trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Zehra'nın ninnisi

none Gönderen Konu: Ameliyat  (Okunma sayısı 9217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ameliyat
« : 26 Ocak 2012, 20:26 »
Bugün nefroloji kontrolümüz vardı  idrarımız temiz çıktı. Böbrek kireci de gitmiş cok sükür. 2ay sonra tekrar gideceğiz. 6 aylıkken sonda yapılacak dedi. Çocuk cerrahine gittik. Fıtık ameliyatı olacak dedi ama acil değil dedi de olsa iyi olur dedi. Şubat 10da ameliyat olacak şaştım kaldım ne yapsak ya.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
Ynt: Ameliyat
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2012, 20:34 »
Gidişata göre tedavi planını tasarlayıp ona göre hareket ediniz. Maddi, manevi ve tıbbi açılardan durumu değerlendirip en güzel tadavi planını ortaya çıkarıp ona göre hareket edin. Planı yaparken de problemlere bakmada tıbbi durum maddi ve manevi durumunuzun daha önünde olmalıdır. Sitede fıtık ameliyatı olan çocuklar vardı diye hatırlıyorum. Bi arama yapın olmazsa. Tecrübelerden faydalanırsınız. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2012, 20:57 »
Berra 1yaşında olmuştu korkulacak birşey yok aynı gün taburcu olmuştuk.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2012, 00:21 »
alide oldu yakın zamanda aynı gün taburcu ediyolar en güzelide ameliyattan çıktıktan üç saat sonra normal yaşamına sorunsuz olarak devam ediyor
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2012, 01:49 »
Yağız 'da fıtık ameliyatı oldu, korkulacak bir şey yok aynı gün taburcu olursunuz demişlerdi bizede.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2012, 02:46 »
Biz yaşamadık ama arkadaşların hepsi korkulacak birşeyin olmadığını söylüyor gerekeni yap gerisini rabbime ve doktorlara bırak inş.Zehra için hayırlı olur şimdiden geçmiş olsun canım benim.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2012, 06:51 »
Geçmiş olsun canım fıtık amelıyatı korktuğun gıbı deyıl basıt bır operasyon hakkınızda hayırlısı olsun şimdiden geçmiş olsun.
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2012, 11:57 »
Gidişata göre tedavi planını tasarlayıp ona göre hareket ediniz. Maddi, manevi ve tıbbi açılardan durumu değerlendirip en güzel tadavi planını ortaya çıkarıp ona göre hareket edin. Planı yaparken de problemlere bakmada tıbbi durum maddi ve manevi durumunuzun daha önünde olmalıdır. Sitede fıtık ameliyatı olan çocuklar vardı diye hatırlıyorum. Bi arama yapın olmazsa. Tecrübelerden faydalanırsınız. Geçmiş olsun.
cokk saolunn hasan bey ....

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2012, 11:58 »
Berra 1yaşında olmuştu korkulacak birşey yok aynı gün taburcu olmuştuk.
öledir cnmm ama bizimkı cokkk küçükk suan birde son yara kabugu dün düştü daha....

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2012, 11:59 »
alide oldu yakın zamanda aynı gün taburcu ediyolar en güzelide ameliyattan çıktıktan üç saat sonra normal yaşamına sorunsuz olarak devam ediyor
insaallahh benım bebişimde öle olurr 7saatlık amelıyattan sonra rabbımm bunuda atlattırır ınsaallahh ama erkenn degılmı yaa daha küçükk...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ameliyat Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ameliyat Bölgesinde Kist none Yanıt: 17 - Gösterim: 110759 - none murat_ünlü s.a benim mr sonucuma göre 1*6 mm kist saptandı ameliyat bölgemde yaşım 25 acaba benim yaşıma yakın olupta kist saptanan varmı a... Devamı...
none Ameliyat sonrası kontrolümüz none Yanıt: 8 - Gösterim: 1474 - none nazlı hilal Pazartesi günü Memet Özek'e kontrole gittik. Şantta ve bel kısmında şimdilik bir problem yokmuş çok şükür. Genel klinik halini i... Devamı...
none Ameliyat olacağım none Yanıt: 7 - Gösterim: 1239 - none meteor Merhabalar. Kısmet olursa 10 martta  mesana büyütme ameliyatı olucam tufan hocanın çıkardığı fiyat çok gelince başka doktor aray... Devamı...
none ameliyat none Yanıt: 13 - Gösterim: 2173 - none ali kerem Yarın oğlum ali kerem ege ün.de idrar yollarından (unc) ameliyatı olacak duarınızı beklerim yasin ve ayetelkürsü okuyabilirseniz... Devamı...
none Ameliyat ücretleri none Yanıt: 1 - Gösterim: 819 - none Mehmet Ali (SGK) Sigortalılar için, Florance hastanesinde yapılan ameliyatlarda herhangi bir ücret alınıyor mu? Örneğin şant ücreti, ameliy... Devamı...
none Ameliyat sonrası none Yanıt: 22 - Gösterim: 2765 - none HiraNur Kızım dogumundan 5gün sonra ameliyat oldu ve 1 hafta içinde belinden sıvı akıntısı geldi pansuman yapıldı ve son olarak tekrar d... Devamı...
none TAŞINDI: Ameliyat sonrası none Yanıt: 0 - Gösterim: 262 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11539.0 Devamı...
none 2'ci ameliyat none Yanıt: 4 - Gösterim: 136 - none Melek erva Merabalar aranıza yeni katıldım benim kızım doğuştan meningomiyolosel diğer adıyla spina bifida belinde kese ile dünyaya geldi 1... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com