trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: merhaba  (Okunma sayısı 6895 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
merhaba
« : 06 Haziran 2011, 05:29 »
merhaba  benim kızım şu an altı aylık fizik tedaviye başladık iki ay kadar oldu başlayalı faydaı olduğunu düşünüyorum ben hareketleri yaptırıken çektiriyo dizlerinden bazende kendiliğinde ayak bileklerinden oynatıo fakat ben acaba ayaklrını basabilirmi ileride basmasında bir problem olurmu onu kafama takıyorum... birde artık kucağımda desdekli olarak oturma pozisyonunda tutsam problem olurmu acaba cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden

Azram hayat dolu kızım iyiki varsın canım kızım nazarx

• Bitkin
    • Verimlilik:
      2.22%

none
Ynt: merhaba
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2011, 06:19 »
merhaba....neslihan hanımın sorduğu konu benimde merak ettiğim bir şey.bizim bebeğimizde 4 aylık.hareketler yaptırırken sağ bacak çok bariz sol dada daha az olmakla birlikte çekiyor ve bazen hareketleri yaptırmayacak kadar zorluyor.bilekten sürekli hareket ettiriyor ve parmaklarda oynuyor.sağ bacağını günde epey hareket ettirsede sol onun 3 te biri kadar.ama esneme sırasında ve kimi zamanlarda ikisini birden sağlıklı  bebekler kadar güzel bir şekilde dizden kırıyor.umarım büyüdükçe hareketler daha sağlam ve kuvvetli olur .rabbim bebeklerimize yardım etsin....
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Verimlilik:
      6.67%

none
Ynt:
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2011, 06:34 »
merhaba cocuklarınızın durumunu anlatırken saglıklı bebekler gibi demeyin lütfen cünkü bizlerde saglıklı gençler ve bebekleriz sadece bir takım engellerimiz var haddimi aşdıysam çok özür dilerim ama o ibareyi görünce dayanamadım kusura bkmayın

• Bitkin
    • Verimlilik:
      2.22%

none
Ynt:
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2011, 11:12 »
merhaba cocuklarınızın durumunu anlatırken saglıklı bebekler gibi demeyin lütfen cünkü bizlerde saglıklı gençler ve bebekleriz sadece bir takım engellerimiz var haddimi aşdıysam çok özür dilerim ama o ibareyi görünce dayanamadım kusura bkmayın
eminenuran......
estağfirullah bitanem haddini aşmak ne demek,benim telaffuzda hatam oldu belkide,BEN ÖZÜR DİLERİM,ÜZDÜYSEM HELALLİK ALAYIM SENDEN. haklısın.....engelde değil aslında.....ben asıl engel kelimesine karşı biraz soğuğum.bizler farkındayız bebeklerimizin durumunun ne olduğundan FAKAT BEBEĞİM DOĞDUĞUNDAN BERİ HİÇ YÜKSÜNMEDİM VE BİR AN BİLE AKLIMA GELMEDİ BENİM ŞİMDİ ENGELLİ BİR ÇOCUĞUM MU VAR DİYE.BELKİ ZOR GÜNLER BEKLİYO BİZİ EN ÇOK DA PSİKOLOJİK OLARAK AMA İNANIRMISIN 7 AYLIKKEN ÖĞRENDİM BU DURUMUNU SADECE İLK ÖĞRENDİĞİMDE KATILA KATILA AĞLADIM KORKUDAN .daha sonra ve şuan bile sadece yaptığımız şey dua etmek SÜREKLİ ŞİFASI İÇİN KURAN OKUMAK OLDU.HERŞEY RABBİMDEN GELİYOR BİTANEM....HERŞEY KADER İLE TASDİK EDİLMİŞTİR,KISMETİNE RAZI OL Kİ RAHAT EDESİN DERLER BÜYÜKLER.BİZ RAAZI OLMANIN DIŞINDA BAŞIMIZIN TACI ETTİK O KISMETİ...SANA OTURSAM SANIRIM SABAHA KADAR YAZARIM ŞUAN SAAT 03,40 FALAN AMA TAMARA NAS BEBEĞE MAMA VERMEM LAZIM ABLASI::::)))))KOCAMAN ÖPÜYORUZ SENİ KIZIMLA.ALLAHA EMANET OL.
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%

