trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Okul  (Okunma sayısı 3810 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Depresyonda
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Okul
« : 28 Ekim 2013, 08:48 »
Arkadaslar ben Balikesir'deyim ve memleketim Sivas. Sivas'taki bazı okullarda bedensel engeli olan cocukları bir sınıfta toplansın bizim çocuklarımızın pskolojisini bozuyorlar diye veliler orda engelli öğrenci 2 ve boş sınıfta ders yapıyorlarmış. Çok kızgın ve üzgünüm. Hala bu devirde bir şeyleri aşmış olmamız gerekir.  uhu

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Okul
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2013, 10:26 »
Kızımın eğitim hayatına başlamasıyla ben şunu kanaate vardım. Bizim çocuklarımızı yardıgaya ve toplum dışına itenler hiçbir zaman çocuklar olmuyor genelde problemi çıkartan büyükler oluyor. الله herkese vicdan ve insaf versin inşallah.

• seciniz
    • Verimlilik:
      82.22%

none
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2013, 10:44 »
O insanlara insan demek bile içimden gelmiyor gün gelir devran döner insan yaptığı iyiliğinde kötülüğünde mutlaka karşılığını alır.
Rabbim onlara ıslah etsin.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2013, 10:49 »
YAKIN ZAMANDA BU SIKINTIYI BİZDE YAŞADIK ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİLİK HALLOLDU AMA SIKINTISI YETTİ
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• seciniz
    • Verimlilik:
      82.22%

none
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2013, 10:56 »
YAKIN ZAMANDA BU SIKINTIYI BİZDE YAŞADIK ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİLİK HALLOLDU AMA SIKINTISI YETTİ
ya şimdi içimmden geçenleri yazıya döksem kötü olacak amma yok arttık ya valla yok artık böylesi insanlarla aynı yeri paylaşmak çok üzücü Rabbim hakktır Kerim dir onların hakkından ancak o gelir ve gelecekte elbet....

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2013, 11:11 »
Hepimizin yaşadıgı sıkıntılar bunlar neyazıkki. Ben hep diyorum çocuklar masumdur nasıl şekillendirirsen öyle şekil alırlar sorun büyüklerde onlar kabullenmiyorlarki çocuklarınada kabullendirsinler. Önce büyüklerin bu konuda egitilmesi en baştada ögretmenlerin.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #6 : 28 Ekim 2013, 11:17 »
ya şimdi içimmden geçenleri yazıya döksem kötü olacak amma yok arttık ya valla yok artık böylesi insanlarla aynı yeri paylaşmak çok üzücü Rabbim hakktır Kerim dir onların hakkından ancak o gelir ve gelecekte elbet....
HAKLISINIZ ASLINDA BEN BU HAK KONUSUNDA GEREKLİ ARKADAŞLARLA AHİRETTE TEKRAR GÖRÜŞÜCEM NASİP OLURSA
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• seciniz
    • Verimlilik:
      82.22%

none
« Yanıtla #7 : 28 Ekim 2013, 11:20 »
HAKLISINIZ ASLINDA BEN BU HAK KONUSUNDA GEREKLİ ARKADAŞLARLA AHİRETTE TEKRAR GÖRÜŞÜCEM NASİP OLURSA

Ben ahirette de onların yüzünü görmek istemiyorum  yoxk yoxk yoxk
Direk ALLAH a havale etttim bu dünya da görüyorum göreceğim kadar o iğrenç yüzlerini yeter.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      73.33%

none
« Yanıtla #8 : 28 Ekim 2013, 13:35 »
Bu konuda problem yaşayan aileler Rehberlik Araştırma Merkezinden çocuklarının kaynaştırma eğitimine alınmasının uygun olduğuna dair rapor alsınlar ve okul idaresine versinler. Öyle ayrı sınıflarda ders görmeleri uygun değil. Okul idaresinin de problem çıkarması durumunda durumu İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ve BİMER'e bildirip gelişmeleri takip ediniz.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 28 Ekim 2013, 14:33 »
Ya engelleri yaratan insanlar aslında herkes bunu bi kabullenebilse tüm sorun kalkıcak ortadan .Nasrettin hoca damdan düşünce hekim değil bana damdan düşeni getirin demiş ohesap onların bizi anlamaları için bizim gibi olmaları gerekiyor ya engelli ya engelli yakınları olmaları gerekiyo çünkü kimse kimsenin derdini başına gelmeden anlayamaz...Bilmiyorum günahamı giriyorum ama bazen öyle bunaltıyolarki beni sizinde bi engelli çocuğunuz olsun beni ozaman anlarsınız diyesim geliyo ama yinede tutuyorumkendimi...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Okul Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Okul Müdürümüz'den büyük iyilik... none Yanıt: 15 - Gösterim: 2130 - none nazlı hilal Geçirdiği zor dönemlerden sonra Nazlı Hilal 2.dönem okuluna devam etmeye başladı.Ara ara ufak tefek sıkıntıları olsa da genel du... Devamı...
none kizimin okul programi yapildi none Yanıt: 5 - Gösterim: 1040 - none eminee Herkese iyi gunler,bugun okulda randevumuz vardi,Melda seneye okula baslayacak.Okul dedimse anaokul yani.Kasim itibariyla okula ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com