trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: bebeğim spina bifida  (Okunma sayısı 62 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
bebeğim spina bifida
« : 08 Şubat 2018, 23:54 »
Merhaba,
06.08.18 doğumlu şirinimsi bebeğimiz dünyaya geldi. İlk görenlerden biri olarak belinde kıll yumağı gördük.Spinal USG sonrası spinal bifida olduğunu öğrendik.

Başka bir hatanedeki doktora yönelerek konuyu aktardık. Doktor sinirlerin gerginlii ve kemik çıkıntısı ve benzeri durumlar söyledi %100 ameliyat olacağını belirterek süreci yeni usg ve MR lar çektirmek suretiyle başlattı. Ben araştırdım, bölgede kıllanma, spinal bifida oculta(kapalı spinal) olduğunu gösteriyor. Daha çok bilgi birikimi yapmaya çalışıyorum ve sonuna kadar gideceğim. Sonuç almak istiyoruz. konu ile ilgili sizlerin de bilgisini almak istiyorum.

Not : eşimin (annesinin) makat ile kuyruk sokumu arasında makata daha yakın (yaklaşık 1-2 cm) olacak şekilde konumlanmış her iki popoyu birbirine bağlayan bir çıkıntı mevcut. Spnal bifida kaynaklı olabilir mi  diye de sorayım?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      48.89%

none
bebeğim spina bifida
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2018, 10:10 »
Bir üniversite hastanesinin pediatrik nöroşirurji, pediatrik üroloji, pediatrik nefroloji branşlarında ileri seviye tetkikler yaptırıp süreci takip ettirmenizi öneriyorum. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      57.78%

none
bebeğim spina bifida
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2018, 09:44 »
Geçmiş olsun.
Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

bebeğim spina bifida Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Spina bifida none Yanıt: 3 - Gösterim: 15275 - none hazalım TedaviSpina bifidalı kişiler hasta değildirler. Ama vücudun bazı organlarında sorunları olabilir. En çok sinir sistemi (beyin ve... Devamı...
none 'Bebeğim zeki olsun' diyorsanız; balık none Yanıt: 1 - Gösterim: 1189 - none nilgun 'Bebeklerin beynini geliştiren omega-3 yağları için daha çok balık yenmeli mi?' ya da 'Bebekleri beyni zehirleyen civadan koruma... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 10 - Gösterim: 5999 - none gülüm çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim benim sorunum yiyenim ile ilgili  problemini yazayım bilgi verirseniz çok s... Devamı...
none spina bifida none Yanıt: 1 - Gösterim: 2265 - none burak5445 hocam ilk sorum şu olucak ben 1994 te spina bifida lı dogdum belimdeki çıkntı düzelirmi normale gelebilme ihtimali warmı. 2. sor... Devamı...
none Bebeğim için bilinçlenmek istiyorum none Yanıt: 8 - Gösterim: 2807 - none Abdülkadir öncelikle yazdıklarıma cevap verdiğiniz< için tşk ederim.dediklerinizi yapmaya çalıştım ama yapamadım yıllardır       bilgisayr ... Devamı...
none Spina Bifida? none Yanıt: 1 - Gösterim: 4255 - none Erdinc Spina bifidaDie Spina bifida bedeutet einen fehlenden Verschluss des Wirbelbogens überunterschiedlich viele Wirbelkörper. Ursach... Devamı...
none What is spina bifida none Yanıt: 1 - Gösterim: 2028 - none Erdinc Spina bifida, a disease that is observed in newborns, which is in a developmental disorder of the spinal cord. Occurs during the... Devamı...
none Bebeğim dünyaya geldi çok şükür none Yanıt: 43 - Gösterim: 13497 - none selvi&zehra 29/11/2011 tarıhınde melegim minik Zehra'm dünyaya gözlerini açtı. Rabbim kucağıma almayı da nasip eder insaallah. Zehra... Devamı...
none Hamileyim ve bebeğim spina bifida none Yanıt: 20 - Gösterim: 5949 - none neslihan arslan Merhabalar ben 23+3 günlük hamileyim. Bir kızım olacak geçen hafta ayrıntılı ultrasyonda bebeğimin omiriliğinin gelişmediğini bo... Devamı...
none Hamileyim bebeğim sipina bifidalı none Yanıt: 37 - Gösterim: 11294 - none Eyup Ensar Selam. Ben 28 haftalık hamileyim bebeğim spina bifidalı. Benim gibi hamileyken öğrenen ama aldırmayan arkadaşlar var mı? Çünkü g... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com