trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: YARDIM VE BILGI ISTIYORUM  (Okunma sayısı 1162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
YARDIM VE BILGI ISTIYORUM
« : 12 Mart 2014, 19:45 »
BANA UZMAN ORTAPEDI DOKTORU GEREKTIRMEKTEDIR YARDIM  YANI BILGILENDIRMEK ICIN........

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: YARDIM VE BILGI ISTIYORUM
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2014, 20:16 »
yasemin hanım hangi şehir de doktor istediğinizi belirtirseniz daha net cevap alırsınız ...
safranbolu karabük te yaşıyorsunuz bildiğim kadarı ile!

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

YARDIM VE BILGI ISTIYORUM Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Acil yardim none Yanıt: 14 - Gösterim: 3006 - none hilaldemir Gunaydin oncelikle ,cok gecmis olsun herkese yeni dogan kizimda spina bifida oldugu belirtildi su anda 44 gunluk kapali bir seki... Devamı...
none oğlumun spina bfidali oldugunu öğrendim ne yapmam gerekiyor lütfen yardim bana:( none Yanıt: 22 - Gösterim: 3846 - none sell-da Arkadaslar merhaba bende yeni katildim araniza. 5 aylik hamileyim doktora kontrole gittiğimde bebegimin sirtinin cok açık olduğu... Devamı...
none Cevap istiyorum none Yanıt: 9 - Gösterim: 2548 - none svlkck 4 bucuk aylik ikiz hamileyim iki kizim olacak cift yumurta ikizleri fakat bir ay once bir tanesine spinana bfida ve buna bagli h... Devamı...
none Şant Hakkında bilgi none Yanıt: 9 - Gösterim: 1714 - none HiraNur Şant hakkında bilgi almak istiyorum. Nasıldır beyni Nasıl etkiliyor. Pilli mi ne kadar sürede değişir çocuklarda Nasıl rol izler... Devamı...
none Ameliyattan sonrası son bilgi none Yanıt: 21 - Gösterim: 2544 - none HiraNur Benim bebeğim kese ameliytından sonra BOS sıvısı geldiginden ikinci ameliyatını olmuştu. Bugun 6 oldu hamdolsun sıvısı durdu hid... Devamı...
none TAŞINDI: Ameliyattan sonrası son bilgi none Yanıt: 0 - Gösterim: 315 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11546.0 Devamı...
none TAŞINDI: Şant Hakkında bilgi none Yanıt: 0 - Gösterim: 501 - none bolubeyi Bu konu Hiranur isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11509.0 Devamı...
none Meningomyolosel hakkında bilgi sahibi değilim malesef none Yanıt: 1 - Gösterim: 350 - none EymeNergiz Öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim oğlum meningomyolosel li doğdu fakat hemen ameliyat olmadı 15 günlüktü ameliyat olduğunda ... Devamı...
none Yardim ve yöntem tedavi sekli none Yanıt: 4 - Gösterim: 262 - none Denng63 Sa benimde ikiz bebekler var bir kız bi oğlan kızım da sorun yok oğlum spina li doğdu ameliyat  ettirdik çocuk üst kısımda  prob... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com