trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Nazlı Hilal'in Ninnisi

none Gönderen Konu: Nazlı Hilal Erzincan Yolcusu  (Okunma sayısı 9607 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Nazlı Hilal Erzincan Yolcusu
« : 20 Mart 2014, 08:33 »
Eveeeet iyi geceler SBT.Nazlı Hilal الله izin verirse,bir mani olmazsa 11.06.2014 günü babaannesiyle birlikte Erzincan'a yolculuk yapacak. Uçak biletleri alındı. Biraz heyecanlı. Hem uçağa ilk kez binmenin korkusu, hem dedesi ve babaannesiyle geçireceği 45 günlük bir yaz tatilinin heyecanı sardı onu. Bizimde biletlerimiz hazır.Ben,eşim ve küçük kızımız 24.07.2014 te yani Ramazan Bayramında Erzincan yolcusuyuz انشاءالله.O kadar zaman nasıl ayrı duracağız bilmiyorum ama beni rahatlatan orda temiz hava alacak olması.İnşallah herşey yolunda gider. Ayrı olarak konu açmak istemiyorum birde sizlerden ricam olacak.Bir haftadır,arabayla gidelim,yok uçakla gidelim kaosu yaşandı evimizde  mxxxutlu neden ise benim uçak fobim  uhu Ama eşim biletleri benden habersiz almış bile.Kendisi askerliğini paraşütçü komando olarak yaptığı için en fazla uçak düşer oda düşerse açarız paraşütü atlarız diyerek benimle dalga geçiyor  mxxxutlu  Hiç binmedim ve kendimi uçakta düşündükçe kalbim olduğundan kat kat hızlı çarpıyor.Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.Bu korkumu nasıl yenebilirm? Hakkınızı helal edin,teşekkürler şimdiden.... mxxxutlu uhu

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Nazlı Hilal Erzincan Yolcusu
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2014, 08:50 »
Nazlı için güzel bir tatil olur ins.
Uçak konusuna gelince hiç korkma araba dan daha güvenilir yollarda kaza ları görüyoruz ama uçakla bin de bir ihtimal için rahat bir şekilde yolculugunu yaparsın ins.
Bi kaç defa bindim ilk biniste tede hiç heyacan yapmadim bi öneri cam kenarinda sen otur gündüz gökyüzünden o küçücük pencereden aşağıya bakmak çok güzel ;)

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2014, 09:04 »
Söylemesi kolay,peki yaşaması Neslihancım ?  koxxxmik koxxxmik Sağol canım korkumu yenersem önerini uygularım inşallah.
Derdimi seviyorum

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2014, 09:58 »
Nazlı için çok sevindim hem memleketini görmüş olacak hemde güzel bir tatil olacak. Bence arabayla gelin Elbistan Erzincan arası çok yok bizede ugrarsınız daha olmadı ortak Malatya da bile görüşbiliriz bunu düşünün derim Ebru ? :) Ayy heryerdende nemalanmayı nasıl başarabiliyorsam :))
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      17.78%

none
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2014, 11:53 »
Hayırlı yolculuklar dilerim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      35.56%

none
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2014, 15:22 »
     Hayırlı yolculuklar dilerim şimdiden.10 yıl önce 1 kez binmiştim Trabzon'a gitmiştim.Ben oradayken annem İstanbul'da vefat etmişti ve kızkardeşimle otobüsle gece yollara düşüp 1 saat 15 dakikada uçtuğum Trabzondan 18 saatte dönmüştüm.Binmeden önce içimde bir korku ve vazgeçme duygusu hasıl olmuştu.Yol çok uzun olmasa bileti yakma kararı verecektim.Kendimi zorlayıp bindim yinede.Cam kenarını tercih ettim.İlk kalkış ve yükseliş anında hayatta ilk kez ayaklar yerden kesilince bir tuhaf oldum.Yukarı çıkıp düzlenince otobüste gibi anlamıyorsun hatta sarsıntı hiç yoktu.Aşağıda bulutları,daha yukarılarda başka uçakları uçarken görmek çok güzeldi.Güneşli bir havada manzarayı seyretmek çok keyifli.Kızkardeşim 2 yılda bir gelir her seferinde uçakla gelir gider oda çok rahat ediyor.Ne yazıkki bir daha binmek kısmet olmadı bana.Erzincan uzak yer arabayla yorucu olur birde çocuklarla.Uçak iyi bir tercih olmuş.Zaten giderken alışır dönerken daha çok zevk alırsınız.Cam kenarı benim favorim.Gündüz manzarayı,gece şehrin ışıklarını görürsünüz.Sizede tavsiye ederim.Olmadı Erkut la yer değiştirirsiniz. appl appl appl
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2014, 16:13 »
hayırlı yolculuklar

