trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Zehra'nın ninnisi

none Gönderen Konu: Ameliyat  (Okunma sayısı 12334 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ameliyat
« : 05 Aralık 2011, 10:10 »
Minik Zehra'm canım kızımın ultrason sonucu temiz cıkmış. MR sonucu ameliyat çıkmış. Yarın ameliyat olacak. Babası şimdi yanına gitti ben gidemedim.  uhu Ameliyata gırmeden görmek istiyorum. Yarın erkenden gidebilirim ve ameliyata girmeden görürüm insaallah.  uhu Arkadaslar dualarınızı eksik etmeyin.  uhu uhu Şu an çok kötüyüm.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: amelıyatt
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2011, 10:14 »
Rabbim yar ve yardımcınız olsun...
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2011, 10:15 »
Rabbim yar ve yardımcınız olsun...
aminn insaallahh.... :(

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2011, 10:15 »
 uhu uhu uhu Selvi duygularına,hissettiklerine yürekten ortak oluyorum.Bende hastanedeyken Nazlı kaldığım odada olamamıştı o çok bambaşka bir duygu zaten.ameliyata girmeden önce hemşirelerden birisi gelip beni almıştı ve O'nu görmüştüm gözbebeğime bakıyordu konuştum O'nunla...VE aldılar ameliyata gitti o anlar hiç geçmek bilmedi bunları neden yazdığımıda bilmiyorum şuan zaten duygusal bir sabahımdayım SEN'de o yıllara götürdün beni.mutlaka ama mutlaka yavrunu ameliyata girmeden gör onunla konuş onu bekleyeceğinizi söyle...ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN SAĞ SALİM KUCAĞINIZA ALIN İNŞAALLAH...
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2011, 10:19 »
uhu uhu uhu Selvi duygularına,hissettiklerine yürekten ortak oluyorum.Bende hastanedeyken Nazlı kaldığım odada olamamıştı o çok bambaşka bir duygu zaten.ameliyata girmeden önce hemşirelerden birisi gelip beni almıştı ve O'nu görmüştüm gözbebeğime bakıyordu konuştum O'nunla...VE aldılar ameliyata gitti o anlar hiç geçmek bilmedi bunları neden yazdığımıda bilmiyorum şuan zaten duygusal bir sabahımdayım SEN'de o yıllara götürdün beni.mutlaka ama mutlaka yavrunu ameliyata girmeden gör onunla konuş onu bekleyeceğinizi söyle...ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN SAĞ SALİM KUCAĞINIZA ALIN İNŞAALLAH...
ınsaallahh ben evdeyımm suann bılıyormusunn o baska sehırde ben baska sehırde delırmekk üzereyımm yanında bırakmadılarr benıı agrılarımm oldugu ıcınn bugünn yanına götüremedılerr ınsaallahh yarınn gidecegımm kımse tutamazz yarınn benii aslaa tutamazz  :(   :(

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Ameliyat
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2011, 10:46 »
Çok zor Selvi anlatılmaz yaşanır derlerya işte o bu. Bende kızımı ameliyata ellerimle götürüp masaya bırakmıştım amelyata gittigimizi bile bilmiyordum  ne oldugunu bile anlamadan doktorların hepsi geldi incelemeye başladılar küçücük bedeninde kocaman eller gözler anne yüregi dayanırmı çıkmak istiyorum doktorlar hayır bekle diyorlar aglıyorum aglıyorum.... sonra hemşirenin biri sagolsun aglayan annemi var yine sen çık biz bakarız dedi. O'nu o masada bırakıp gelmek hala aklıma geldikçe bogazım dügümleniyor çok agır çok zor. Ama korkma o senin sevgini hissediyor eminim ve bebegin iyi olup evinize senin kucagına gelecek.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2011, 10:48 »
insaallahh ınsaallahh nidanhnmm yaa  uhu uhu dualarınızı eksikk etmeyınn kuzummdann canımınn parcasındannn  uhu  uhu

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 05 Aralık 2011, 10:52 »
eşim doğum yaptığında kendine gelmeden biz kayseriye götürdük beratı yaşadığından bile haberi yoktu kendine gelince oldu çünkü biz aldırmaya gitmiştik.
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 05 Aralık 2011, 10:52 »
 uhu uhu uhu

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      35.56%

none
« Yanıtla #9 : 05 Aralık 2011, 12:26 »
Mü'minler ancak o kimselerdir ki, الله anıldığı zaman yürekleri ürperir. O'nun ayetleri okunduğunda imanlarını arttırır ve yalnızca Rablerine tevekkül ederler.Enfal suresi/2
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ameliyat Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ameliyat Bölgesinde Kist none Yanıt: 17 - Gösterim: 111432 - none murat_ünlü s.a benim mr sonucuma göre 1*6 mm kist saptandı ameliyat bölgemde yaşım 25 acaba benim yaşıma yakın olupta kist saptanan varmı a... Devamı...
none Ameliyat sonrası kontrolümüz none Yanıt: 8 - Gösterim: 1943 - none nazlı hilal Pazartesi günü Memet Özek'e kontrole gittik. Şantta ve bel kısmında şimdilik bir problem yokmuş çok şükür. Genel klinik halini i... Devamı...
none Ameliyat olacağım none Yanıt: 7 - Gösterim: 1568 - none meteor Merhabalar. Kısmet olursa 10 martta  mesana büyütme ameliyatı olucam tufan hocanın çıkardığı fiyat çok gelince başka doktor aray... Devamı...
none ameliyat none Yanıt: 13 - Gösterim: 2835 - none ali kerem Yarın oğlum ali kerem ege ün.de idrar yollarından (unc) ameliyatı olacak duarınızı beklerim yasin ve ayetelkürsü okuyabilirseniz... Devamı...
none Ameliyat ücretleri none Yanıt: 1 - Gösterim: 1012 - none Mehmet Ali (SGK) Sigortalılar için, Florance hastanesinde yapılan ameliyatlarda herhangi bir ücret alınıyor mu? Örneğin şant ücreti, ameliy... Devamı...
none Ameliyat sonrası none Yanıt: 22 - Gösterim: 3937 - none HiraNur Kızım dogumundan 5gün sonra ameliyat oldu ve 1 hafta içinde belinden sıvı akıntısı geldi pansuman yapıldı ve son olarak tekrar d... Devamı...
none TAŞINDI: Ameliyat sonrası none Yanıt: 0 - Gösterim: 357 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11539.0 Devamı...
none 2'ci ameliyat none Yanıt: 4 - Gösterim: 452 - none Melek erva Merabalar aranıza yeni katıldım benim kızım doğuştan meningomiyolosel diğer adıyla spina bifida belinde kese ile dünyaya geldi 1... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com