trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Burak EREN'in Ninnisi

none Gönderen Konu: Burak Eren'in Fıtık Ameliyatı  (Okunma sayısı 12187 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Burak Eren'in Fıtık Ameliyatı
« : 24 Mart 2010, 08:21 »
Burak Eren de kasık fıtığı problemide vardı doğduğundan beri.Belinden ve kafasını şant takılmasından sonra sıra fıtık ameliyatına gelmişti.Biraz hırıltılı bir şekilde nefes aldığı için geçen hafta olması gereken ameliyat ertelenmişti.Geçen çarşamba günü yapılan muayenede çocuk doktoru durumu iyi dedi.Ptesi akşam 8.30 da cerrahpaşa çocuk cerrahisinden arayıp yarın 7.30 da çocuk cerrahisinde olun dediler.9.00 da ameliyata girdi ve 10 dk içinde geri çıkardılar.Ameliyatı yapacak doktor çocuğun bronşiti var ameliyat olamaz çocuk aciline götürün ilaç tedavisi uygulasınlar dedi.Çocuk acilinde Tarkan bey var.Gittik tekrar muayene etti ve bu çocukta bişey yok ciğerleri temiz neden ameliyatı iptal etmişler dedi.Biz kendiliğimizden sağlam çocuk polikliniğine gidip birde orda muayene ettirdik.Ayrıca nefrolojide idrar kültürü sonuçlarını gösterdik.Mikrop biraz yüksek çıkmış.Ordaki doktorda bronşiti var deyince tekrar
çocuk aciline Tarkan beye gittik.Bu kez de çocuğa ne yedirdiniz deyip yediklerine bahane bulmaya çalıştı.Burağın ameliyatı olmadı ve bronşit teşhisi konması bile yarım gün sürdü.Öğlende çocuk acilinde müşahede altına alındı.Hava veriliyor,şu an orada...Sabah yanına uğrayıp geldim tıkanıyordu çocuk.الله yardımcısı yardımcımız olsun.

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Suspus
    • Verimlilik:
      0%

Burak Eren de kasık fıtığı problemide vardı doğduğundan beri.Belinden ve kafasını şant takılmasından sonra sıra fıtık ameliyatına gelmişti.Biraz hırıltılı bir şekilde nefes aldığı için geçen hafta olması gereken ameliyat ertelenmişti.Geçen çarşamba günü yapılan muayenede çocuk doktoru durumu iyi dedi.Ptesi akşam 8.30 da cerrahpaşa çocuk cerrahisinden arayıp yarın 7.30 da çocuk cerrahisinde olun dediler.9.00 da ameliyata girdi ve 10 dk içinde geri çıkardılar.Ameliyatı yapacak doktor çocuğun bronşiti var ameliyat olamaz çocuk aciline götürün ilaç tedavisi uygulasınlar dedi.Çocuk acilinde Tarkan bey var.Gittik tekrar muayene etti ve bu çocukta bişey yok ciğerleri temiz neden ameliyatı iptal etmişler dedi.Biz kendiliğimizden sağlam çocuk polikliniğine gidip birde orda muayene ettirdik.Ayrıca nefrolojide idrar kültürü sonuçlarını gösterdik.Mikrop biraz yüksek çıkmış.Ordaki doktorda bronşiti var deyince tekrar
çocuk aciline Tarkan beye gittik.Bu kez de çocuğa ne yedirdiniz deyip yediklerine bahane bulmaya çalıştı.Burağın ameliyatı olmadı ve bronşit teşhisi konması bile yarım gün sürdü.Öğlende çocuk acilinde müşahede altına alındı.Hava veriliyor,şu an orada...Sabah yanına uğrayıp geldim tıkanıyordu çocuk.الله yardımcısı yardımcımız olsun.

Geçmiş olsun.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

çocuk aciline Tarkan beye gittik.Bu kez de çocuğa ne yedirdiniz deyip yediklerine bahane bulmaya çalıştı.Burağın ameliyatı olmadı ve bronşit teşhisi konması bile yarım gün sürdü.Öğlende çocuk acilinde müşahede altına alındı.Hava veriliyor,şu an orada...Sabah yanına uğrayıp geldim tıkanıyordu çocuk.الله yardımcısı yardımcımız olsun nazarx

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

geçmiş olsun.yani azıcık bile üşütse ameliyata alınmıyor.doktor nasıl farketmiyor şaşılacak birşey ya.bukadarmı ucuz çocuklarımız.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      8.89%

الله yar ve yardımcınız olsun inşallah çabuk atlatırsınız ve ameliyatınızda sıkıntısız olur....
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

Maalesef bu kadar ucuz insan hayatı.Cerrahpaşa gibi bir hastanede bile böyle üzücü durumları çok sık yaşıyoruz.Hastaya karşı bir ilgi alaka yok.Avrupa da olsaydık eminim şartlar çok daha iyi olurdu.Biz ülke olarak insanımıza değer vermeyi öğrenemedik.Ama elimizden başkada bir şey gelmiyor.Gidecek başka bir yerimiz yok.Çocuk 8 Aralıktan beri sürekli hastaneye gidip geliyor.Bu buz gibi havada.Biz yetişkinler bile bu soğukta hasta olurken ufacık bebek ne yapsın.Çok acıyorum,çok üzülüyorum. nazarx