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2014, 16:26 »
Biletlerimiz alındığı için arabayı tercih edemeyiz artık Nidacım.Amaa madem çok uzak değiliz,seni bayramda mutlaka beklerim...Gezintiye çıkarsanız kesinlikle uğramayı planlayın bizim oralara,meşhur döner ve ayranını yer,şelalesinde çay içeriz.Rabbim nasip ederse 10 gün orada olacağız Nida asıl ben sana bir düşün derim  mxxxutlu
Mehmet Abi deneyimlerini paylaştığın için teşekkür ederim.Şuan aile içinde herkes bana yardımcı olmaya çalışıyo sağolsunlar. mxxxutlu ''Bak korkma ilk bir havalanırken ses çıkıyo korkuyo insan ama sen korkma''gibi cümleleri de duyuyorum tabi. koxxxmik Ben neden korkmuyosam artık :) Temmuza kadar kim ölee,kim kalaa hayırlısı bakalım seninde dediğin gibi biletler alındı,yol uzun bebekle araba çekilmez,çaresiz korksamda,heyecanlansamda geri dönüş yok  mxxxutlu
Derdimi seviyorum

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2014, 16:44 »
Ya şöyle düşün o kadar yolu gülnihal ile nasıl çekeceğini düşün rahatlarsiin...
Ses falan çok cikmiyor rahat uçtuğunun bile farkında olmayacak sin sonra kendine ah ben boşa panik etmişim ne rahatmis diyeceksin farkına bile varmadan 2 saat dolmadan hop erzincan dasin. Sant için biraz tereddüt yasiyorduk bi dr binebilirsiniz diğeri basınçtan dolayı binmemek daha iyi demişti sadece onun korkusu vardı paşam'a bişey olur mu diye şükür olmadı onun da çok hoşuna gitti uçağın maskotu oldu Ecrin ile Muhammed herkes onlara bakıyor bağırıyor uçuyoruz uçuyoruz ;)
Küçükken binmisti muhammed hatırlamıyor ilk zannediyor Ecrin hostes lere yardım ediyor bi ucagin o tarafina bi bu  tarafina gidip geliyor....
Binmeden önce ve hemen indikten sonra su iç bu fayda olacaktir.

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2014, 16:53 »
Sağol canım.Sahuru yapıp havaalanına çıkarız.Saat sabah % 'te Sabiha Gökçen'den bineceğiz.Suyumu içerim bolca.İnince içemem niyetliyiz.Olsun ben oraya iniyim de kızımı göreyim de  mxxxutlu
Derdimi seviyorum

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Nazlı Hilal Erzincan Yolcusu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nazlı Hilal Gergin Omurilik Sendromu none Yanıt: 42 - Gösterim: 7907 - none nazlı hilal Bugün yıllık Memet Özek'e kontrolümüz vardı. Sonuçlar pek iç açıcı değil. Omurilikte yapışma olduğunu söylemiş, ameliyat olması ... Devamı...
none Nazlı Hilal'in ameliyatı none Yanıt: 81 - Gösterim: 10816 - none nazlı hilal Bir aksilik çıkmazsa Nazlı Hilal 29 Kasım 2014 Salı Günü Kozyatağı Acıbadem Hast.'de Memet Özek tarafından gergin omurilik ameli... Devamı...
none Büyük buluşma Nazlı Hilal'in evinde. none Yanıt: 17 - Gösterim: 3974 - none muhammed Bugün Burak Eren in annesi Sündüs abla, Tuba nur 'un annesi Havva, ve ben Nazlı Hilal' in evine Misafir olduk muhteşem ... Devamı...
none Nazlı Hilal'den kısa haberler :) none Yanıt: 6 - Gösterim: 1005 - none nazlı hilal Selamün aleyküm SBT Ailem. Sürekli aktif olamadığım için çok çok üzgünüm ama ilk fırsatımda hemen siteye giriş yapıyorum. Yazmay... Devamı...
none Nazlı Hilal ' in dans gösterisi :) none Yanıt: 6 - Gösterim: 1169 - none muhammed Bugün Nazlı Hilalin fizik tedavi merkezinde gösterisi vardı.iki gün önce düşüp ayağını incitti maalesef ağrı kesici ilaç ve krem... Devamı...
none Nice Mutlu Yıllara Nazlı Hilal - 2015 none Yanıt: 4 - Gösterim: 984 - none muhammed Ebru bence çok şanslı  Nazlı Hilal 'in annesi olduğu için...  doğum günün kutlu olsun nice nice mutlu yıllara :) iyi ki doğdun i... Devamı...
none Nazlı Hilal'in fizik tedavi videoları none Yanıt: 8 - Gösterim: 1371 - none nazlı hilal Nazlı Hilal'in fizik tedavi videoları - 2015 [html] Devamı...
none Nazlı Hilal ortopedi kontrolü 2015 none Yanıt: 5 - Gösterim: 806 - none nazlı hilal Florance Nıghtıngale 'de Ortopedi Dr.Abdullah Bey'e randevumuz vardı.Sağ ayağı fazla eğilmeye başlamıştı son birkaç aydır.Fizyot... Devamı...
none Nazlı Hilal ' den öğretmenine şiir... none Yanıt: 4 - Gösterim: 679 - none nazlı hilal Nazlı Hilal'den öğretmenine şiirDetails Devamı...
none Nazlı Hilal ilkokuldan mezun oldu none Yanıt: 7 - Gösterim: 1034 - none nazlı hilal Evet bir öğretim yılını daha bitirdik. Nazlı Hilal harika bir karne getirdi yine,maşallah kuzuma. Rabbim bütün yavrularımızın yo... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com