none
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2011, 14:29 »
Kimilerine göre de bir takım engellerimiz var ifadesi ters geliyor. Bunun yanında sağlıklı bebekler ya da sağlıklı çocuklar olan / olmayan ifadesi kullanmak daha kabul edilebilir geliyor. Bu durum kişiden kişiye değişebilir. Örneğin Gamze engel ya da engelli ifadesini kesinlikle kabul etmiyor. Ben engelli değilim diyor. Kendisine göre bir engelli tanımı oluşturmuş ve kendisini bu tanımın içerisine dahil etmiyor. Fakat diğer çocuklar kadar sağlıklı olmadığını kabul ediyor. Buradaki amaç birbirimizi kırmak değil. Duygu ve düşüncelerimizi site kurallarımız ve kanunlar çerçevesinde ifade edebilmeliyiz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2011, 20:27 »
Kimilerine göre de bir takım engellerimiz var ifadesi ters geliyor. Bunun yanında sağlıklı bebekler ya da sağlıklı çocuklar olan / olmayan ifadesi kullanmak daha kabul edilebilir geliyor. Bu durum kişiden kişiye değişebilir. Örneğin Gamze engel ya da engelli ifadesini kesinlikle kabul etmiyor. Ben engelli değilim diyor. Kendisine göre bir engelli tanımı oluşturmuş ve kendisini bu tanımın içerisine dahil etmiyor. Fakat diğer çocuklar kadar sağlıklı olmadığını kabul ediyor. Buradaki amaç birbirimizi kırmak değil. Duygu ve düşüncelerimizi site kurallarımız ve kanunlar çerçevesinde ifade edebilmeliyiz.

sevgili hasan bey....
çok güzel açıkladınız yazdıklarımızı.ben sanırım Gamze gibi düşünüyorum..engel değilde sağlık açısından problemler olmuş gibi...sanki grip olmuş ve bu yüzden bazı şeylerden alıkoyulmuş gibi...hani dışarı çıkamazsın yorgun olursun,yada her türlü hastalığın bizi dünyevi şeylerden alıkoyacağı kadar engeller...
ama ne olursa olsun biz bu durumu en iyisiyle aşacağız bebeğimle.bardağın hep dolu tarafını görmeye çalışanlardanım ben.umudumu hiç yitirmiyorum kendi bebeğim ve diğer yavrularımız adına.
.allaha emanet olun.
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Verimlilik:
      6.67%

none
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2011, 02:17 »
Helal olsuun nedemek incnmedim olurmu öyle şey sizlerde helal edin isterseniz bna özel mesaj olarak numaranızı gönderirseniz mesajlaşabiliriz

• Bitkin
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2011, 08:02 »
Helal olsuun nedemek incnmedim olurmu öyle şey sizlerde helal edin isterseniz bna özel mesaj olarak numaranızı gönderirseniz mesajlaşabiliriz
gönderdim canım umarım yanlışlık olmamıştır.allaha emanet ol.....
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 09 Haziran 2011, 04:58 »
merhaba....neslihan hanımın sorduğu konu benimde merak ettiğim bir şey.bizim bebeğimizde 4 aylık.hareketler yaptırırken sağ bacak çok bariz sol dada daha az olmakla birlikte çekiyor ve bazen hareketleri yaptırmayacak kadar zorluyor.bilekten sürekli hareket ettiriyor ve parmaklarda oynuyor.sağ bacağını günde epey hareket ettirsede sol onun 3 te biri kadar.ama esneme sırasında ve kimi zamanlarda ikisini birden sağlıklı  bebekler kadar güzel bir şekilde dizden kırıyor.umarım büyüdükçe hareketler daha sağlam ve kuvvetli olur .rabbim bebeklerimize yardım etsin....
   yazdıklarınızla kızımı anlatıyorsunuz sanki aynı durumları,hareketleri الله büyük inşallah iyi olurlar belki arkadaş olurlar bizde ege üni. ne geliyoruz kontrole sizdemi oraya gidiyosunuz? bu arada sağlıklı çocuk konşması olmuş bende bazen bu hatayı yapıyorum sağlıklı çocuklar gibi diyorum fakat bu durumdan gocunmuyorum الله tan geldi inş dermanınıda verir inş çocuklarımızda ileride bu durumlarına isyan etmezler çok emek veriyoruz gerçekten her yönüyle... psikolojim alt üst oluyo bazen, tahammülsüz oluyorum الله yardımcımız olsun
Azram hayat dolu kızım iyiki varsın canım kızım nazarx