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

Ameliyatı erteleme kararı veren doktoru tebrik ediyorum. O halde ameliyata girse idi telafisi mümkün olmayan gelişmeler olabilirdi. Demek ki dier doktorlar görevini ihmal etmiş ya da doktorlar arasında bizim bilmediğimiz bazı husümetler mevcut. Bu durum da bize sorun olarak yansıdı. Yani çok mu zordu bir çocuğun bronşit olup olmadığını anlamak? الله çocuklarımızı görevini layıkıyla yapan doktorlara rast getirsin. Geçmiş olsun. Tedavi sürecinden sonra ameliyatına girerek taburcu olur inşallah.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

Zaten bronşiti düzelirde ameliyat olmadan taburcu etmeye çalışırlarsa fena tepki göstereceğim.Bu soğuk havalarda tekrar tekrar anestezi doktoruna,çocuk cerrahisine,tahlillere götürüp getirmek istemiyorum.Gerekirse hastanede biraz daha kalıp herşeyin bir kerede hallolmasını istiyorum.Çocuğun daha da kötü hasta olmasından korkuyorum.Fakat doktorlar bunu anlamıyor.Gereksiz yere taburcu edip biz götürürsek şöyle bir ilgileniyorlar.En azından arada bir telefon açıp çocuğun durumunu sorabilir eve bir hemşire gönderip kısa bir muayene olmasını sağlayabilirler ama o seviyeye ülke olarak gelemedik henüz.Burada doktorların iyi yönleri kadar eksik yönlerinide eleştirmenin diğer hastalar içinde faydalı olacağını düşünüyorum.Hele belinden ameliyat olurken yaptıkları bir sorumsuzluk varki onuda en kısa zamanda yazacağım size.İlginize teşekkürler,herkese acil şifalar dilerim
 nazarx nazarx nazarx

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

Tabi hastaneden çıkmadan önce ameliyatını da olsa iyi olur. Tekrar aynı süreci yaşamak zorunda kalmazsınız. Umarım her şey gönlünüzce gelişir. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

Merhaba,salı gününden beri hastanede;hava verilmeye ve ilaç tedavisine devam ediliyor.Bir süre daha sürecek gibi görünüyor. nazarx

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Burak Eren'in Fıtık Ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Dr Burak Eren beyi ziyaret ettik none Yanıt: 16 - Gösterim: 10236 - none Burak Eren Dün sabah eşim boyun fıtığı rahatsızlığı sebebiyle Burak Beye  muayene oldu. Oğlum Burak Eren de yanımızdaydı. Her zaman... Devamı...
none Burak Eren ve Ramazan Talha none Yanıt: 19 - Gösterim: 9574 - none Burak Eren Geçtiğimiz hafta sonu Manisa ve Kütahya'yı kapsayan bir kaç günlük gezimiz oldu. Bu gezi sırasında Celal Bayar Üniversitesi Hast... Devamı...
none Burak Eren ve Ali Kerem none Yanıt: 16 - Gösterim: 9421 - none Burak Eren Gezimizin 2.durağında sitemize Kütahya Tavşanlı'dan katılan Ali Kerem ve ailesi bizi misafir ettiler. Sanki yıllardır görüşüyorm... Devamı...
none Burak Eren'in ailesine teşekkürler. none Yanıt: 8 - Gösterim: 2203 - none muhammed Bugün çok güzel hediyeler aldık sağolsun Sündüs hanim Nuri'ye Muhammed'e ve Ecrin'e ve bana  en güzel i benimki si :) Şaka bi ta... Devamı...
none Taha Burak Yüksel none Yanıt: 15 - Gösterim: 3904 - none TAHA BURAK YÜKSEL Arkadaşlar oğlum 10 ayını bitirdi. Şimdiye kadar fizik tedavi dr gittim ama hala yapılan bişi yok. Siz evde hareket yaptırmaya d... Devamı...
none Burak Eren ve Ayşe none Yanıt: 12 - Gösterim: 3168 - none Burak Eren Pazartesi akşamı Ayşe Ersoy ve ailesi misafirimiz oldular. Çok samimi bir havada geçen akşamımızda 4 yaşına giren Ayşe'ye sürpri... Devamı...
none Burak Eren'in evimizdeki paralel barda yürümesi none Yanıt: 7 - Gösterim: 1441 - none Burak Eren Herkese günaydın. Florence Nightingale'de 1,5 ay önceki fizik tedavi muayenemizde doktorumuz Doç.Dr Levent Özgönenel Burak Eren’... Devamı...
none 2015 Burak Eren & NazlıHilal & Muhammed Fatih buluşması none Yanıt: 8 - Gösterim: 2817 - none Burak Eren Pazar akşamı evimiz yine çok güzel bir buluşmaya sahne oldu. Sitemizin kurucusu Hasan bey Trabzon'dan katıldı.Yine İstan... Devamı...
none Burak Eren ilkokula başladı none Yanıt: 8 - Gösterim: 1579 - none Burak Eren Seneler su gibi aktı geçti,çok şükür bugünlere geldik. Nice sıkıntılardan sonra oğlum Burak Eren ilkokula başladı. Daha ilk günd... Devamı...
none Nice Mutlu Yılların Olsun Burak Eren none Yanıt: 5 - Gösterim: 626 - none nazlı hilal Kıymetli yavrumuz Burak Eren'in doğum günü olduğunu gösteriyor takvimimiz.Spina Bifida Ailesi olarak Burak'a nice sağlık ve huzu... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com