trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Kalp üfürümü  (Okunma sayısı 8544 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Kalp üfürümü
« : 23 Mayıs 2012, 07:17 »
Zümra'nın kalbinde üfürüm duydu doktorumuz. Belki bir şey vardır belki masumdur dedi temmuzun 19 una eko için gün verdi. Bu beklemeler beni artık bitiriyor dayanamıyorum. Zaten zümra çok hasta kaç gündür acillerdeyiz ishal olmuş boğaz enfeksiyonu iğnelerimiz bugün bitti. Bir de demir eksikliği çıktı 3 ay ilaç kullanacağız.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      60%

none
Ynt: Kalp üfürümü
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2012, 07:23 »
Çok fazla üzmeyin kendinizi. İshal, enfeksiyon, kansızlık bunlar olağan rutin olaylar. Gidin bakalım kontrolünüze. Önemli bir durum yoktur inşallah.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2012, 07:28 »
Geçmiş olsun kısa zamanda düzelir inşallah biraz sabır siz iyi olursanız  çocuğunuza daha verimli olursunuz.
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2012, 07:34 »
Geçmiş olsun kısa zamanda düzelir inşallah biraz sabır siz iyi olursanız  çocuğunuza daha verimli olursunuz.
hiç iyi olamıyorum belirsizlik içinde ben temmuzun 19 una kadar bekliycekmiyim özel bi hastaneyi aradım eko için 215 tl dedi olmassa imkanları zorluycam oraya götürcem inş bişey çıkmaz hep hayatım bu şekilde dikenlerin üstünde geçiyor bende artık rahat bir nefes almak istiyorum allahım ne olur yardım et

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

none
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2012, 08:07 »
İshal, boğaz enfeksiyonu, demir eksikliği...Bunlar hastalık mı?Beni gece gece güldürdünüz. koxxxmikİnsan spina bifidalıysa,bu tür durumları hastalıktan saymıyor. Biz bebekken hatta bazılarımız doğar doğmaz ameliyatlarda neler atlattık.Bunlar bizim atlattiklarımızla karşılaştırılınca devede kulak kalır. İnşllah eko sonucu da iyi çıkar..

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2012, 09:01 »
İshal, boğaz enfeksiyonu, demir eksikliği...Bunlar hastalık mı?Beni gece gece güldürdünüz. koxxxmikİnsan spina bifidalıysa,bu tür durumları hastalıktan saymıyor. Biz bebekken hatta bazılarımız doğar doğmaz ameliyatlarda neler atlattık.Bunlar bizim atlattiklarımızla karşılaştırılınca devede kulak kalır. İnşllah eko sonucu da iyi çıkar..
Nazlı Hilal üç gündür ishal,okulundan geri kalıyor kaç gündür bugün okul pikniği vardı gidemediğimiz için gün boyu ağladı sb hayatımızın bir parçası olabilir evet ama yavrularımız da bir çocuk her hastalığına üzülüyor insan ishalle beraber kusma,iştahsızlık, baş gösteriyor zaten.Kaç gündür neler çektiğini biz biliyoruz.Hastalığın hiçbir çeşidi göz ardı edilemez özellikle demir eksikliği de başlı başına bir hastalık olabilir bence الله korusun.Kızımda da var hala kan şurupları içiyor bu kış çok zor geçti sürekli hastalandı ve sürekli ya antibiyotik içti,ya iğne oldu.Hepsi de zor الله yardımcımız olsun.
Meltem Hanım çok geçmiş olsun,inşallah sıkıntı verecek bir sonuç çıkmaz الله sizinle olsun....
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2012, 13:16 »
Geçmiş olsun kısa zamanda düzelir inşallah
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      62.22%

none
« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2012, 15:47 »
Geçmiş olsun,üzülmeyin sabırlı olun.الله bir kolaylık mutlaka verecektir.

Müminlerin çoktur cevrü cefası
Ahirette olur zevkü sefası
Onsekizbin alemin Mustafası(SAV)
Adı güzel kendi güzel Muhammed.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 23 Mayıs 2012, 16:13 »
hiç iyi olamıyorum belirsizlik içinde ben temmuzun 19 una kadar bekliycekmiyim özel bi hastaneyi aradım eko için 215 tl dedi olmassa imkanları zorluycam oraya götürcem inş bişey çıkmaz hep hayatım bu şekilde dikenlerin üstünde geçiyor bende artık rahat bir nefes almak istiyorum allahım ne olur yardım et
Çok geçmiş olsun randevu aldığınız bolumden çocuğunuzun durumunu anlatıp daha erken bır tarıh için rica etseniz yardımcı olurlar dı belkı hayatım dikenler üstünde geçiyor rahat nefes almak ıstıyorum yazdınız bız sb annelerıyız her ne koşulda olursa olsun çocuklarımız için güçlü sabırlı olmalıyız onların bızlere ıhdıyacı var. Rabbim yardımcınız olsun gelişmeler gönlunuzce olur inşallah
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2012, 18:11 »
geçmiş olsun biçim ufaklıkta da var iki tane deliği var biri çok küçük biri biraz daha büyük ama dr. fazla önemsemiyorlar korkmayın ilk başmangıçta biz de çok üzülmüştük ama korkmayın الله'ın izniyle kalpteki bu üfürüm genellikle zararsız oluyo الله yardımcınız olsun.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none