• Bitkin
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #9 : 09 Haziran 2011, 06:18 »
   yazdıklarınızla kızımı anlatıyorsunuz sanki aynı durumları,hareketleri الله büyük inşallah iyi olurlar belki arkadaş olurlar bizde ege üni. ne geliyoruz kontrole sizdemi oraya gidiyosunuz? bu arada sağlıklı çocuk konşması olmuş bende bazen bu hatayı yapıyorum sağlıklı çocuklar gibi diyorum fakat bu durumdan gocunmuyorum الله tan geldi inş dermanınıda verir inş çocuklarımızda ileride bu durumlarına isyan etmezler çok emek veriyoruz gerçekten her yönüyle... psikolojim alt üst oluyo bazen, tahammülsüz oluyorum الله yardımcımız olsun
sevgili neslihan.biz 9 eylül üniversitesinde takiplerimiiz yaptırıyrz.doğumumda orda oldu ,devamındada orayı tercih ettik zaten aslında devamı için doğumumu orda yaptım.bu hastalıkla mücadelede çok iyi bir hastane olduğu söylendi.
kızlarımızın birbirine benzemesi ne güzel.umarım dua vaktine denk gelmiştir yazdıklarınız ve ikiside sonunda yürümeyi becerir.rabbim yardımcıları olsun bizimkileirn ve bütün yavruların ve büyüklerin.
bizim  durumlarımızda emin olun gocunulacak bi şey yok allahın izni ile.inanırmısın bazen öyle bir kaptırıyorum ki kendimi burada bile yazarken sanki kendim de sbt limiş gibi hissediyorum ve belki bu yüzden olsa gerek umutlarımda dağlar kadar.....
biz isyan etmezsek onlar hiç etmez allahın izni ile.ben hep gülümseyerek bakıyorum bebeğime.şuana kadar hiç üzgün gözlerle bakmadım ve hiç bakmayacağım.her zaman mücadeleci olacaklar inş.çünkü kolay değil yaşama gözlerini açtıkları ilk saatlerde 4*5 saat bıçak altına yattılar.bu yüzden onlar çok güçlüler.
evet haklısın canım.emeğimiz okadar fazlaki.ama verilen emekleri zayii etmeyecek varsa oda rabbimiz.bu yüzden karşılığını olabileceğin en iyisi şeklinde alacağız.olmadığı noktada kader deyip sabredeceğiz ve ebedi alemde alıp karşılığını bebeklerimizle oradada hep gülümseyeceğiz.
ben yine kaptırdım kendimii yazmaya.....allaha emanet olun.
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

merhaba Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Merhaba Beni de aranıza alır mısınız ? none Yanıt: 14 - Gösterim: 2498 - none can  arkadaşlar çok sıkıldım dış dünyadan herkesin farklı gözle bakmasından sizlerle tanışıp özgüvenimi yükseltmek istiyorum [cutoff... Devamı...
none yeniden merhaba none Yanıt: 9 - Gösterim: 1782 - none dayk41 Uzun bir suredir uzak kalmisiz. Yeniden merhaba. Artik cocuklarimiz buyumusler cogu okullu olmus. Bizde bir sene gec de olsa oku... Devamı...
none Merhaba none Yanıt: 3 - Gösterim: 462 - none Sinem Ben Bursadan Sinem sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim. Devamı...
none Merhaba 2018 :) none Yanıt: 2 - Gösterim: 228 - none muhammed Yeni yılın hepimize sağlık, huzur , mutluluk ve barış getirmesi diliyorum.Dünya da ki tüm savaşların bitmesi kardeşçe yaşamak di... Devamı...
none TEKRAR MERHABA none Yanıt: 5 - Gösterim: 214 - none meteor Uzun süredir aranızda yoktum skolyoz dan ameliyat oldum 9 ay önce uzun araştırmalar sonucu eskiden çok rahatlıkla değnekler yard... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com