trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hamileyim ve bebeğim spina bifida  (Okunma sayısı 5949 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Hamileyim ve bebeğim spina bifida
« : 28 Mart 2012, 14:58 »
Merhabalar ben 23+3 günlük hamileyim. Bir kızım olacak geçen hafta ayrıntılı ultrasyonda bebeğimin omiriliğinin gelişmediğini boşluk olduğunu ve beynindede sorun olduğunu söylediler o an yıkıldım gebeliğim sonlanacak şuan heyete girecek haftaya pazartesi muhtemelen alınacak bu spina bifida hastalığını ilk defa duydum insanın başına gelmedikçe bilmiyormuş sadece içimi kemiren folik asit eksikliğimi bu hastalığa sebep veriyor ve doktorlar doğduğu zaman yaşama şansının çok az olduğunu ve yaşasada ömrü boyunca ameliyat hastane köşelerinde sürüneceğini ve son vermemiz gerektiğini söyledi benim kararımda üzelerek aldırmak olacak birde size sorum arkadaşlar yanlış mı yapıyorum ilk gebeliğim psikolojim allak bullak.

• Verimlilik:
      0%

ya ben bu siteden hiçbir şey anlamadım nasıl gelecem sohbete

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

yukarıdaki sohbete tıklayın biraz önce gelmişsiniz pcde degildik cevap veremedik buyrun şimdi
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

Hoşgeldiniz. Nida Hanım ile bi görüşünüz sohbet odasında.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

Aramıza hoş geldiniz,geçmiş olsun nazarx nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

Öncelikle الله a güvenin. Ben Ecrin in annesiyim ve meningomyelosel in en agır şeklini yaşıyoruz. fakat şunu bilin ki Spina bifidalı çocukların zihinsel sıkıntısı olmuyor olanı duymadım ve bu sitede herşeyi öğrenebilirsiniz. Doktorlar her zaman en kötüsünü söylüyor siz hangi şehirdeydiniz biz ankaradayız. Ayrıcada emin olun folik asitin çok ilgisi yok ben kendim de Hacettepe de hemşireyim ve bunu çok araştırdım. Bu الله ın taktiri buna inanın imtihan bu. Ayrıca şu an günümüzde sağlıklı olup ta  aniden beyin le ilgili kötü hastalıklara yakalananlar da çok var. Tabiki bu sizin kendi tercihiniz kolayda degil ama Rabbim dayanma gücü de veriyor inanın. الله yardımcınız olsun inşallah hakkınızda hayırlı şeyler olur....
Ecrinim benim elleri yumuk yumuk, gözleri boncuk boncuk,
Canım kızım iyileş çabuk,
Razıyım sonunda iyi olacaksan bugünlerime,
İyileş hemen gel anneye yürüye yürüye,
Nefes aldığımız sürece Şükür Rabbime

• Verimlilik:
      0%

Neslihan hanım biz sizinle telefonda görüşmek istiyoruz ve ben sizi çook iyi anlıyorum bizimde ilk bebeğimiz ve eşim diyo ki aldırmayın aldırırsanız çocuğunuzun kokusunu yüzünü göremeden  hayatınızın sonuna kadar pişman olursunuz. Bize kızmayın eğer dilerseniz eşimde eşinizle ve bende sizinle konuşmak isterim.
Ecrinim benim elleri yumuk yumuk, gözleri boncuk boncuk,
Canım kızım iyileş çabuk,
Razıyım sonunda iyi olacaksan bugünlerime,
İyileş hemen gel anneye yürüye yürüye,
Nefes aldığımız sürece Şükür Rabbime

• Verimlilik:
      0%

merhabalar ben berfin ecenin annesiyim.öncelikle şunu söliyim biz hamilelikde bilmioduk bebeimizin sb lı olacağını doğumda karşılaştık.hep kızım için diordum ki hamileyken öğrenseydim kesin aldırırdım.kimse ewladından waz geçmez elbette.ama yüzünü görmeden belkide dayanabilirdim.çünkü artık kendimin üzülmesi bi kenara kızımın çektiği acılar ameliyatlar beni çok üzmüştü.sebep olarak bunu gösteriordum.weeeeeeeeee zaman geçti allahın izniyle kızım ctesi 4 yaşına girecek.kötü sıkıntılı günleri geride bıraktık.şimdi kızımın yüzüne bakınca böle düşündüğüm için kendime kızıyorum.allah bize böle uygun görmüş wardır bi bildiği elbet .ama hiç kimsenin elinden yaşama şansı alınmamalı diye düşünüyorum.emin olun eğer ki bebeğinizin alınmasına müsade edince sizde yıllar geçse bile hep bi pişmanlık duyacaksınız.bebeğinizin yaşama şansını elinden almayın lütfen.zor bir süreç sizi bekliyor emin olun ama o size bi kere anne demesiyle kaşsınıza geçip size kafa tutnca nasıl herşeye bedel olduğunu anlayacaksınız.dr lar olabileceğin en kötüsünü sölüyor.şu şu olacak hiç zora girme aldır gitsin ne kolay.yinede siz bilirsiniz ama imtihan dünyası.mükafatı çok büyük.bu siteden biz çok şey öğrendik...

• Verimlilik:
      0%

biz 15 haftalıkken ögrenmiştik bebegimin hastalıgını.kaç doktora danıştık tel ile görüştük sonuç raporunu okuduk hepsinde tek bir cevap aldırın kesinlikle yaşama ihtimali hiç yok oldu.beynini hiç bir doktor göremedi hiç gelişmemiş dendi,beynin ense kısmına itildigini kafatasının içinin hep su oldugunu söyledi.seni göremeyecek duyamayacak parmagını dahi kımıldatamayacak belki aylarca küvezde acı çekip ölecek dediler.çok şükür bunların hiçbirisi olmadı doktorlar bizim ne düşündügümüzü önemsemeden durumun en kötüsünü anlatmaya başlıyorlar.kızım şimdi 6 aylık zekasında görmesinde duymasında bi problem yok ama ayaklarını kımıldatamıyor.buna şükür diyoruz.Rabbim size de hayırlı kararlar aldırsın inşallah

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

Duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederm Zeynep Yüsra. الله razı olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Hamileyim ve bebeğim spina bifida Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none bebeğim spina bifida none Yanıt: 2 - Gösterim: 61 - none Zeyno Merhaba,06.08.18 doğumlu şirinimsi bebeğimiz dünyaya geldi. İlk görenlerden biri olarak belinde kıll yumağı gördük.Spinal USG so... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com