş olsun
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Merhaba Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Merhaba Beni de aranıza alır mısınız ? none Yanıt: 14 - Gösterim: 2223 - none can  arkadaşlar çok sıkıldım dış dünyadan herkesin farklı gözle bakmasından sizlerle tanışıp özgüvenimi yükseltmek istiyorum [cutoff... Devamı...
none yeniden merhaba none Yanıt: 9 - Gösterim: 1522 - none dayk41 Uzun bir suredir uzak kalmisiz. Yeniden merhaba. Artik cocuklarimiz buyumusler cogu okullu olmus. Bizde bir sene gec de olsa oku... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 3 - Gösterim: 357 - none Sinem Ben Bursadan Sinem sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim. Devamı...
none Merhaba 2018 :) none Yanıt: 2 - Gösterim: 123 - none muhammed Yeni yılın hepimize sağlık, huzur , mutluluk ve barış getirmesi diliyorum.Dünya da ki tüm savaşların bitmesi kardeşçe yaşamak di... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com